Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 606 447 грн
Ua

ГО "Елеос"

65074, Одеса, вул. Малиновського, 41, кв. 60

Метою громадської організації "Елеос" є об'єднання зусиль членів організації для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів. 

Контакти: eleos.odesa@gmail.com,
http://abvgd.com.ua/uk/https://www.facebook.com/eleos.odesa 

Тел.: (048) 2-77-11-528 

Деталі...

 

 

 

Сховати...

Допоможемо важкохворій Олександрі!

Одеська обл.. Стартував 28.9.2018

Відгукніться, попри нелегкий для всіх час, і спільно допоможемо родині Олександри! Щоб дитина мала можливість жити та пересуватися, Олександрі потрібна щоденна допомога. У зв'язку з хворобою Саша позбавлена можливості ходити, стояти, самостійно сидіти і обслуговувати себе, вона повністю залежна від допомоги інших. Нова коляска допоможе безболісно, комфортно і більш тривалий час перебувати у вертикальному положенні, що життєво необхідно для нормального функціонування організму.

Зроблено Зібрали 82 845 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дати шанс на життя після ДТП!

с. Химчин, Косівського району Івано-Франківської області. Стартував 7.11.2016

Відгукнімося, попри нелегкий для всіх час, та спільно допоможімо сім'ї Тараса повернути скаліченого в ДТП хлопця до повноцінного життя! Юнаку конче необхідна наша підтримка та допомога. Ця трагедія, яка сталась з ним, вмить обірвала всі його юнацькі мрії та прагнення...

Зроблено Зібрали 220 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Гліб потребує вашої допомоги!

Одеса. Стартував 16.10.2016

Відгукнімося, попри нелегкий для всіх час, та спільно допоможемо сім'ї Гліба!
Щоб дитина мала можливість пересуватися, жити та розвиватись, як мають усі діти, Глібу потрібна щоденна допомога. З причини, що дитина не ходить, сидить тільки з підтримкою, нестійко, м'яка подушка для сидіння в колясці, допоможе дитині більш комфортно і триваліше перебувати в колясці. Придбання підгузок необхідна - щоденна річ, без якої неможливе комфортне життя дитини.

Зроблено Зібрали 9 494 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перші кроки для Марічки

Одеса. Стартував 17.2.2016

Щоб почати самостійно пересуватися говорити, жити і розвиватись як усі діти, Марічці потрібно пройти черговий курс реабілітації, що наблизить її до мрії – самостійно ходити. На сьогодні лікарі вже визнають певну позитивну динаміку її стану і вважають, що вона зможе ходити, тому так важливо не зупиняти лікування та реабілітацію. Це все коштує грошей, які родина у цей скрутний час не в змозі заробити. У батьків Марічки не вистачає коштів на оплату чергового курсу реабілітації. Разом ми зможемо допомогти Марічці!

Зроблено Зібрали 8 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Майбутнє Дениса залежить від нас

Одеса. Стартував 10.12.2015

У 6-річного Дениса – наслідки тяжкої гіпоксії. Щоб почати самостійно пересуватися та говорити, жити і розвиватись, Денискові потрібно пройти черговий курс реабілітації, що наблизить його до одужання. На сьогодні лікарі вже визнають певну позитивну динаміку його хвороби, тому так важливо не зупиняти лікування. Це все коштує грошей, які родина у цей скрутний для всіх нас час не в змозі заробити. У батьків хлопчика не вистачає коштів на оплату чергового курсу реабілітації. Сподіваємося, що разом ми зможемо допомогти Денису!

Зроблено Зібрали 5 530 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн