Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

МБФ "Кожен Може"

Київ, вул. Біломорська, 1а

Місія фонду – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.

Фонд надає допомогу:

· Дітям, літнім людям та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.

· Пораненим військовим та мирним мешканцям.

· Сім'ям загиблих військових.

· Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.

· Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.

Деталі...
Тел: +38 050 254 1811

Email: everybodycan.ua@gmail.com

Веб-сайт: http://everybodycan.com.ua/ 

FB: https://www.facebook.com/everybody.can.ua

Сховати...

Мамо, у мене немає дитинства!

Бориспіль. Стартував 21.9.2018

Дитячий церебральний параліч – три слова, які здатні вибити грунт з під ніг будь-кого з батьків. Батьки не знають, що з цим робити. Проходить час... і методом проб і помилок знаходиться свій шлях. І тоді ДЦП починає розшифровуватися по-іншому – Доможися Цілі, Переможець! Євочка народилася на 10 тижнів раніше терміну. Після 2-х місяців боротьби за життя, дівчинка була виписана додому. З тих пір дівчинка постійно проходить реабілітацію і займається вдома. Це колосальна праця.

Сплатити Потрібно 10 400 грн
Залишилось зібрати
000 009 380 грн

Мрія ходити, здійснись! 2

Донецька обл.. Стартував 20.9.2018

Чотирнадцятирічна дівчинка в інвалідному візку з задоволенням грається з молодшими дітьми і при цьому будує серйозні плани на майбутнє. "Я мрію вийти заміж і народити трьох дітей", – зніяковіло каже Аня. "Але я не можу ходити...". Аня навчається у восьмому класі і не особливо любить школу, найбільше їй подобається читати і малювати. Кращі її друзі – двоюрідний брат Макс і Вовка-хуліган, її рідний брат, якому півтора рочка.

Сплатити Потрібно 49 167 грн
Залишилось зібрати
000 048 842 грн

Всі фарби життя для тебе!

Святогірськ. Стартував 19.9.2018

Кожна дитина заслуговує шанс на повноцінне життя. Дитина з особливостями може з'явитися в будь-якій сім'ї. Абсолютно в будь-який. І не має значення: соціальне становище, статус, матеріальні можливості, освіта, національність, віра і т.д. Нічого не має значення, дитина народжується і все! Такий ось, особливий, улюблений, бажаний, що має право на щастя.

Сплатити Потрібно 7 400 грн
Залишилось зібрати
000 006 526 грн

Крик маминої душі

Харківська обл.. Стартував 14.9.2018

Цьому смішному хлопчикові 3 рочки. Звуть його Женя. Цілих 20 років мама не залишала надії завагітніти, і, нарешті, це диво сталося! На жаль, доносити дорогоцінну вагітність не вдалося, на 33-му тижні в екстреному порядку, рятуючи дитину, жінці зробили кесарів розтин. Дитина була дуже ослаблена через кисневе голодування. Довгі 5 днів крихітні легені вентилювали штучно. Скільки було пролито сліз безсонними ночами, коли мама намагалася знайти "чарівну таблетку" від діагнозів, які раз по раз озвучували лікарі. Здавалося, світ перестав існувати!

Сплатити Потрібно 15 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 144 грн

Їж, надійся, живи! 2

Харківська обл.. Стартував 13.9.2018

"Чи чула я раніше про таке захворювання? Ні.., до того моменту, поки моїй молодшій донечці Полінці не виповнилося 6 місяців. Саме тоді для нас діагноз "спінальна м'язова аміотрофія" пролунав, як вирок", – тепер мама Полі знає все-все про цю підступну хворобу. Знає, що СМА – захворювання рідкісне. В Україні сьогодні проживають приблизно 200 дітей і дорослих зі СМА. Знає, що кожен 40-й житель планети – здоровий носій спінальної м'язової аміотрофії, найчастіше, не підозрює навіть про існування такого захворювання, і тим більше про те, що робити, якщо воно проявляється.

Зроблено Зібрали 6 908 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Латка для серця Діанки

Рівне. Стартував 15.6.2018

"Мерщій додому!", – вигукнула Анюта і вибігла за ворота дитячого садка. Діанка обтрусила долоньки від піску і побігла наввипередки за своєю сестричкою. Раптом їй стало нічим дихати, перед очима все закрутилося, а всередині прямо в ребра закалатала маленька неспокійна пташка. Дівчинка присіла навпочіпки, хапаючи повітря ротом. Останнім часом так почала проявляти себе вроджена вада серця.

Зроблено Зібрали 98 975 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ще не пізно, я ходитиму! 2

Донецька обл.. Стартував 23.5.2018

Андрійко завзято прагне до своєї мети! Ходити! Він дуже цього бажає! Він готовий боротися довго і наполегливо, долати біль і крізь сльози працювати над кожним рухом. Андрію всього 5 рочків, але він вже знає, як долати смерть, яка кружляла над колискою немовляти. Він знає, як переживати горе – його татко загинув. Він навчився долати страх – коли рідна Донецька область гриміла гуркотом канонади. Маленький хлопчик пережив вже дуже багато, щоб зараз здаватися!

Зроблено Зібрали 12 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Їж, надійся, живи!

Харківська обл.. Стартував 21.5.2018

Першокласниці Полінці 7 років. Кучерява голівка, завзяті кіски. Кмітлива не по роках. Їй хочеться постійно чимось займатися. Рух грає величезне значення в житті дівчинки, вона дуже непосидюча. Але, за іронією долі, дівча навіть сидить насилу. Хвороба прикувала її до інвалідного крісла і нещадно день за днем забирає сили.

Зроблено Зібрали 9 656 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мрія ходити, здійснись!

Донецька обл.. Стартував 3.5.2018

"Мамо! Допоможи мені!", – зціпивши зуби шепоче Аня, сльози котяться по обличчю, але дівчинка не кидає складну вправу. Діагноз Анечки займає 8 рядків медичної виписки. Дівчинка ніколи не знала здорового життя. Відразу після народження тільце немовляти потрясли найсильніші судоми. Реанімація. Обстеження. Пункція спинного мозку і.... у дитини паралізувало всю нижню частину тулуба.

Зроблено Зібрали 11 343 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя наосліп

Донецька обл.. Стартував 2.4.2018

"Я пробувала зрозуміти свою дитину, з самого ранку я зав'язувала очі і намагалася робити звичайну домашню роботу, було дуже важко, відчуття безпорадності і втрати простору мене не покидало, витримувала я недовго, але я знала, що коли я зніму пов'язку, побачу звичний для мене світ. Я б усе віддала, щоб зняти таку пов'язку з очей моєї дитини", –  мама зітхає і гладить русяву голівку синочка.

Зроблено Зібрали 8 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн