Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

МБФ "Кожен Може"

Київ, вул. Біломорська, 1а

Місія фонду – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.

Фонд надає допомогу:

· Дітям, літнім людям та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.

· Пораненим військовим та мирним мешканцям.

· Сім'ям загиблих військових.

· Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.

· Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.

Деталі...
Тел: +38 050 254 1811

Email: everybodycan.ua@gmail.com

Веб-сайт: http://everybodycan.com.ua/ 

FB: https://www.facebook.com/everybody.can.ua

Сховати...

Пігулки для малят. 2

Київ. Стартував 12.4.2018

Кожна мама особливої дитини боїться, що якщо з нею щось трапиться, дитина опиниться в державному інтернаті для дітей з особливостями розвитку. Наступний етап – будинок пристарілих та інвалідів, навіть якщо їй всього лише 18 років. Щоб цього не сталося, на лікування, розвиток і соціалізацію чада кидаються всі засоби, сили і час. Найчастіше з таким малюком залишається сама мама, яка 24 години на добу займається дитиною і не має можливості вийти на роботу. Допомоги ж від держави катастрофічно не вистачає.

Сплатити Потрібно 11 031 грн
Залишилось зібрати
000 009 627 грн

Життя наосліп

Донецька обл.. Стартував 2.4.2018

"Я пробувала зрозуміти свою дитину, з самого ранку я зав'язувала очі і намагалася робити звичайну домашню роботу, було дуже важко, відчуття безпорадності і втрати простору мене не покидало, витримувала я недовго, але я знала, що коли я зніму пов'язку, побачу звичний для мене світ. Я б усе віддала, щоб зняти таку пов'язку з очей моєї дитини", –  мама зітхає і гладить русяву голівку синочка.

Зроблено Зібрали 8 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Лікування через навчання

Київ. Стартував 29.3.2018

Чи замислювалися ви коли-небудь, як важко дитині з ДЦП дається кожен рух? Найпростіша м'язова дія вимагає від малюка із спастикою такого ж зусилля, як у здорової дорослої людини ходіння по натягнутому канату. Ми відкриваємо збір на посібники для реабілітації підопічним дітлахам із ДЦП із сімей переселенців. Весь світ ми не змінимо, але якщо можемо щось зробити зараз для цих дітей, значить, цим дітям у дорослому житті буде трохи легше.

Зроблено Зібрали 7 798 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй Великдень стареньким!

Київ. Стартував 26.3.2018

– Христос Воскрес!
– Воістину Воскрес!
Світле Христове Воскресіння, Великдень – найбільше свято для всіх православних християн. У підготовчий період усі посилено моляться, постять, сповідаються, причащаються, займаються благодійністю. А в ніч на неділю, зібравши великодній кошик, йдуть до церкви, щоб почути радісну звістку: "Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував".

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб ти жив щасливо! Кожен Може

Київ. Стартував 22.3.2018

Ми, команда фонду "Кожен Може", беремо участь в Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 заради дітей, що мають інвалідність. Наш фонд опікує дітей, які постраждали від війни. Вони із родин вимушених переселенців або проживають у "сірій зоні". Дев’ять наших підопічних дітей віком від 4 до 14 років мають діагноз ДЦП.

Зроблено Зібрали 2 952.65 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

День народження всупереч долі

Київ. Стартував 29.1.2018

Напевно, немає нічого приємнішого для дитини, ніж очікування власного Дня народження. Яскраві кольори, яскраві емоції, яскраві враження і, звичайно ж, подарунки – саме таким повинен бути цей день – незабутнім! Навіть якщо дитина має інвалідність!

Зроблено Зібрали 1 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Лікування з вітром у волоссі

Донецька обл.. Стартував 19.1.2018

Історія родини Мірошниченків почалася в 2007 році, коли після тривалого лікування безпліддя щасливим батькам повідомили, що у них буде двійня! Дітки так поспішали побачити своїх маму з татом, що з'явилися на світ на 10 тижнів раніше терміну. Першою народилася Валечка з вагою трохи більше кілограма. Валерій всього на 270 грамів важчий за сестричку. Мама Таня і не припускала, який страх за своїх дітей їй доведеться пережити в такий, здавалося б, щасливий день. Вже в першу хвилину життя крихітних немовлят підключили до ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Три довгих місяці нескінченні уколи, крапельниці, процедури.

Зроблено Зібрали 29 870 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пігулки для малят

Київ. Стартував 11.1.2018

Вони – діти війни. Сучасної війни – російсько-української. Вони добре пам'ятають, як це, сидіти в підвалі по кілька діб, ховаючись від вибухів. Вони добре пам'ятають, як по їхній вулиці проїхав танк із триколірним прапором. Вони добре пам'ятають, як батьки, наспіх покидавши в сумку найнеобхідніше, схопивши в оберемок свій скарб – дитя, бігли в пошуках захисту з рідних міст в нікуди, тільки подалі від цього жаху. Вони добре пам'ятають паніку, тисняву, крики, і як бабуся постійно хрестилася й шепотіла молитву, затиснувши хрестик у зморшкуватій руці.

Зроблено Зібрали 14 925 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Змініть вибухи на спів птахів

Київ. Стартував 21.12.2017

"Я не чую птиць, я не чую музики, я не чую сигналів машин на дорозі, я не чую людей. Я постійно чую тільки вибухи у моїй голові. Не дайте збожеволіти!", – по щоках жінки котяться сльози... Людмила Федорівна – одна з тих, кому довелося пережити бойові дії у Донецьку. "Це було жахливо. Всюди стрілянина. В дім, що стояв навпроти мого, влучила вибухівка, знесло декілька поверхів", – продовжує ділитися Людмила своїми переживаннями.

Зроблено Зібрали 12 730 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ще не пізно, я ходитиму!

Донецька обл.. Стартував 23.11.2017

В Андрійка дитячий церебральний параліч (ДЦП), але народився він здоровою дитиною. Так-так, таке буває! У три місяці у малюка раптом піднялася температура. Дитину як підмінили, він став млявий, відмовився від грудей, здавалося, життя покидає маленьке тільце. Андрійко буквально горів протягом чотирьох місяців! Що тільки йому не робили: крапельниці, уколи, складні процедури, з лікарні до лікарні перевозили хворе немовля, намагаючись визначитися з діагнозом! За цей час дитина 4 рази в критичному стані потрапляла до реанімації. Хлопчик дивом вижив. Але наслідки гострого менінгоенцефаліту виявилися страшними.

Зроблено Зібрали 8 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн