Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 401 838 грн
Ua

МБФ "Життя з надлишком"

Київ, вул. Тургенєвська, 69

МБФ "Життя з надлишком" – інноваційна платформа допомоги, підтримки, просвітництва, інклюзії дітей/молоді з інвалідністю.

Контакти: keeplife.com.ua@gmail.com,
https://keeplife.org/https://www.facebook.com/keeplife, insta: @keeplife.ua

Тел.: +38 (044) 486-20-53, +38 (050) 387-43-40,
факс: +38 (044) 486-09-48

Деталі...

 

 

 

 

 

 

Основні напрямки роботи: допомога хворим, дітям-сиротам, підтримка та допомога сім’ям СЖО (складні життєві обставини), кризовим та малозабезпеченим сім’ям, залучення до здорового способу життя, патріотичного виховання дітей та молоді, інформування стосовно шкідливих звичок, підтримка засуджених жінок, позбавлених волі, а також надання соціальної, психологічної допомоги, залучення дітей до культурного розвитку (організація та проведення творчих конкурсів, майстер-класів, шоу-змагань).

Сховати...

Нагодуємо голодного!

Київ. Стартував 17.4.2020

#Нагодуємо_голодного – саме під таким хештегом ви можете знайти інформацію про давно створений нашою командою – Міжнародним благодійним фондом "Життя з надлишком" – проект у соціальній мережі Facebook. Ми кажемо "Ні!" голоду у світі! Адже живемо в час змін, а, отже, можемо власним прикладом змінювати світ!

Сплатити Потрібно 19 892 грн
Залишилось зібрати
000 003 380 грн

Хочу мандрувати самостійно! 4

Київ. Стартував 24.3.2020

Діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез, назавжди змінив життя Міши Щербакова... Числені лікарні, консультації лікарів, уколи та розтяжки, виснажливі заняття ЛФК та массажі – замість прогулянок та іграшок, з перших кроків та перших слів – цей шлях розтягнувся на довгі роки життя Міші. Завдяки допомозі величезної кількості чудових і небайдужих людей Міша мав змогу проходити інтенсивні курси реабілітації, лікуватися медикаментозно, зробити декілька операцій. Тричі був збір коштів для Міши на сайти УББ. І зупинятися не можна, адже від цього залежить розвиток хлопця. 

Зроблено Зібрали 16 915 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомога за дверима

Київ. Стартував 13.4.2020

У зв’язку з поширенням коронавірусу та введенням карантину, велика кількість сімей втратила дохід, а тому й можливість купувати ліки та продукти за власні кошти. Деякі сім’ї мають невеликі заощадження, проте більшість вже звертається до нашого благодійного фонду та до соціальних служб із запитом отримати допомогу (ліки для дітей, продукти харчування, засоби захисту). МБФ "Життя з надлишком" разом із Голосіївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в місті Києві розпочали проект "Допомога за дверима" для допомоги родинам СЖО, малозабезпеченим сім’ям та дітям-сиротам. 

Зроблено Зібрали 10 347 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Здорові ніжки – мрія Павлика

Дніпро . Стартував 18.11.2019

Потрібна допомога Дерюга Павліку. Йому лише 5 років, а він уже має купу страшних діагнозів: ДЦП, подвiйна гемiплегiя, симптоматична епiлепсiя з некупованими нападами. Хлопчик потребує допомоги в придбанні дуже необхідного для нього пристосування – ортезу для ніжок, вартістю 12 180 грн. Це дасть змогу запобігти операційному втручанню та покращити якість життя дитини. Батьки будували радужні плани для свого хлопчика, але сталося, як сталося. Передчасні пологи на 30-му тижні вагітності (відшарування плаценти), довге перебування в реанімації, кома, штучна вентиляція легенів. Лікарі не давали ніяких шансів, чи немовля зможе вижити, але сталось диво.

Зроблено Зібрали 12 180 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Хочу мандрувати самостійно! 3

Київ. Стартував 13.9.2019

Діагноз "ДЦП і спастичний тетрапарез" назавжди змінив життя Міши Щербакова... Числені лікарні, консультації лікарів, уколи та розтяжки, виснажливі заняття ЛФК та массажі – замість прогулянок та іграшок із перших кроків та перших слів: цей шлях розтягнувся на довгі 19 років. Міша давно вже став добрим другом благодійного фонду "Життя з надлишком". Його жага до життя, бажання ходити без допомоги мами та постійні заняття надихнули наш колектив. Донори сайту УББ вже також знайомі із Мішею, адже ми вже двічі збирали кошти хлопцеві.

Зроблено Зібрали 7 010.84 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Унікальна художниця потребує допомоги

Київ. Стартував 20.8.2019

Тетяні – 28 років, і все своє життя вона живе із діагнозом ДЦП. Пологова травма – асфіксія – дитячий церебральний параліч. З перших хвилин життя їй довелося боротися за своє існування в цьому світі, і ця боротьба триває все життя, не даючи ні Тані, ні її рідним перепочити ні секунди! Кожен новий день – це бій за можливість вільно зробити рух, або навіть вдих... Тані не підходить життя заради життя, бо їй завжди хотілося нести щось в цей світ – щось світле і добре, те, що принесе радість іншим... 

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розшукуємо чарівників Діанки!

Київ. Стартував 25.6.2019

Діанка – наче маленька Дюймовочка, маленька квіточка – на руках-пелюстках своєї найріднішої неньки – мами… Її народження – Дар Божий, але Бог її поцілував її по-особливому... ДЦП, подвійна диплегія, затримка розвитку. У свої 5 років Діана не ходить, не їсть самостійно і не розмовляє. Коли Діана народилася, попри важкі пологи, вважалося, що все нормально, але на третій день почався внутрішній крововилив.

Зроблено Зібрали 13 920 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн