Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins280 621 544 грн
Ua

МБФ "Кожен Може"

Київ, вул. Біломорська, 1а

Фонд "Кожен Може" захищає інтереси дітей з інвалідністю з родин, що постраждали від війни, та підтримує літніх переселенців з інвалідністю. Благодійний фонд "Кожен Може" виріс з волонтерської ініціативи.

Місія організації – розвиток благодійності і толерантного суспільства в Україні та допомога тим, хто найбільш цього потребує.

 

Контакти: everybodycan.ua@gmail.com, 
http://everybodycan.com.ua/ https://www.facebook.com/everybody.can.ua 

Тел: (044) 223 60 91

Деталі...

 

Сховати...

Подаруйте мамі Машу! 4

Донецька обл.. Стартував 10.2.2020

Маша народилася на 8-му місяці вагітності у важкому стані, тривала штучна вентиляція легенів викликала набряк мозку і крововилив. Лікарі не давали втішних прогнозів. Але мама у Маші не з тих жінок, хто буде скаржитися на свою долю, вона не опустила руки і почала працювати з малятком. Пройдено багато лікарів, клінік, реабілітацій. Зараз дівчинка дуже потребує регулярних курсів лікування в реабілітаційних клініках і постійному прийомі протисудомних ліків. 

Сплатити Потрібно 25 009 грн
Залишилось зібрати
000 010 449 грн

Маленька Поліна мріє танцювати. 5

Донецька обл.. Стартував 6.2.2020

Маленьку білявочку Полінку донори УББ вже встигли полюбити. Вона зачаровує всіх своїми ямочками на щічках. Але мало хто знає, що за цією променистою усмішкою ховається великий біль і трагічна доля дитини. Історію маленької Полінки мама розповідає плутано і через постійне займенник "ми", повністю розчинившись у своїй донечці: "Мені, як мамі дитини з особливостями розвитку, не можна опускати руки, пишу історію і доводиться згадувати все з самого початку, як сильно ми хотіли дитину, які були мрії: декрет, потім садочок, піти на роботу, віддати дитину на танці, школа, поїздки на море. Потім пам'ятаю, як у нас в місті почалася війна. Цей постійний страх, не розуміння, що буде далі.

Сплатити Потрібно 19 200 грн
Залишилось зібрати
000 014 754 грн

Мрія ходити, здійснись! 3

Донецька обл.. Стартував 10.2.2020

Заповітна мрія Анечки – ходити... Дівчинка ніколи не знала, як це. Але дуже хоче дізнатися. Так сталося, що в день свого народження Анечка потрапила в реанімацію. Судоми, обстеження, пункція спинного мозку і... у немовляти паралізувало всю нижню частину тулуба. Анечка вже підліток, вона доросла. І помітно це не тільки зовні. Вона доросла не по роках, а з випробувань, що випали на її долю. І це не лише виснажливі заняття і медичні маніпуляції, але і війна, що раптово увірвалася вихором у життя, змітаючи всі плани і надії. 

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть Артему подолати хворобу. 5

Черкаси . Стартував 6.2.2020

Артем повинен був народитися здоровою дитиною, всі аналізи, УЗД і показання були в нормі. Але... дитина народилася на 32 тижні вагітності. Під час пологів Артем отримав гіпоксію мозку, що і стало причиною всіх бід, які звалилися на хлопчика. До року батьки не підозрювали, що їх чекає, ніхто не розповів про можливі наслідки. Дитина росла з затримкою в розвитку, але це лікарі пояснювали недоношеністю. У віці 1 року малюкові поставили діагноз ДЦП. Це стало страшним ударом для сім'ї. Коли пройшли всі стадії заперечення і прийняття, почалася боротьба для всіх, але передусім за все для Артема. 

Зроблено Зібрали 15 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щоб почути тупіт ніжок. 3

Луганська обл.. Стартував 22.1.2020

Довгих п'ять років родина Лямзіних мріяла про дві заповітні смужки у тесті. Молитви були почуті і диво сталося. 18 перших тижнів пролетіли у щасті, але на 20-му тижні з-за загрози зриву мама перенесла операцію і термін, що залишився, пройшов в клініці. Гріла думка, що народиться синочок і все забудеться. Але доля приготувала страшне випробування... Микитка з'явився на світ шляхом екстреного кесаревого розтину на 36 тижні вагітності, дуже слабенький, без смоктального рефлексу, з обвислими ручками та ніжками. Нейросонографія показала дифузні зміни, прівентрікулярну ішемію, кісти головного мозку.

Зроблено Зібрали 34 150 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ще не пізно, я ходитиму! 5

Донецька обл.. Стартував 9.10.2019

Кожен хлопчисько мріє про новий блискучий велосипед. Щоб ганяти на ньому по вулиці, лякаючи голубів. Щоб вітер обпікав обличчя і плутався у волоссі. Щоб бути дорослим, самостійним і незалежним від мами. Андрійко про це не сміє мріяти. Андрійко мріє навчитися ходити. У Андрія ДЦП. Перехворівши в дитинстві менінгоенціфалітом, хлопчик втратив можливість фізично розвиватися як всі здорові діти. Для того, щоб подолати наслідки страшного захворювання, дитині необхідно багато і наполегливо займатися, як в спеціалізованих реабілітаційних центрах, так і вдома.

Зроблено Зібрали 11 088 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленька Вікторія перемагає хворобу. 3

Харків . Стартував 7.10.2019

Кожна мама бажає для своєї дитини веселого дитинства і щасливого життя, а також можливості вчитися і спілкуватися з ровесниками. Мама маленької Вікторії бажає своїй донечці того ж.

З листа мами:
"Коли Віка народилася, за її життя лікарі боролися в реанімації два тижні і на 15-й день мені сказали, що вона виборола своє життя під сонцем і що не дарма ви її назвали Вікторія (Перемога).

Зроблено Зібрали 18 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленька Поліна мріє танцювати. 4

Донецька обл.. Стартував 20.9.2019

Мрії повинні здійснюватися! Батьки особливої дівчинки просять допомоги для їх маленької Полінки, якій необхідно потрапити на чергову дуже важливу реабілітацію! Поліна особлива не тому, що у неї ДЦП, а тому що ця дівчинка сильніша деяких дорослих, за свої 5 років через наполегливу працю і біль вона вже багато чого досягла: вона самостійно сидить, повзає, намагається говорити. Попри свою недугу, вона дуже весела дівчинка, яка прагне рухатись. Всі, хто знає Полю, помічають як вона хоче бігати і танцювати! Але, на жаль, дівчинка погано володіє ручками, в неї немає чіткої концентрації, всі навички, які даються діткам просто, Полінці потрібно домагатися з великими труднощами. 

Зроблено Зібрали 21 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб діти одужали. Шепотинник Денис

Київ. Стартував 16.9.2019

Мене звуть Денис Шепотинник. Я ведучий, кіноактор та режисер естради. Займаюся бігом вже більше року. На Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 я втілю в життя дитячу мрію – пробіжу марафон! І цю дистанцію в 42 км я присвячую тому, щоб допомогти дітям з інвалідністю! Це мій другий благодійний забіг. У квітні я брав участь у напівмарафоні і зібрав кошти, завдяки яким малюки з ДЦП змогли пройти реабілітацію.

Зроблено Зібрали 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб діти одужали. Катерина Шумейко

Київ. Стартував 16.9.2019

Мене звуть Катерина. За освітою – юрист. Одним із моїх захоплень є біг. Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 – це мій третій благодійний забіг. Вже двічі я бігла 21 км і зібрала кошти на допомогу дітям із ДЦП. Я зустрічалась з дівчатками, які проходили реабілітацію, і дуже радію успіхам дітей. Під постійною опікою фонду "Кожен Може" 41 малюк. Це діти з ДЦП, СМА та незрячі. Всі вони постраждали від війни та потребують допомоги. 

Зроблено Зібрали 2 696.12 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн