Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 387 312 грн
Ua

Львівський міський БФ "Сестри Даліли"

79000, Львів, вул. Фурманська 5/14

Львівський міський благодійний фонд "Сестри Даліли" допомагає людям, які страждають легеневою гіпертензією.

Контакти: fond.poryatunok@gmail.com,
http://poryatunok.info/uk/  https://www.facebook.com/poryatunok 

Тел.: +38 (032) 244 4480

Деталі...

 

 

 

 

 


Напрямки роботи:

- Сприяння вирішенню проблем хворих на Легеневу Гіпертензію в Україні на державному рівні.

- Реєстрація хворих на Легеневу Гіпертензію, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

- Захист прав хворих на Легеневу Гіпертензію, а також сприяння їм в реалізації своїх конституційних прав, що охороняються законом.

- Представлення інтересів хворих на Легеневу Гіпертензію в органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

- Підтримка та сприяння створенню і розробці програм ефективної терапії, діагностики, лікування, профілактики і реабілітації хворих на Легеневу Гіпертензію.

- Залучення громадськості до вирішення пріоритетних проблем, надання допомоги хворим на Легеневу Гіпертензію, у т.ч. медикаментами, індивідуальними діагностичними приладами.

- Надання медичної, матеріальної, соціальної і правової допомоги хворим на Легеневу Гіпертензію.

- Розвиток міжнародного співробітництва з метою обміну досвідом та інформацією в галузі медицини та допомоги хворим на Легеневу Гіпертензію.

- Подолання інформаційного бар’єру, шляхом інформування громадськості України про проблеми хворих на Легеневу Гіпертензію.

Сховати...

Купи Яні подих

Луцьк. Стартував 15.1.2019

Яна – 26-річна молода дівчина, яка мріє ходити і жити без задишки. Яна мріє про власну сім’ю та діточок і хоче відчувати себе такою, як усі. Але це не можливо. Яна хворіє з народження, тому все своє життя вона бореться з хворобою. В неї вроджена вада серця, яка призвела до легеневої гіпертензії. Легенева гіпертензія – рідкісне невиліковне прогресивне захворювання, яке заважає молодій дівчині повноцінно не лише ходити, рухатись, а й навіть дихати.

Зроблено Зібрали 144 720 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мама 5-х діточок помре без лікування

Львівська обл.. Стартував 29.11.2017

UPD: сьогодні вночі Юлія померла. Вона була дуже сильною, мужньо боролася за своє життя. Команда УББ висловлює наші найщиріші слова співчуття рідним і дітям Юлії і дякує всім, хто підтримував жінку.

Незалежно від віку, кожному з нас потрібна мама. Мама для дитини – це підтримка, захист, опора, безмежна любов. Мама – найдорожча людина в цілому світі. Зараз п’ятеро дітей, двоє з яких ще дуже маленькі, можуть залишитись сиротами. Їх мама – Юлія Кавій – хворіє на серйозну недугу – легеневу гіпертензію. Ця хвороба рідкісна та підступна, вражає життєво-необхідні органи: серце та легені. В Юлі прогресуюча стадія захворювання. Комплексна терапія їй вже не допомагає, і з кожним днем їй стає гірше.

Зроблено Зібрали 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруймо Нестору подих!

Львівська обл.. Стартував 6.11.2017

Нестор – 13-річний хлопець, який мріє бігати з друзями, кататись на велосипеді, відчувати себе таким, як усі. Але через хворобу це неможливо. В Нестора легенева гіпертензія – рідкісне, невиліковне захворювання, яке заважає хлопцеві повноцінно дихати. Нестору важко ходити, тому що він відчуває задишку. Хоч хлопчик і почав отримувати ліки, які частково стримують розвиток захворювання, проте цього недостатньо.

Зроблено Зібрали 72 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй Христинці подих

Тернопільська область. Стартував 9.11.2015

Найбільшою радістю для мами є почути крик народженої дитини. Ця мить засвідчує перший подих та початок життя, і невимовний жах охоплює тоді, коли чуєш тишу… Світлана Макарчук п’ять років день у день живе схожими відчуттями, бо її донечка Христинка хворіє на легеневу гіпертензію – хворобу, що не дає дихати вільно. У 6 місяців Христинка раптово почала задихатись і непритомніти. Це про себе дало знати захворювання. Щоб мати можливість дихати, Христинка щодня потребує прийому ліків мінімальною вартістю 35 тисяч грн на місяць.

Зроблено Зібрали 34 884 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Боротьба Аліни за подих триває

Київська обл.. Стартував 15.2.2018

Шановні Донори! На превеликий жаль, сьогодні зранку Аліна померла. Вона мужньо боролася із хворобою, проте їй так і не виповнилося 18. Команда УББ приносить свої найщиріші співчуття. На небі з'явився новий ангел...

Доля Аліні не усміхалася з перших днів її життя. Вона народилася з вадою серця. Матір позбавили батьківських прав. Згодом у дівчинки з’явилася нова сім’я, але, дізнавшись про її важку ваду серця, відмовились від дівчинки. Одного дня Наталія Гордієнко, познайомившись з п’ятирічною Алінкою, всупереч всьому твердо вирішила подарувати їй домашній затишок і материнське тепло. Лікарі тоді поставили діагноз дівчинці: вроджена вада серця. Синдром Ейзенменгера.