Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 442 172 грн
Ua

БФ "Помагаєм"

Дніпропетровськ, вул. Красна, 3а

БФ "Помагаєм" був створений в 2009 році і об’єднав дві групи небайдужих людей: волонтерів, які працювали у дитячих лікарнях і відділеннях, допомагаючи важкохворим дітям, і прийомних батьків, які взяли в свої сім'ї дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Фонд реалізує три напрями діяльності: здоров'я, сім'я та доступність.

Контакти: info@pomogaem.com.ua,
pomogaem.com.uahttps://www.facebook.com/fundpomogaem/ 

Деталі...


ЗДОРОВ'Я - надання адресної допомоги важкохворим дітям та матеріальної допомоги медичним установам, розвиток сміхотерапії та арт-терапії в медичних установах.

СІМ'Я - допомога прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, сприяння влаштуванню в сім'ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога випускникам інтернатних закладів, розвиток творчого потенціалу дітей-сиріт.

ДОСТУПНІСТЬ - сприяння соціалізації людей з інвалідністю.

Сховати...

Ходити попри все

Дніпропетровська обл.. Стартував 8.7.2020

Батьки Вані забили на сполох, коли у 8 місяців він так і не навчився сидіти. У міській лікарні поставили діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. Але лікуючий невролог переконав маму, що голковколювання і масажі поставлять дитину на ноги. Так батьки втратили рік. Тільки коли почали серйозну реабілітацію, ситуація покращилася. Зараз Ванюша щосили надолужує згаяне.

Сплатити Потрібно 16 499 грн
Залишилось зібрати
000 016 109 грн

Почути мелодію життя

Дніпро. Стартував 31.1.2020

Всі люди – трішки острова, і є серед них особливо самотні, відокремлені від інших бурями і туманами. Іноді на пошук шляху від острова до архіпелагу йдуть роки. Прірву, яка лежить між Артемом Новіковим і нами, подолати не важко – мостом стануть звичайні слухові апарати. Більшу частину зі своїх 14 років Артем прожив в світі тиші. Пора наповнити цю тишу звуками. 

Сплатити Потрібно 168 846 грн
Залишилось зібрати
000 147 959 грн

Жити без слів "Караул! Цукор!"

Дніпропетровська обл.. Стартував 28.11.2019

Ваня Ісаєв – людина безмежно життєрадісна й товариська. 8-річний хлопчик жадібно вбирає знання: особливо його цікавлять робототехніка й ентомологія. Зовсім не так було 3 роки тому: кожен ранок починався з гірких сліз. 8 уколів на день робили Вані, щоб він отримав життєво необхідний інсулін. Зараз від постійних уколів і "стрибків" глюкози хлопчика страхує помпа. Щоби Ваня залишався таким же життєрадісним, щомісяця потрібно 8 400 грн на витратні матеріали. 5 років було Ванечці, коли лікарі поставили страшний діагноз: цукровий діабет. Найважче питання для мами хворої дитини: "Чому саме мій син?". Відповісти на нього неможливо, потрібно було приймати це і пристосовуватися до нового життя. 

Сплатити Потрібно 77 000 грн
Залишилось зібрати
000 057 025 грн

Врятувати янголятко. 2

Дніпро . Стартував 2.8.2019

Бувають тексти, які особливо важко писати. В них зазвичай зустрічаються слова "бласти" й "рецидив". Це розповіді про нові етапи боротьби зі страшною хворобою, яка, здавалося б, давно позаду. Дуже боляче, що доводиться писати такий текст про дворічного Матвійчика Білого, якому ми вже допомагали 2 роки тому: хлопчику зробили ТКМ у Білорусі. Проте вже у травні цього року в малюка стався рецидив...

Сплатити Потрібно 300 000 грн
Залишилось зібрати
000 032 850 грн

Зустрічі, які допоможуть сиротам

Дніпро. Стартував 24.7.2019

Сім'я для кожного з нас – безцінний дар, надійна опора, те, що ми оберігаємо, те, що нас надихає. Ніхто не сперечається з цим, як і з тим, що діти не повинні жити в інтернатах. Коли ж мова заходить про підтримку прийомних сімей, більшість відвертається: мовляв, взяли дітей в сім'ю – справляйтеся, адже ви знали, на що йшли. А в минулому цих дітей важкі травми, жорстокість і насильство. Щоб створити всі умови для поступового зцілення цих ран, батькам потрібна кваліфікована психологічна допомога. 

Сплатити Потрібно 72 000 грн
Залишилось зібрати
000 055 659 грн

EPAM UA is #TogetherAsOne. Dnipro

Дніпро. Стартував 3.4.2020

Медики рекомендують лікувати ГРВІ вдома, але при ускладненому диханні терміново викликати швидку. Саме працівники "швидкої допомоги" будуть першими, хто зустрінеться з хворими на коронавірус. Вони мають бути максимально захищеними, щоб не заразитися і не перенести інфекцію далі. Захисних костюмів, рукавичок, респіраторів, дезінфекторів потрібна величезна кількість. Давайте разом захистимо лікарів і зупинимо епідемію! 

Зроблено Зібрали 11 538.69 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Найцінніше – спілкування!

Дніпро . Стартував 12.11.2019

На 35 тижні з важкою гіпоксією з'явилися на світ Саша й Вова – первістками в сім'ї Бадира стали двійнята. Два тижні провели в реанімації, додому їх виписали з безліччю діагнозів. Через ДЦП та супровідні захворювання Сашенька не дожив до 3 років. Всі свої сили батьки кинули на те, щоб "витягти" Вову, й зараз у його карті тільки рухові порушення й затримка мовлення. У 7 років хлопчик читає по складах, але говорити поки не може. Давайте відкриємо Вові дорогу до вільного спілкування! 

Зроблено Зібрали 2 693.57 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подарувати можливість спілкуватися

Дніпро . Стартував 18.10.2019

Коли малюк на 2-3 роки пізніше інших вчиться ходити, тримати ложку, говорити – батьки безмежно люблять його і таким. На жаль, суспільство не завжди готове прийняти таких діток. Богданчику 5 років, і не за горами школа. Він прекрасно розуміє мовлення й тягнеться спілкуватися з іншими дітками, але вміє вимовляти лише кілька слів. Мама дуже хвилюється про те, як він адаптується в колективі. Щоб "запустити" мовлення, потрібна постійна комплексна робота з логопедами й дефектологами. Давайте допоможемо хлопчику заговорити! 

Зроблено Зібрали 7 428.91 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мрія ходити без болю

Дніпро . Стартував 17.10.2019

15 000 грн – ціна життя без болю й кульгавості для Ростислава Шевченка. Саме стільки залишилося зібрати для операції, яку проведуть у Харківському інституті ортопедії. У Ростика вроджена дисплазія тазостегнових суглобів. Консервативне лікування: масажі, ЛФК – не допомагають, хлопець усе більше страждає від болю й кульгавості. Коли Ростик дізнався, що його біді можна допомогти – радості його не було меж. Але сума рахунку знову привела його й батьків у відчай. Давайте допоможемо хлопчику ходити без болю!

Зроблено Зібрали 2 339.70 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Маргарита і Валерія

Київ. Стартував 20.9.2019

Валерія Вишневська - проектний менеджер в сфері інтернет маркетингу.
Маргарита Громова - team leader на сайті з працевлаштування Work.ua.

Ми дружимо не перший рік і разом займаємося кроссфітом. Нас об'єднує багато, а тепер буде об'єднувати і спільна добра справа! Разом ми пробіжимо десятикілометрову дистанцію в Wizz Air Kyiv City Marathon і не тільки для того, щоб поставити ще одну галочку в плані змагань і навіть не тільки для того, щоб поставити особистий рекорд. Ще одна наша мета - допомогти п'ятирічному Андрійку Москаленко взяти верх над епілепсією.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн