Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО "МФ "Допоможи молодим"

м. Київ, вул. Горлівська, 38/40, оф. 154

Ми, активна молодіжна група, створили БО "МФ "Допоможи молодим". Ми шукаємо однодумців. Як ви можете бачити з нашої назви, Фонд допомагає молодим людям поліпшити і розвивати себе, щоб дізнатися, як реалізувати свої цікаві ідеї, для реалізації корисних винаходів тощо.

Деталі...

Наша місія:

Поліпшення життя громадян на планеті шляхом створення принципово нових технологій, що потребують нового мислення та нових нестандартних підходів до їх реалізації. Формування та підтримка талановитої молоді, здатної втілити новітні технології в життя.

Основні напрямки роботи:

Розвиток альтернативної освіти, в тому числі дистанційної, інклюзивної;
Підтримка соціальних ініціатив молодих людей;
Підтримка талановитої молоді, стипендії (на конкурсній основі);
Проведення конкурсу кращих наукових робіт у різних галузях народного господарства (пріоритетні напрямки: застосування альтернативних джерел енергії, нових інформаційних технологій і засобів бездротових комунікацій, вивчення біохімії людини, альтернативна медицина, альтернативне транспорт, екологічно чисті продукти);
Проведення конкурсу кращих бізнес-планів та підтримка інвестиційно привабливих стартапів;
Програми обміну між студентами та молодими науковцями вищих навчальних закладів різних країн;
Підтримка та розвиток творчих ініціатив молодих художників, організація виставок, мистецьких подій, перформансів, спектаклів, концертів, фестивалів.\

 

http://www.helpyoung.org/ 

Сховати...

Наука їде до дітей

Київська область. Стартував 8.6.2015

Розвиваймо інтелект України разом! Подаруй дітям можливість поринути в атмосферу наукових відкриттів і відчути себе справжніми вченими, які творять дива власними руками. Понад 500 хлопчиків та дівчаток із соціально незахищених верств населення протягом літа зможуть взяти участь у 12-ти наукових шоу в рамках проекту "Наука їде до дітей".

Зроблено Зібрали 36 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй дитині справжнє свято науки

Київ. Стартував 6.5.2014

Подаруйте дітям-сиротам Київської області справжнє свято науки – екскурсію до музею Експериментаніум. Як відомо, діти – це майбутнє країни. Усі батьки мріють, щоб їхні діти були щасливими і прикладають для цього чимало зусиль. Записують дітей у різні гуртки, бо знають, що дитячі захоплення найчастіше визначають майбутнє дитини. Але як бути, коли взагалі немає батьків? Допоможіть цим діткам побачити світ!

Зроблено Зібрали 69 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн