Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Твоя Опора"

Київ, вул. Мельникова, 83-Д

Фонд «Твоя опора» створювався з метою допомагати важкохворим дітям і сиротам в нашій країні. Ми приходимо туди, де допомога особливо потрібна, і в першу чергу до тих, хто не отримує підтримки, не в силах подолати бюрократичні перепони. 

 

Тел.: +38 (044) 221-11-63, +38 (094) 821-11-63

e-mail: info@tvoya-opora.com.ua

http://tvoya-opora.org/about

 

Деталі...

 

 

Сховати...

Вберегти немовлят від страждань

Київ. Стартував 14.2.2019

Мама мала би носити її на руках і гладити по животикові, який нестерпно болить, натомість Катруся самотньо лежить у ліжечку. Вона народилася одразу із двома важкими діагнозами – кишкова непрохідність та синдром Дауна – і хворою автоматично стала непотрібною. Її заможний тато на роботі оголосив колегам, що донечка померла, заборонив дружині навідуватися до лікарні і не лишив ані копійки на боротьбу за життя, а вчепитися за нього вона мусить. Генетичні тести у іменитих лікарів, аналізи в хороших клініках, тисячі гривень і все це, аби бути певними – народять здорову дитину. От тільки доля вирішує інакше.

Сплатити Потрібно 234 960 грн
Залишилось зібрати
000 212 886 грн

Миланка мріє ходити. 2

Київ. Стартував 24.1.2019

Миланка – чарівне ім’я дуже гарної дівчинки. Дивлячись на неї, не скажеш, що дитина має ваду. Але коли вона встає, одразу видно, що з дитиною щось не так. ДЦП безжально зруйнувала уявлення про здорову і красиву дитинку. Але завдяки відчайдушності і наполегливості мами Ганни Миланка бореться за своє повноцінне життя. 

Сплатити Потрібно 32 800 грн
Залишилось зібрати
000 031 586 грн

Андрійко втомився від болю. 2

Київ. Стартував 23.1.2019

Андрійко – бажана і довгоочікувана дитина у родині Єзерських. Він народився і зростав у любові і турботі. Аж раптом у 3 місяці невролог вибив землю з-під ніг: у хлопчика підозра на ДЦП. Відтоді звичні і прості для багатьох дітей справи для Андрія – результат випробувань, болю, численних реабілітацій і титанічних зусиль. Стрімкі пологи у мами, і ось він з’являється на світ на 7 місяці вагітності. Вагою всього 2 кілограми... Дитину одразу забирають до реанімації. Кілька днів він самостійно навіть не дихав, замість маминих обіймів – кувез, а замість молока – суміші через зонд. Та вже за місяць Андрійка виписують, а маму обнадіяли – він впорається.

Сплатити Потрібно 22 400 грн
Залишилось зібрати
000 018 686 грн

Сирота з великим серцем. 2

Київ. Стартував 17.1.2019

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Зроблено Зібрали 13 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Галя мріє ходити. 2

Київ. Стартував 16.1.2019

Галя народилася зовсім крихітною – вагою 1 600 грамів. І все від першої миті життя відчайдушно боролася за нього. Одразу з пологової зали – до реанімації, а звідти – до дитбудинку. У Галини – ДЦП, який не дає дівчині відчувати себе вільною. Самостійно дівчина опанувати своє тіло, яке страждає від напруги, не може. Допомоги чекати немає від кого – Галя зростає в інтернаті. 

Зроблено Зібрали 13 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сирота з великим серцем

Херсонська обл.. Стартував 24.9.2018

Спорт – це все життя 16-річного хлопчика-сироти, який від народження бореться з купою виснажливих діагнозів, найгірші із яких – ДЦП та спастична диплегія. Спастична диплегія – це найпоширеніший різновид церебрального паралічу, саме він вразив Мішу. Руку і ноги хлопця зводить від напруги, скелет росте, а м’язи – ні, викривлюється хребет, деформуються суглоби. Це щоденний нестерпний біль. Та наш підопічний, хоча зі світлин так спершу і не скажеш, надзвичайно сильний та вольовий. Таким його зробило життя в інтернатній системі, куди він потрапив одразу з пологового.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вимушена жити в інтернаті

Херсонська обл.. Стартував 19.9.2018

У свої 10 років вона важить 17 кілограмів. "Маленька балерина", – кажуть вихователі. Вона і народилась зовсім крихітною. Та окрім мініатюрності, їй випала ціла купа хвороб… Стан при народженні дитини був важким за рахунок неврологічної симптоматики та гіпотрофії. Через ураження ЦНС у Ксюші тепер судомний синдром. Дівчинці треба постійно вживати ліки і чотири рази на рік проходити реабілітацію, де з нею займатимуться фізіотерапевти, масажисти і психологи.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Галя мріє ходити

Херсонська обл.. Стартував 14.9.2018

Галі, блакитноокій дівчинці з розкішним русявим волоссям, 15 років. У той час, як її однолітки уже бігають на побачення і мріють про доросле самостійне життя, вона має лише одне бажання – навчитися ходити рівненько, не кульгаючи. У Галинки – ДЦП, який тримає в напрузі все тіло. Самотужки опанувати його дівчинка не здатна, а допомоги чекати немає від кого – вона вихованка дитбудинку-інтернату.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Кирило мріє встати з візка

Херсонська обл.. Стартував 13.9.2018

Дзвінкий сміх, грайливі оченята. Кирилові – 7 рочків. На мить, затримавши погляд, може здатися, що його обличчя ніколи не знало болю. Одначе достатньо лише опустити очі, аби зрозуміти: його життя – то суцільна боротьба. Кирюша прикутий до інвалідного візка, його нижні кінцівки абсолютно нерухомі. До того ж він – сирота. Кирюша – один із понад сотні вихованців інтернату для діток із особливими потребами, і міцним здоров’ям з-поміж них він, на жаль, не вирізняється.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя на кінчиках пальців

Херсонська обл.. Стартував 12.9.2018

Здається, що він трохи здіймається над підлогою, коли ходить... 9-річний Гоша ходить на носочках. Стояти сам без підтримки не може – "завалюється" на бік. Через страшний діагноз – ДЦП, спастичний нижній парапарез з рухомими порушеннями – він швидко втомлюється... І тільки сам Гоша знає, як важко йому дається кожен крок... Він живе у інтернаті. Через секунду після знайомства запитає вас про тисячу речей – це надзвичайно цікава і допитлива дитина.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн