Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БО "Серце дітям України"

м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, оф. 316

Місія БО "Серце дітям України": поліпшення сервісу лікувальних послуг та надання допомоги дітям. 

 

email: heart_for@ukr.net

Веб-сайт: http://blagodiynist.in.ua

fb: https://www.facebook.com/groups/hearts.for.children 

Деталі...

 

 

 

 

 

Основні напрямки роботи: допомога тяжкохворим дітям, допомога спеціалізованим лікувальним дитячим закладам, допомога дитячим лікарням.

Сховати...

Допоможіть Віталію одужати

Рівненська обл.. Стартував 21.12.2017

Василюк Віта Анатоліївна – мама двох чудових двійнят: Ганнусі і Віталія. Малюки народилися передчасно, на 32-му тижні. Дівчинку мама народила дуже швидко. Коли почалися другі потуги, їй дали наркоз, і сталося найстрашніше, таке, що навіть неможливо собі уявити. Внаслідок видавлювання і витягування дитини, в хлопчика настала асфіксія. Лікарі змогли його реанімувати, проте в хлопчини важка форма ДЦП, спастичний тетрапарез, резидуальний судомний синдром з поліморфними епінападками, затримка психомовного і моторного розвитку. Шість днів реанімації з Віталіком, місяць в патології з обома, і це тільки початок боротьби за те, щоб діти були здоровими.

Зроблено Зібрали 8 358 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленькому Андрійкові потрібна реабілітація. 3

Рівне. Стартував 31.3.2017

Андрійкові 6 років, він надзвичайно веселий і позитивний хлопчик. У цьому році він мав би, як і всі дітки його віку, йти в 1 клас. Натомість тяжка недуга сковує його тіло, і він мусить їхати на чергову реабілітацію в МКВЛ ім.Козявкіна у м.Трускавець.

Зроблено Зібрали 9 222 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дамо Світланці шанс на одужання! 2

Рівненська обл.. Стартував 10.11.2017

Світланка – весела та енергійна дівчинка, проте важка хвороба – ДЦП – не дає їй можливості у повній мірі розвиватися та радіти життю. Їй всього 5 років, але вона вже пройшла чимало курсів відновного лікування у різноманітних оздоровчих закладах України. Попри все Світланка намагається бути на рівні з її однолітками, у всьому старається бути схожою на свою сестричку – двійняшку.

Зроблено Зібрали 9 765 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відгукніться на прохання мами!

Рівне. Стартував 15.8.2017

Діаночка народилась 7 років тому, і вже в перший день її життя була госпіталізована в РДОЛ і прооперована через кишкову непрохідність. Повне обстеження дало невтішні результати, було поставлено діагноз: гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, набряк головного мозку, судомний синдром, анемія важкого ступеню.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Паші самостійно рухатись

Рівненська обл.. Стартував 31.3.2017

Чотирирічний Павлик від самого народження бореться за своє здоров’я. Внаслідок важких пологів дитина має тяжку хворобу – ДЦП. Відновлення малюка потребує багато зусиль, він має пройти багато непростих випробувань. За свої чотири роки Павлик пройшов десятки курсів реабілітації за різними методиками, що дало свій позитивний результат.

Зроблено Зібрали 10 307 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Жені рухатися вперед! 2

Рівне. Стартував 10.2.2017

Женя – це маленький сильний хлопчик, який із самого народження бореться за своє життя зі страшною хворобою – дитячим церебральним паралічем. Протягом трьох років життя малюк пережив численні курси реабілітації, приймав різноманітні пігулки та дорогі уколи. І для того, щоб Женя міг жити самостійним повноцінним життям, а досягнуті результати не виявилися марними, лікування потрібно продовжити.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуємо Назара від ампутації ніг!

Рівненська обл.. Стартував 18.1.2017

Назар Юрчук – світлий, сонячний, життєрадісний хлопчина. Назарчик має вроджену ваду – гіперплазію жирових тканин, синдром судинної мальформації. Звичною мовою це означає, що постійно росте жирова тканина та судини, особливо на ніжках і тазостегнових частинах тіла.

Зроблено Зібрали 7 530 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн