Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins260 602 943 грн
Ua

МБФ "Добробут Громад"

Київ, вул. Васильківська 14, Оф. № 720, Anna.Pidgorna@heifer.org.ua

Співпраця з цим фондом наразі призупинена.

http://www.heifer.org.ua

Деталі...
Більше 10 тисяч сільських родин, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, отримали допомогу для сталого розвитку та самозабезпечення у вигляді високопродуктивних сільськогосподарських племінних тварин, елітного насіння рослин, сільськогосподарського обладнання для спільного використання в рамках кооперації, знань та навичок на умовах передачі еквіваленту отриманого іншим родинам через обумовлений час («передача дару») .

МБФ "Добробут громад" також фінансує проекти допомоги сільським родинам, що постраждали від стихійних лих; агроекологічні проекти з розвитку сільських громад та збереження зникаючих порід тварин, а також із розвитку сільського зеленого туризму та іншої діяльності, спрямованої на забезпечення сталого розвитку місцевих громад. Важливими компонентами всіх проектів є підтримка ініціатив сільської молоді, інших, незахищених верств населення, а також забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.

Також останнім часом стрімко зростає кількість та роль проектів корпоративної соціальної відповідальності, перші із яких започатковані у співпраці із Данон, й дозволяють тисячам родин дрібних виробників на селі покращити свій добробут шляхом об’єднання та залучення у виробництво якісного молока та ягід з гарантованими збутом для Данон. Організація належить до мережі «Хейфер Інтернешнл», заснованої в 1944 році у США, яка виконує проекти у 125 країнах світу та надала допомогу більше 13,6 млн родин.

Голова організації Віктор Терес: viktor.teres@heifer.org.ua 

Сховати...

Домашнє молоко в інтернаті

Кременець . Стартував 6.3.2014

У Кременецькій школі-інтернаті утримуються 11 корів, за якими доглядають привітні працівниці. Учні, які проживають в гуртожитку, мають змогу доглядати за тваринами, адже всі діти полюбляють домашнє молоко. Дівчата та хлопці допомагають пасти, годувати, прибирати за тваринами. Але щоб поліпшити якісь молока, щоб продукти відповідали санітарним нормам - школі дуже потрібен доїльний апарат, на який немає грошей.

Зроблено Зібрали 18 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сиротам - повноцінне харчування

Черкаська обл.. Стартував 22.1.2012

Завдяки успішно проведеним переговорам між МБО «Добробут громад», МБФ «Українська Біржа Благодійності» та БО «Клуб Левів міста Києва» було погоджено надання фінансування у сумі 35 203 грн «Клубом Левів міста Києва», яких не вистачало для закриття Проекту «Сиротам – повноцінне харчування».

Зроблено Зібрали 6 464 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сите дитинство сільським дітям

Одеська обл.. Стартував 22.1.2012

Декілька кілометрів пішки до школи. Потім - стільки ж додому. Годують у школі не дуже, бо школа часто-густо бідна. Та й вдома нечасто є чим смачненьким поласувати… А як зробила уроки, то не гуляти – а поратись у городі, біля курей та качок. І так – щодня. А дівчинці лише 9 років. Таке дитинство мають більшість дітей віддалених прикордонних сіл Саратського району Одеської області.

Зроблено Зібрали 13 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я забув смак справжнього молока

Чернівецька обл.. Стартував 17.2.2012

В сільських школах дітям дають розведене сухе молоко. Не таємниця, з чого це молоко роблять і наскільки «корисним» для дитини такий продукт. Є й інша проблема – власники корів не мають кому продати надлишки молока, або ж їх жорстоко ошукують нечисті на руку заготівельники.

1500 родин Буковини об’єдналися заради спільної мети – забезпечити дитячі садочки, лікарні та школи екологічно чистим молоком.