Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Помагаєм"

Дніпропетровськ, вул. Красна, 3а

БФ "Помагаєм" був створений в 2009 році і об’єднав дві групи небайдужих людей: волонтерів, які працювали у дитячих лікарнях і відділеннях, допомагаючи важкохворим дітям, і прийомних батьків, які взяли в свої сім'ї дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Саме це і зумовило основні напрямки роботи фонду. На сьогоднішній день Фонд реалізує три напрями діяльності: здоров'я, сім'я та доступність.

pomogaem.com.ua

Деталі...


ЗДОРОВ'Я - надання адресної допомоги важкохворим дітям та матеріальної допомоги медичним установам, розвиток сміхотерапії та арт-терапії в медичних установах.

СІМ'Я - допомога прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, сприяння влаштуванню в сім'ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога випускникам інтернатних закладів, розвиток творчого потенціалу дітей-сиріт.

ДОСТУПНІСТЬ - сприяння соціалізації людей з інвалідністю.

Сховати...

ДЦП лікується!

Дніпро. Стартував 17.1.2017

Уявіть собі ситуацію: дитині з важкою формою ДЦП роблять одну-єдину операцію, яка повністю знімає всі симптоми. Вона починає рухатися, ходити, говорити, як звичайні здорові діти. Фантастично? Проте це цілком реальна можливість, якщо у хворого не просто ДЦП, а торсіонна дистонія. У Даші саме такий діагноз, і після операції на мозку дівчинка зможе бігати і грати з іншими дітками.

Сплатити Потрібно 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 200 000 грн

Велике диво для маленької Насті

Дніпро. Стартував 11.1.2017

Насті Луценко 12 років. Вона товариська, допитлива, життєрадісна дівчинка. Настя обожнює тварин, опікується бездомними кошенятами і цуценятами, когось із них залишає в себе, когось влаштовує в оселі друзів і знайомих. Але зараз юного волонтера атакує хвороба, яка 7 років тому вбила батька дівчинки.

Зроблено Зібрали 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

На колесах до мрії

Київ. Стартував 28.12.2016

Звичайний ранок. Прокинувся, вмився… Ви навiть не уявляєте, які ви щасливі! Ви не помічаєте цих простих радощів життя. Для Ірини це мрія – прокинувшись, встати з ліжка і зробити декілька кроків до ванної кімнати самостійно, вмитися біля раковини, а не в ліжку.

Сплатити Потрібно 137 263 грн
Залишилось зібрати
000 103 985 грн

Мрію про свою казку

Дніпропетровська область. Стартував 28.12.2016

Маленький Святослав Холод із міста Кам'янське хворіє з народження – у нього ДЦП. Лікарі говорили, що він навіть не вміє ковтати слинку, і ні про який розвиток мови йти не може. Але люблячі батьки з таким прогнозом не змирилися, і сім'я на лікування Святика кинула всі сили і засоби.

Зроблено Зібрали 16 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Старенькі теж радіють цукеркам

Дніпро. Стартував 19.12.2016

У Дніпрі є одне дуже непросте місце: зовні - це звичайнісінький багатоповерховий будинок, а в середині... величезне приміщення для 600 самотніх людей, які живуть тут пліч-о-пліч до кінця своїх днів. Це Дніпропетровський геріатричний пансіонат (у народі - будинок престарілих). Мета цього проекту - закупити кожному мешканцеві цього Будинку солодкі подарунки на новорічні свята.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Живий моторчик

Дніпро. Стартував 25.8.2016

Ваду серця у Вані Ковальова виявили півроку тому. Але отвір у міжпередсердній перегородці був таким маленьким, що лікарі запевнили батьків: це не страшно, дитина переросте. Ніхто й подумати не міг, що через місяць трапиться нещастя з Ваніним татом, і, можливо, через стрес, що передався хлопчику, отвір у серці збільшиться з 3 до 9 міліметрів.

Зараз сім'я з 4 чоловік, яка залишилася без робочих рук, терміново шукає кошти на операцію для Вані.

Зроблено Зібрали 50 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей

Дніпропетровськ. Стартував 10.11.2015

У повітрі вже запахло Новим роком. Скоро волонтери почнуть репетирувати концерти, щоб повезти їх у дитячі будинки разом із мандаринами і шоколадом. У Дніпропетровській області, на жаль, цього не трапиться: тут залишився всього один дитбудинок (для здорових діток). Зате є прийомні сім'ї, які потребують підтримки набагато більше, ніж сирітські установи. Щороку в січні до 800 прийомних дітей і батьків їдуть у Дніпропетровськ на чудове свято "Різдвяні зустрічі". Цього року нам не вдасться провести "Зустрічі" без вашої допомоги!

Зроблено Зібрали 5 336 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Якісна реанімація задля порятунку-3

Запоріжжя. Стартував 5.11.2015

Із зони АТО продовжують привозити бійців і мирних жителів, які потрапили під обстріли, з важкими пораненнями. Такі пацієнти потрапляють відразу в реанімації лікарень прикордонних міст: Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська. Щоб врятувати людські життя, потрібно постачати лікарні найнеобхіднішим обладнанням. Зараз у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Запорізької лікарні швидкої допомоги катастрофічно не вистачає моніторів пацієнта.

Зроблено Зібрали 76 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

2-річний Ярик проти лейкозу

Дніпропетровськ. Стартував 3.9.2015

Маленький Ярославчик – бажана дитина в сім'ї, поява його на світ стала справжнім святом для всіх його близьких. До 2-х років він ріс оточений любов'ю, розвивався абсолютно нормально. Добродушна і товариська дитина закохувала в себе всіх, хто зустрічав її на своєму шляху. Але, на жаль, навіть із ідеальними дітьми відбуваються нещастя – у Ярика напередодні 2-річчя виявили рак крові, і тепер йому потрібне складне і дороге лікування, коштів на яке у батьків немає.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Різні дітки – одна потреба

Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ. Стартував 2.9.2015

Цього місяця до БФ "Помагаєм" звернулися три чудові мами. Їхнім дітям потрібне термінове продовження лікування дороговартісним препаратом "Цереброкурін", без якого всі їхні досягнення у збереженні зору або розвитку мовлення будуть зведені до нуля. Ми просимо допомогти вас цим дітям отримати шанс бути такими, як усі! Кожен із цих дітей – унікальний, у кожного – своя історія.

Зроблено Зібрали 6 548 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн