Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 739 965 грн
Ua

МБФ "Кожен Може"

Київ, вул. Біломорська, 1а

Фонд "Кожен Може" захищає інтереси дітей з інвалідністю з родин, що постраждали від війни, та підтримує літніх переселенців з інвалідністю. Благодійний фонд "Кожен Може" виріс з волонтерської ініціативи.

Місія організації – розвиток благодійності і толерантного суспільства в Україні та допомога тим, хто найбільш цього потребує.

 

Контакти: everybodycan.ua@gmail.com, 
http://everybodycan.com.ua/ https://www.facebook.com/everybody.can.ua 

Тел: (044) 223 60 91

Деталі...

 

Сховати...

Мрія "дитини-подарунка". 3

Харківська обл.. Стартував 2.7.2020

Хвороба не зможе зламати життя, коли є бажання жити! А у Максима це бажання є, адже він часто посміхається і вірить в людей! А ще він дуже розумний та іноді мріє і мислить як доросла людина. Він знає, щоб мати результат, треба прикласти максимум зусиль і не жаліти себе, тому наполегливо тренується навіть через біль. Реабілітації для дітей із ДЦП коштують дорого, але вони є дуже ефективними.

Сплатити Потрібно 16 585 грн
Залишилось зібрати
000 013 004 грн

Щоб почути тупіт ніжок. 4

Луганська обл.. Стартував 23.6.2020

Микиті немає ще і 4-х років, але щоб хоч трохи наблизитися до справжнього дитинства, він пройшов вже багато випробувань на своєму шляху. Очікування нового життя завжди хвилююче, але вагітність Микитою була вкрай важкою. Весь період пройшов на збереженні, на 20 тижні мама перенесла операцію, а через погане самопочуття малюка було прийнято рішення зробити кесарів розтин раніше терміну. Новонароджений був дуже слабеньким, без смоктального рефлексу.

Сплатити Потрібно 34 150 грн
Залишилось зібрати
000 027 958 грн

Ян – любов долає перешкоди. 2

Луганська обл.. Стартував 4.6.2020

Появу малюка Янчика батьки чекали дуже довго. І коли, нарешті, побачили в тесті заповітні дві смужки, їх щастю не було меж. Як і всі молоді сім'ї, вони відразу почали будувати плани на майбутнє: коляска, ліжечко, садок. Але на 32-му тижні вагітності щось пішло не так, і малюк вирішив з'явитися на світ раніше терміну. З того моменту життя сім'ї Соболь змінила маршрут.

Сплатити Потрібно 24 000 грн
Залишилось зібрати
000 019 516 грн

Датчик для маленького життя. 2

Київ. Стартував 27.5.2020

"Для мене цей центр – одне велике серце, наповнене величезною любов'ю до своєї роботи і дітям! Захоплююся і пишаюся, що у нас в країні є така лікарня з європейським рівнем обслуговування!". "Спасибі вам, що ви є в нашій країні. Спасибі за життя наших дітей". "Ангели в білих халатах! Низький вам уклін! Величезне спасибі за сина!". "Все життя буду за вас усіх молитися. Врятували мені донечку. Спасибі".

Сплатити Потрібно 80 850 грн
Залишилось зібрати
000 075 509 грн

Інвалідність – не привід зупинити життя. 2

Маріуполь. Стартував 5.6.2020

У Даші дуже насичений графік життя: шкільні заняття, 2 рази на тиждень басейн, 3 рази на тиждень художня школа. А ще дуже хочеться ходити на балетну хореографію. Торік Даша зіграла головну роль в інклюзивній постановці "Лускунчика" і відтоді просто марить балетом. У Даші спінальна м'язова атрофія (СМА). Це важке генетичне захворювання, яке поступово призводить до атрофії всіх м'язів, викривляється хребет, тіло опадає і стискає внутрішні органи, виникають проблеми з диханням.

Зроблено Зібрали 26 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щоб почути тупіт ніжок. 3

Луганська обл.. Стартував 22.1.2020

Довгих п'ять років родина Лямзіних мріяла про дві заповітні смужки у тесті. Молитви були почуті і диво сталося. 18 перших тижнів пролетіли у щасті, але на 20-му тижні з-за загрози зриву мама перенесла операцію і термін, що залишився, пройшов в клініці. Гріла думка, що народиться синочок і все забудеться. Але доля приготувала страшне випробування... Микитка з'явився на світ шляхом екстреного кесаревого розтину на 36 тижні вагітності, дуже слабенький, без смоктального рефлексу, з обвислими ручками та ніжками. Нейросонографія показала дифузні зміни, прівентрікулярну ішемію, кісти головного мозку.

Зроблено Зібрали 34 150 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ромчику потрібен шунт, щоб жити

Донецька обл.. Стартував 17.12.2019

Коли в родині Фролових народився маленький Ромчик, щастю не було меж. Найбільше радів дворічний Кирило, адже він тепер дорослий, він тепер старший брат! Але радість була недовгою, на третю добу малюк почав задихатися, його помістили в барокамеру, а на 10-й день перевели з пологового будинку в обласну дитячу лікарню. Генетики озвучили діагноз "остеохондродісплазія трубчастих кісток із гідроцефалією" і попередили батьків, що такі діти більше місяця не живуть. Рома спростував всі прогнози, у 8 місяців він все ще жив! Але не міг сидіти, вага голови, що виросла, не дозволяла немовляті її утримувати. Донецькі лікарі рекомендували терміново робити операцію. 

Зроблено Зібрали 35 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Добре диво на Різдво

Київ. Стартував 26.11.2019

Мабуть, Різдво – це найчарівніше і світле свято, настання якого дорослі чекають, як діти. В цей час люди стають відкритішими, в серцях і душах пробуджуються віра в дива, надія на краще. Зовсім скоро легкий мороз, аромат хвої та мандаринів, бенгальські вогні і різнокольорові гірлянди занурять нас в передсвяткову метушню вибору подарунків для своїх рідних і близьких. Особливою Різдвяною традицією є дарувати подарунки від душі. Кожна православна сім'я вважає своїм обов'язком на Різдво підтримувати людей у складних життєвих ситуаціях, людей, що хворіють, літніх людей. 

Зроблено Зібрали 16 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Інвалідність – не привід зупинити життя

Донецька обл.. Стартував 22.11.2019

Ці дві дівчинки дуже різні. Полінка – крихітна усміхнена блондиночка. Марія – доросленька брюнетка з спрямованим у себе поглядом. Але обидві дівчинки відчайдушно потребують допомоги. Їх діагнози перетинаються тільки одним словом – тетрапарез. Це означає, що у цих дітей порушено нормальне функціонування рук і ніг. Дівчата регулярно проходять реабілітацію і займаються вдома. Але поки вони в процесі лікування, їх треба якось транспортувати. 

Зроблено Зібрали 47 125 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Різдвяне диво для хворої дитини

Київ. Стартував 22.10.2019

Різдво – це найбільш казкове, найбільш дитяче свято. У це свято в душі пробуджуються найдобріші почуття і з'являється особливе відчуття дива. Це свято здійснення мрій. Причому здійснення мрій для всіх. І це, мабуть, найголовніше. Традиція дарувати дітям подарунки на Різдво йде з часів вифлеємського вертепу – від волхвів, які принесли дари Немовляті Христу. Чекають подарунків в цей день і маленькі підопічні фонду "Кожен Може". На жаль, цим дітям в житті не пощастило двічі: перший раз, коли як вирок прозвучав важкий діагноз, другий – коли їх рідний дім оголосили зоною військових дій.

Зроблено Зібрали 19 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн