Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БО "БФ Психологічної підтримки "Анкора"

01601, м. Київ, Бульвар Лесі Украінки, будинок 34-А, офіс 401

Наша місія: Радикальне і якісне поліпшення психологічного здоров'я соціально незахищених верств населення України, а також вплив на формування тенденцій в соціальному просторі країни.

http://ancorafund.com.ua/

Деталі...

Наші завдання:

• Соціально-психологічна адаптаціявипускниківінтернатів.
• Психологічнапідтримкаонкохворихдітей та їхбатьків.
• Профілактикасуїцидальноїповедінки середдітей та підлітків.
• Організація наданняадресної допомогизакладам соціального типу України.
• Психологічна допомогамалимсоціальним групам, що опинилисяу важкійжиттєвій ситуації.

 

 

 

Сховати...

Спільними зусиллями

Бориспіль. Стартував 21.11.2017

Ми – ініціативна група з 36 молодих, енергійних і небайдужих людей. Ми хочемо подарувати шанс жити повноцінним здоровим життям і мати можливість розвивати своє тіло діткам і дорослим інвалідам – вихованцям реабілітаційного закладу для інвалідів "НАШ ДІМ" в м. Бориспіль. Ми просимо прислухатися до їх потреб і протягнути руку допомоги разом з нами!

Зроблено Зібрали 93 093.46 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Кубок Карітасу" з вуличного футболу

Київ. Стартував 30.5.2017

Спільними зусиллями ми можемо здійснити мрії понад сотні дітей, які упродовж цілого року тренуються в себе на подвір’ях, вдосконалюють свою майстерність та спортивні навички, а також мріють приїхати до Києва на щорічний "Кубок Карітас". Відвідати стадіон "Олімпійський", покататись на роликових ковзанах Алеєю здоров’я, подивитись на столицю і запам’ятати її гостинність.

Зроблено Зібрали 1 731 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Наукові пікніки в Україні

Україна. Стартував 2.7.2015

Скільки можна чути, що освіта не на часі? Якщо з дитинства не зацікавити дітей до навчання, то в майбутньому на Україну чекає занепад. Давайте разом не допустимо цього! Вже третій рік ми проводимо заходи для популяризації науки серед дітей по всій Україні. Ми їдемо зі сходу на захід, із півночі на південь, об'єднуючи Україну наукою! На жаль, війна в країні змінила пріоритети, і ми не отримали грант на проведення Наукових пікніків. Тому нам потрібна допомога кожного, хто турбується про освіту і науку!

Зроблено Зібрали 8 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Інше дитинство

Київ. Стартував 10.6.2015

«Інше дитинство» – це програма підтримки дітей, які через різного ступеня важкості психічних, емоційних, поведінкових порушень стають пацієнтами дитячого відділення психіатричної лікарні. Їхня внутрішня та зовнішня спроможність пристосуватися до звичайного життя залежить від ефективності лікування та ретельного догляду. Завданням цього проекту є зробити так, щоб у центральному дитячому відділенні з'явилася можливість проведення високоякісної діагностики розладів спектру аутизму.

Зроблено Зібрали 30 930.48 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн