Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

МБФ "Кожен Може"

Київ, вул. Біломорська, 1а

Місія фонду – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.

Фонд надає допомогу:

· Дітям, літнім людям та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.

· Пораненим військовим та мирним мешканцям.

· Сім'ям загиблих військових.

· Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.

· Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.

Деталі...
Тел: +38 050 254 1811

Email: everybodycan.ua@gmail.com

Веб-сайт: http://everybodycan.com.ua/ 

FB: https://www.facebook.com/everybody.can.ua

Сховати...

Лікування з вітром у волоссі

Донецька обл.. Стартував 19.1.2018

Історія родини Мірошниченків почалася в 2007 році, коли після тривалого лікування безпліддя щасливим батькам повідомили, що у них буде двійня! Дітки так поспішали побачити своїх маму з татом, що з'явилися на світ на 10 тижнів раніше терміну. Першою народилася Валечка з вагою трохи більше кілограма. Валерій всього на 270 грамів важчий за сестричку. Мама Таня і не припускала, який страх за своїх дітей їй доведеться пережити в такий, здавалося б, щасливий день. Вже в першу хвилину життя крихітних немовлят підключили до ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Три довгих місяці нескінченні уколи, крапельниці, процедури.

Сплатити Потрібно 29 870 грн
Залишилось зібрати
000 029 819 грн

Пігулки для малят

Київ. Стартував 11.1.2018

Вони – діти війни. Сучасної війни – російсько-української. Вони добре пам'ятають, як це, сидіти в підвалі по кілька діб, ховаючись від вибухів. Вони добре пам'ятають, як по їхній вулиці проїхав танк із триколірним прапором. Вони добре пам'ятають, як батьки, наспіх покидавши в сумку найнеобхідніше, схопивши в оберемок свій скарб – дитя, бігли в пошуках захисту з рідних міст в нікуди, тільки подалі від цього жаху. Вони добре пам'ятають паніку, тисняву, крики, і як бабуся постійно хрестилася й шепотіла молитву, затиснувши хрестик у зморшкуватій руці.

Сплатити Потрібно 14 925 грн
Залишилось зібрати
000 014 350 грн

Допоможіть почути сестричку!

Костянтинівка. Стартував 26.12.2017

Історія цієї родини вражає уяву. Малюки-двійнята Валера і Валечка віщували радість і безмежне щастя батьківства. Але все пішло не так... У перші роки життя синочкові поставили діагноз ДЦП, а донечці - тотальну сліпоту. І, якщо постійні заняття і реабілітації хлопчика поставили на ноги, то численні операції дівчинці зір так і не повернули. До сліпоти додалися напади епілепсії. Але поруч постійно був люблячий, уважний і турботливий брат, готовий в будь-який момент підставити плече, допомогти та просто поговорити по душам.
Після важкої хвороби Валера почав втрачати слух... Батьки активно взялися за лікування.
А потім до рідного Донецька прийшла війна...

Зроблено Зібрали 8 474.44 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Звільніть принцесу від злого закляття!

Селидове, Донецька обл.. Стартував 22.12.2017

"Вітаю! Мене звуть Настуня, мені 4 рочки і я - сама справжня принцеса - так кажуть матуся і татусь, а вони ніколи не брешуть!
Вони на мене дуже чекали та мріяли про чарівне казкове життя для мене. Але, поки що, казка виходить страшна.
Спочатку зла відьма наклала на мене своє закляття і мої ніжки паралізувало. Я не можу, бігати, стрибати, танцювати... я навіть ходити не можу, хоча я вже доросла! Це дуже сумно. Я так хочу піти на бал і вальсувати в справжньому платті принцеси!

Зроблено Зібрали 11 610 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Саша мріє встати з інвалідного візка

Луганськ. Стартував 22.12.2017

У неї небесного кольору очі та чарівна посмішка - від мами.
Носик, вушка і цілеспрямований погляд - від тата.
Олександра друга дитина в сім'ї з різницею в 18 років!
Дитина, народжена серцем раніше, ніж зачата.
Маля з'явилося на світ на 33 тижні з високими показниками антитіл і білірубіну. Перенесла реанімацію і два переливання крові. Через кілька тижнів Сашуньку виписали як абсолютно здорову.
У півроку на плановому огляді вперше проявився судомний синдром. І почалися митарства родини по лікарнях.

Зроблено Зібрали 12 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сокол Марія. Біжу, щоб рятувати життя

Київ. Стартував 1.9.2017

Марія Сокол – засновник і керівник клубу "WELLNESSCONCEPT", реабілітолог, дієтолог, wellnesscoach.

Зі спортом відносини у Марії найтепліші, ось уже років 20 вона бігає 2-3 рази на тиждень в робочому графіку і щодня у відпустці.

Зроблено Зібрали 2 773.45 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Тетяна Морозова. Біжу, щоб рятувати життя

Київ. Стартував 1.9.2017

Тетяна Морозова – хореограф, інструктор дитячого фітнесу в Клубі "WELLNESSCONCEPT", тренер функціональних тренувань для дітей та дорослих із п'ятирічним стажем.

8 жовтня на "Фандрайзинг марафоні – осінь 2017" Тетяна побіжить заради пацієнтів, життя яких приречено без своєчасного вливання донорської крові. Сьогодні Тетяна збирає кошти на закупівлю витратних матеріалів для забору і обстеження крові в Київський міський Центр Крові.

Зроблено Зібрали 2 812.86 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Люся Рибченко. Біжу, щоб рятувати життя

Київ. Стартував 1.9.2017

Люся Рибченко – Майстер спорту України зі спортивного орієнтування, 3С терапист. Займається спортом з раннього дитинства.

8 жовтня на "Фандрайзинг марафоні – осінь 2017" Люся буде бігти не лише заради гармонійного фізичного розвитку. Вона побіжить заради великої мети – заради порятунку людей, які потребують донорської крові.

Зроблено Зібрали 1 157.97 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шлях до мрії

Луганська обл.. Стартував 17.8.2017

Про таку хворобу, як дитячий церебральний параліч, всі, звичайно ж, чули. Але припустити, що ДЦП з'явиться в вашому житті, не може ніхто. Родина Расстальних теж не могла. Міцна, повна, любляча сім’я, первісток – гарна здорова дівчинка, вже майже доросла. Друга вагітність віщувала радість зустрічі з сином, красенем-богатирем – втіхою і опорою на старості років. Лихо прийшло неочікувано, зруйнувавши усі плани на майбутнє, порушивши звичайний ритм життя.

Зроблено Зібрали 12 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пігулки для стареньких

Київ. Стартував 12.5.2017

Чи легко бути старим в Україні? Чи легко бути вигнанцем у власній країні? Чи легко долати важку хворобу самотужки? А якщо ці умови об'єднати, чи реально вижити?!
Вони живуть за межею бідності, не маючи можливості купити життєзабезпечуючі ліки. Вони намагаються щосили боротися, але обставини сильніше. Саме з такими людьми ми хочемо вас познайомити, вони приречені без вашої допомоги.

Зроблено Зібрали 9 196 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн