Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 482 267 грн
Ua

БФ "КОЛО"

Київ, вул. Мазепи 1

Місія організації: виховання освіченої, здорової та патріотичної молоді, здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства.

Основні напрями: пріоритетними напрямками діяльності Благодійної організації “Благодійний фонд “КОЛО” є освіта, культура та патріотичне виховання молоді. Питома вага приділяється сфері медицини, а саме забезпеченню медичних закладів необхідним обладнанням та устаткуванням.

Контакти: office@kolo.fund, ov.kryvenko@gmail.com
www.kolo.fundhttps://www.facebook.com/kolofund/ 

Тел.: (067) 568 11 66

Деталі...

 

 

Сховати...

Біжу заради поспішайок 2.0. Скидан Олександра

Київ. Стартував 10.3.2020

Материнство – це шалене щастя. Не уявляю свого ранку без щебету моїх рідненьких принцес – моїх донечок. Мрію, щоб усі дітки мали щасливе майбутнє, були здоровими, сильними тілом і духом, і обов'язково потрібними нам. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам. До складу центру входять 11 відділень, серед яких основними є відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, а також, відділення постінтенсивного догляду та виходжування передчасно народжених малюків. 

Зроблено Зібрали 6 092.97 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Назарук Тарас

Київ. Стартував 10.3.2020

Привіт, я Тарас Назарук. Співзасновник декількох проектів. Але мої бізнес-погляди змінились з народженням моїх донечок.
Ця історія довго залишалася особистою. Моя розповідь – це народження донечок, які дякуючи Богу, лікарям та обладнанню, закінчилася щасливо. Проте, назавжди в пам’яті залишиться той момент, коли від моєї донечки забрали монітор пацієнта - прилад який допомагає «раннім малюкам» відстежити усі зміни стану дитини та контролювати необхідні показники, бо привезли дитинку, яка тільки народилась, і відповідно більше потребувала даного монітора.
А самих моніторів, на той час, була обмежена кількість і на всіх діток могло не вистачити.

Зроблено Зібрали 233.48 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Кривенко Олена

Київ. Стартував 10.3.2020

Реанімація – це місце віри та надії, тим паче реанімація новонароджених немовлят! Але для того, щоб дива були можливими, нам теж варто докладати зусиль, саме в наших силах забезпечити необхідним сучасним обладнанням відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених. Я біжу саме заради того, щоб життєво необхідне обладнання було в кожній дитячій реанімації. 

Зроблено Зібрали 920.89 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Денисенко Марія

Київ. Стартував 10.3.2020

Як мама двох хлопчаків, я добре розумію, наскільки важливою є якісна педіатрія. Для передчасно народжених діток така потреба ще нагальніша, бо відлік йде на хвилини. Мрію, щоб в моїй країні було достатньо найсучаснішого медичного обладнання, щоб вчасно допомагати "поспішайкам" підрости. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам.

Зроблено Зібрали 50.93 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Олександра Балясна

Київ. Стартував 10.3.2020

Біжу за здоров'я передчасно народжених дітей, яких народжується на світі – кожне 10-те дитятко. Таким діткам потрібна особлива увага, догляд і спеціалізоване обладнання, без якого малюкам не вижити. Це може стосуватися кожного, адже у більшості випадків передчасні пологи неможливо попередити або діагностувати. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам.

Зроблено Зібрали 152.89 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Турбота про майбутнє

Київ. Стартував 27.3.2020

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. Академіка О.М. Лук’янової НАМН України" (ІПАГ) – це бюджетна установа, що надає усі види лікувально-профілактичної допомоги матерям та дітям. Клінічні відділення Інституту беруть на лікування найтяжчий контингент хворих зі всіх областей України, насамперед тих хворих, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання, інститут виконує роль останньої інстанції, куди з надією на одужання поступають майбутні мами та хворі дітки.

Зроблено Зібрали 91 950 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відроджуємо українське. 3.0

Вінницька область . Стартував 5.3.2020

Кожен новий інструмент для музиканта – наче крила для нових творчих звершень! Завдяки запуску проекту "Відроджуємо українське" в юнацької капели бандуристів "Авангард-folk" з Ямпільської дитячої музичної школи вже з'явилося три нових інструменти! Кожна нова бандура – це маленький крок до мрії, котра поступово стає реальністю для юних бандуристів.

Зроблено Зібрали 61 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

ЩВ: Опіка Ангела для поспішайок

Київ. Стартував 18.11.2019

Привіт, мене звати Наталія Сениця. Я засновниця ГО «Опіка Ангела», в якій ми займаємось підтримкою батьків, чиї діти покинули цей світ надто рано. Ми знаємо, що дітки-поспішайки знаходяться у найбільшій групі ризику, і дуже важливо, щоб вони могли отримати належну медичну допомогу відразу! Врятувавши життя однієї дитини, ми рятуємо цілу сім‘ю! А таких сімей в Україні близько 20 000 щороку. Великому відсотку втрат можна запобігти, якщо забезпечити медичні заклади необхідним обладнанням.

Зроблено Зібрали 13 094.38 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок. Олександр Гінда

Київ. Стартував 16.9.2019

Мене звати Олександр Гінда. Я – менеджер програм в IT, марафонець і тато. Моя донька народилася з вагою 1 400 грамів, і я на своєму досвіді знаю, скільки ресурсів потрібно у процесі виходжування передчасно народжених дітей. Я біжу для того, щоб зібрати кошти на монітори, які допомагають відслідковувати стан немовлят, і дають їм більше шансів на вчасну допомогу.

Зроблено Зібрали 20 111.43 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок. Андрій Костенок

Київ. Стартував 16.9.2019

Дітки є найважливішим, що є в житті кожного з батьків! Шлях, який проходить немовля до своїх батьків, не завжди буває легким! Тому я, як батько, підтримую проект БФ "КОЛО" "Поспішайки мріють жити". Все моє життя пов'язане зі спортом: як професійним, так і аматорським, однак робота адвоката залишає не так багато часу для активних занять спортом! Я особисто та Адвокатське бюро "Андрія Костенка" не залишається осторонь такого чудового проекту і підтримує його, тому я біжу 10 км. Запрошую приєднатися всіх своїх знайомих, клієнтів та підтримати мене і мій проект. Приєднуйся!

Зроблено Зібрали 10 616.11 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн