Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Містечко Милосердя Святого Миколая

Ів.-Франковська обл., с.Крихівці, вул.Вербова 8. ТEЛ: +380(342)774597

Співпраця з цим фондом наразі призупинена.

http://houseofmercy.org.ua/

Деталі...
Містечко Милосердя – це місце, де створені умови для реальної допомоги людям без жодних винятків (незалежно від релігійної, політичної, расової приналежності, соціального статусу).

В наш час, підбадьорені прикладами діл Матері Терези з Калькутти та Святого Людовіка Оріоне (засновника декількох домів для неповносправних), вважаємо, що є можливість і необхідність сприяти ділам, які б мали на меті полегшити людське страждання, бо «любов і тільки любов спасе світ» за словами Людовіка Оріоне.
Мета Містечка Милосердя створити родинну атмосферу, в якій забезпечити ствердження людської особи через:
• забезпечення основних потреб (їжа, одяг, житло)
• догляд за здоров’ям
• духовна опіка
• всесторонній розвиток людини (моральний, інтелектуальний, трудовий, т.д.).
Діти беруть участь у багатьох гуртках (шахи, хор, танці, музика, малювання, рукоділля),
які проводяться в Містечку Милосердя волонтерами.
Дім Милосердя став для багатьох притулком до примирення з батьками, а також для самих батьків піднесенням від низького рівня життя до нормального гідного людського.

 

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

МІСТЕЧКО МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
вул. Вербова, 8
Крихівці
76493 – Івано-Франківськ
УКРАЇНА
ТEЛ: +380 (342) 774597
c.nicolas@servidoras.org

Сховати...

Містечко Милосердя Св. Миколая

Івано-Франківська обл. Стартував 17.4.2013

Що означає дати притулок одній потребуючій матері? Означає врятувати одне життя. Дозволити одній дитині побачити світ, дозволити провести дитинство з мамою… Вже не одна мама наважилася захистити життя своєї дитини, знаючи, що існує куточок, де вони могли б жити разом – Містечко милосердя Святого Миколая. А зараз за допомогою звертаємося вже ми: Містечку дуже потрібна фінансова підтримка аби завершити ремонт. Допоможіть нам й надалі рятувати маленькі життя!

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Струни дитячих душ

Івано-Франківська обл.. Стартував 20.11.2012

Містечко милосердя святого Миколая було відкрите 2004 року. Воно почало давати притулок дівчатам, які потребували житла і допомоги. Найчастіше це були мами з дітьми, від яких відвернулися близькі. Життєвий досвід мам обмежувався враженнями дитинства. Недолік освіти і відсутність культури, невміння оцінювати ситуацію призвели до незапланованої вагітності. Дитина, яка вимагає турботи та догляду і ... безвихідь. У кожної мами власна сумна історія. Але початком справжнього життя вони вважають день, коли отримали можливість жити разом з дітьми в Містечку милосердя.

Зроблено Зібрали 7 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У пошуках чистої води: Івано-Фр. обл.

Івано-Франківська обл.. Стартував 17.5.2012

Минулого року Містечку Милосердя Святого Миколая подарували будиночок, в який на передодні свята Св. Миколая оселилися одинокі матері зі своїми дітками: їм немає де жити. Ремонт у будинку йде вкрай повільно через брак коштів. Нам запропонували волонтерську допомогу, але навіть для цього потрібні гроші на інструмент для добровольців.

Зроблено Зібрали 2 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Будинок матері та дитини

Івано-Франківська обл.. Стартував 4.2.2012

У містечку Милосердя Св. Миколая на Івано-Франківщині живуть 7 неповнолітніх мам та 18 їхніх діток. Свого будинку у них або ніколи не було, або з нього вигнали. Ці діти, які вже встигли народити, та їхні чада можуть опинитися знову на вулиці - під дощем і снігом, якщо будівлю Містечка Милосердя змиє ґрунтовими або дощовими водами. Терміново потрібні гроші на проведення дренажних робіт.

Зроблено Зібрали 35 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн