Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО "Серце дітям України"

м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, оф. 316

Місія БО "Серце дітям України": поліпшення сервісу лікувальних послуг та надання допомоги дітям. 

 

email: heart_for@ukr.net

Веб-сайт: http://blagodiynist.in.ua

fb: https://www.facebook.com/groups/hearts.for.children 

Деталі...

 

 

 

 

 

Основні напрямки роботи: допомога тяжкохворим дітям, допомога спеціалізованим лікувальним дитячим закладам, допомога дитячим лікарням.

Сховати...

Подаруємо Назарчику надію!

Рівненська обл.. Стартував 1.8.2018

Назарчик народився від першої вагітності. Попри нормальне протікання вагітності, під час пологів з’явились ускладнення через те, що занадто коротка пуповина обвила шию малюка. Завдяки акушерській допомозі дитина народилась живою, але у дуже важкому стані. Йому проводили чисельні реанімаційні заходи. Згодом Назарчика перевезли у реанімаційне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Протягом довгих 14 днів хлопчик знаходився на апараті ШВЛ, йому проводили медикаментозну терапію. 

Зроблено Зібрали 11 343 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дамо Світланці шанс на одужання! 3

Рівненська обл.. Стартував 21.6.2018

Рідко кому випаде шанс мати двійню, а от Наталії Мельник з Рівненщини пощастило аж двічі – і вона мама чотирьох гарних донечок – двох двійнят. Утім найменшій – Світланці – нині дуже тяжко, адже дівчинка має діагноз ДЦП. Одразу після своєї появи на світ, після кесаревого розтину, немовля потрапило до реанімаційного відділення. А коли маленьку Світланку перевели до пологового будинку, дівчинка провела у судомах та під апаратом штучної вентиляції легень 5 днів. Їй знову довелося потрапити до реанімації вже у обласній клініці… Втім, там всі показники прийшли до норми, і Світланка, на радість мами, почала самостійно дихати і пити із пляшечки…

Зроблено Зібрали 10 149 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленьке чудо в молодій сім’ї. 2

Рівненська обл.. Стартував 24.1.2018

4 травня 2015 року в селі Великий Олексин Рівненської області в родині Веремчуків народилася крихітна Марійка. Дівчинка з’явилася на світ на 24-му тижні вагітності. Лікарі та батьки доклали чимало зусиль, щоб Марійка вижила. Минулого року, на жаль, лише п’ятеро таких дітей в Україні змогли вижити. Проте передчасні пологи не минули просто так. Марійці діагностували вроджену ваду розвитку центральної нервової системи та двобічну хронічну сенсоневральну глухоту.

Зроблено Зібрали 11 840 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть Віталію одужати

Рівненська обл.. Стартував 21.12.2017

Василюк Віта Анатоліївна – мама двох чудових двійнят: Ганнусі і Віталія. Малюки народилися передчасно, на 32-му тижні. Дівчинку мама народила дуже швидко. Коли почалися другі потуги, їй дали наркоз, і сталося найстрашніше, таке, що навіть неможливо собі уявити. Внаслідок видавлювання і витягування дитини, в хлопчика настала асфіксія. Лікарі змогли його реанімувати, проте в хлопчини важка форма ДЦП, спастичний тетрапарез, резидуальний судомний синдром з поліморфними епінападками, затримка психомовного і моторного розвитку. Шість днів реанімації з Віталіком, місяць в патології з обома, і це тільки початок боротьби за те, щоб діти були здоровими.

Зроблено Зібрали 8 358 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дамо Світланці шанс на одужання! 2

Рівненська обл.. Стартував 10.11.2017

Світланка – весела та енергійна дівчинка, проте важка хвороба – ДЦП – не дає їй можливості у повній мірі розвиватися та радіти життю. Їй всього 5 років, але вона вже пройшла чимало курсів відновного лікування у різноманітних оздоровчих закладах України. Попри все Світланка намагається бути на рівні з її однолітками, у всьому старається бути схожою на свою сестричку – двійняшку.

Зроблено Зібрали 9 765 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відгукніться на прохання мами!

Рівне. Стартував 15.8.2017

Діаночка народилась 7 років тому, і вже в перший день її життя була госпіталізована в РДОЛ і прооперована через кишкову непрохідність. Повне обстеження дало невтішні результати, було поставлено діагноз: гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, набряк головного мозку, судомний синдром, анемія важкого ступеню.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Паші самостійно рухатись

Рівненська обл.. Стартував 31.3.2017

Чотирирічний Павлик від самого народження бореться за своє здоров’я. Внаслідок важких пологів дитина має тяжку хворобу – ДЦП. Відновлення малюка потребує багато зусиль, він має пройти багато непростих випробувань. За свої чотири роки Павлик пройшов десятки курсів реабілітації за різними методиками, що дало свій позитивний результат.

Зроблено Зібрали 10 307 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн