Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins286 276 148 грн
Ua

БФ "КОЛО"

Київ, вул. Мазепи 1

Місія організації: виховання освіченої, здорової та патріотичної молоді, здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства.

Основні напрями: пріоритетними напрямками діяльності Благодійної організації “Благодійний фонд “КОЛО” є освіта, культура та патріотичне виховання молоді. Питома вага приділяється сфері медицини, а саме забезпеченню медичних закладів необхідним обладнанням та устаткуванням.

Контакти: office@kolo.fund, ov.kryvenko@gmail.com
www.kolo.fundhttps://www.facebook.com/kolofund/ 

Тел.: (067) 568 11 66

Деталі...

 

 

Сховати...

Біжу заради поспішайок 2.0. Олександр Алієв

Київ. Стартував 21.3.2020

Люди часто шукають сенс життя ... Коли ти стаєш батьком, набагато простіше зрозуміти навіщо ти живеш і для кого стараєшся. Я біжу для того, щоб якомога більше людей мали шанс дізнатися, що таке чудо народження і якомога більше дітей мали шанс зрозуміти, що таке життя.

Сплатити Потрібно 8 321 грн
Залишилось зібрати
000 008 321 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Скидан Олександра

Київ. Стартував 10.3.2020

Материнство – це шалене щастя. Не уявляю свого ранку без щебету моїх рідненьких принцес – моїх донечок. Мрію, щоб усі дітки мали щасливе майбутнє, були здоровими, сильними тілом і духом, і обов'язково потрібними нам. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам. До складу центру входять 11 відділень, серед яких основними є відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, а також, відділення постінтенсивного догляду та виходжування передчасно народжених малюків. 

Сплатити Потрібно 8 322 грн
Залишилось зібрати
000 002 381 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Назарук Тарас

Київ. Стартував 10.3.2020

Привіт, я Тарас Назарук. Співзасновник декількох проектів. Але мої бізнес-погляди змінились з народженням моїх донечок.
Ця історія довго залишалася особистою. Моя розповідь – це народження донечок, які дякуючи Богу, лікарям та обладнанню, закінчилася щасливо. Проте, назавжди в пам’яті залишиться той момент, коли від моєї донечки забрали монітор пацієнта - прилад який допомагає «раннім малюкам» відстежити усі зміни стану дитини та контролювати необхідні показники, бо привезли дитинку, яка тільки народилась, і відповідно більше потребувала даного монітора.
А самих моніторів, на той час, була обмежена кількість і на всіх діток могло не вистачити.

Сплатити Потрібно 8 322 грн
Залишилось зібрати
000 008 272 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Кривенко Олена

Київ. Стартував 10.3.2020

Реанімація – це місце віри та надії, тим паче реанімація новонароджених немовлят! Але для того, щоб дива були можливими, нам теж варто докладати зусиль, саме в наших силах забезпечити необхідним сучасним обладнанням відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених. Я біжу саме заради того, щоб життєво необхідне обладнання було в кожній дитячій реанімації. 

Сплатити Потрібно 8 322 грн
Залишилось зібрати
000 008 272 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Денисенко Марія

Київ. Стартував 10.3.2020

Як мама двох хлопчаків, я добре розумію, наскільки важливою є якісна педіатрія. Для передчасно народжених діток така потреба ще нагальніша, бо відлік йде на хвилини. Мрію, щоб в моїй країні було достатньо найсучаснішого медичного обладнання, щоб вчасно допомагати "поспішайкам" підрости. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам.

Сплатити Потрібно 8 322 грн
Залишилось зібрати
000 008 271 грн

Почуй моє серденько

Київська обл.. Стартував 19.6.2019

Найважливішим звуком для майбутньої мами є звук серцебиття її малюка. Стук маленького серденька вселяє надію та потребує особливого захисту. Згідно зі статистикою, у кожного сотого немовляти у світі та в Україні після народження виявляють вади серця, а значну частину порушень виявляють пізніше. Для мам дуже важливо своєчасно дізнатися про всі загрози для малюків, оскільки раннє виявлення дозволяє контролювати перебіг захворювань і провести необхідне лікування.

Зроблено Зібрали 5 643.26 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відроджуємо українське

Вінницька обл.. Стартував 6.11.2018

Без оновлення матеріально-технічної бази мистецького закладу, а саме придбання бандур з перемикачами тональностей, подальше навчання, розвиток та виховання учнів-бандуристів Ямпільської ДМШ (Вінницької області), професійне становлення юнацької капели бандуристів "АВАНГАРД-folk" неможливе! Музичні інструменти є дуже дорогими, і самотужки ні музичній школі, ні батькам їх придбати не під силу. Бандуристам потрібно 10 бандур, але збір коштів на УББ розпочнемо поки з однієї, і поступово й надалі будемо продовжувати проект.

Зроблено Зібрали 59 914 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй їм дитинство

Київ. Стартував 14.5.2018

Як це: коли ти не можеш вільно і безтурботно бігати, гратись у дворі, кататися на велосипеді і просто ходити? Діти та їхні батьки, які потрапляють у відділення відновного лікування Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, знають, що їх чекає непростий шлях, і що в цьому приміщенні їм доведеться провести не один день. Щорічно через кабінет ЛФК проходить близько 8 000 дітей. Причини у всіх різні. Це пацієнти травматологів, ревматологів, неврологів. Всім їм доводиться важко працювати, щоб відновити втрачені функції або освоїти нові важливі навички.

Зроблено Зібрали 19 620.34 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Швидко на ніжки!

Київ. Стартував 18.7.2017

20 000 пацієнтів – орієнтовно стільки щороку приймає НДСЛ "ОХМАТДИТ". Сюди привозять дітей з усієї країни, тут батьки отримують надію, а лікарі роблять дива. Але найбільшим бажанням усіх є одужання та швидке повернення дітей до звичайного життя. Відновлення після складного лікування та оперативного втручання забезпечує відділення відновлювального лікування.

Зроблено Зібрали 45 898 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Біг заради майбутнього", Алла Кошляк

Київ. Стартував 10.9.2016

Алла Кошляк, ведуча Hromadske.ua і радіо «Аристократи»: «Щиро вірю, що багато хорошої та різної літератури обов'язково має бути в житті кожної людини з юного віку.

Зроблено Зібрали 306 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн