Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

МБФ "Кожен Може"

Київ, вул. Біломорська, 1а

Місія фонду – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.

Фонд надає допомогу:

· Дітям, літнім людям та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.

· Пораненим військовим та мирним мешканцям.

· Сім'ям загиблих військових.

· Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.

· Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.

Деталі...
Тел: +38 050 254 1811

Email: everybodycan.ua@gmail.com

Веб-сайт: http://everybodycan.com.ua/ 

FB: https://www.facebook.com/everybody.can.ua

Сховати...

Життя наосліп. 3

Донецька обл.. Стартував 6.7.2018

Зрячій людині важко собі уявити, як можна жити в світі, в якому панує повний морок. Потрапляючи в темну кімнату або опиняючись в замкнутому неосвітленому просторі, ми губимося, стаємо безпорадними. Але ми в будь-який момент можемо вийти на світло і набути впевненості. Але ж є люди, яким природа приготувала це страшне випробування, проходити через яке їм доводиться день у день, кожну хвилину. Познайомтеся з одним таким малюком. Його звуть Міша.

Сплатити Потрібно 8 360 грн
Залишилось зібрати
000 005 544 грн

Життя наосліп. 2

Донецька обл.. Стартував 27.6.2018

"Щоб зрозуміти, як живе дитина без зору, я провела експеримент. Поставила собі задачу добу прожити навпомацки. Щільно зав'язала очі і... відразу виявилося, що світ, в якому я живу, сповнений кутів, шаф, незручних предметів, слизьких поверхонь, які так і норовили кинутися мені під ноги і вразити моє позбавлене зору тіло. Я не змогла їсти – їжа була або дуже солоною, або дуже солодкою, або занадто кислою, так до кінця п'ятої незрячої години я тільки пила нежирний кефір і воду. Раптово виявилося, що мені абсолютно нічого робити! Книги, комп'ютер, телевізор, споглядання пейзажів, малювання картин – все це стало мені недоступно.

Зроблено Зібрали 8 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Латка для серця Діанки

Рівне. Стартував 15.6.2018

"Мерщій додому!", – вигукнула Анюта і вибігла за ворота дитячого садка. Діанка обтрусила долоньки від піску і побігла наввипередки за своєю сестричкою. Раптом їй стало нічим дихати, перед очима все закрутилося, а всередині прямо в ребра закалатала маленька неспокійна пташка. Дівчинка присіла навпочіпки, хапаючи повітря ротом. Останнім часом так почала проявляти себе вроджена вада серця.

Зроблено Зібрали 98 975 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Звільніть принцесу від злого закляття! 2

Дніпропетровська обл.. Стартував 31.5.2018

"Вітаю! Це знову я – зачаклована принцеса Настуня! Я така щаслива знов бачити вас, мої любі Помічники! Із вашою допомогою я дісталася до чарівників, які подарували мені частинку заклинання. Зле закляття слабішає, а мої ніжки сильнішають і стають більш слухняні! Я вже можу навіть трішки стояти і починаю ходити за ручки. Це таке неймовірне відчуття! Невже я і справді скоро зможу вальсувати? Але для цього потрібно зібрати всі шматочки заклинання і прочитати їх разом. І мені знову потрібна ваша допомога! Я вірю, що моя казка – добра, і мене чекає чудовий бал. Перший мій танок буде для вас!".

Зроблено Зібрали 15 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

День народження всупереч долі. 3

Київ. Стартував 30.5.2018

Хвороба з’являється попри вік, стать та життєві обставини. Вона приходить, коли її зовсім не чекаєш, і не завжди поспішає іти. Особливо образливо, коли тобі всього стільки рочків, що можна порахувати на пальчиках, а недуга віднімає веселощі, свята, Дні народження. Віднімає дитинство.

Зроблено Зібрали 2 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя наосліп

Донецька обл.. Стартував 2.4.2018

"Я пробувала зрозуміти свою дитину, з самого ранку я зав'язувала очі і намагалася робити звичайну домашню роботу, було дуже важко, відчуття безпорадності і втрати простору мене не покидало, витримувала я недовго, але я знала, що коли я зніму пов'язку, побачу звичний для мене світ. Я б усе віддала, щоб зняти таку пов'язку з очей моєї дитини", –  мама зітхає і гладить русяву голівку синочка.

Зроблено Зібрали 8 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй Великдень стареньким!

Київ. Стартував 26.3.2018

– Христос Воскрес!
– Воістину Воскрес!
Світле Христове Воскресіння, Великдень – найбільше свято для всіх православних християн. У підготовчий період усі посилено моляться, постять, сповідаються, причащаються, займаються благодійністю. А в ніч на неділю, зібравши великодній кошик, йдуть до церкви, щоб почути радісну звістку: "Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував".

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб ти жив щасливо! Кожен Може

Київ. Стартував 22.3.2018

Ми, команда фонду "Кожен Може", беремо участь в Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 заради дітей, що мають інвалідність. Наш фонд опікує дітей, які постраждали від війни. Вони із родин вимушених переселенців або проживають у "сірій зоні". Дев’ять наших підопічних дітей віком від 4 до 14 років мають діагноз ДЦП.

Зроблено Зібрали 2 952.65 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб ти жив щасливо! Катерина Бережнюк

Київ. Стартував 22.3.2018

"Я почала бігати 2 роки тому. І навіть перші 500 метрів мені дались тоді дуже нелегко. Як виявилось, я не з тих супер-людей які можуть ось так взяти почати і одразу долати довгі дистанції. Довелось долати себе, вчитись дихати, терпіти біль та втому, аби подолати свої, такі бажані, перші 5 км. Минулої осені я вже пробігла свій перший напівмарафон. Не всім вдається боротись самостійно. Тому цього року я біжу у підтримку проекту благодійного фонду "Кожен Може" свій перший благодійний забіг Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018.

Зроблено Зібрали 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб ти жив щасливо! Оля Кадирова

Київ. Стартував 22.3.2018

"Мене звуть Оля. Я архітектор. Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 – мій перший напівмарафон. Дуже рада, що я та мої друзі і колеги, зможуть допомогти діткам стати здоровішими і щасливими. І буду дуже вдячна кожному, хто підтримає мене і допоможе".

Зроблено Зібрали 9 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн