Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 731 959 грн
Ua

БО "Всеукраїнський рух "Взаємодія"

02096, Київ, вул. Ілліча 16

БО "Всеукраїнський рух "Взаємодія" - це благодійна організація, метою якої є здійснення доброчинної діяльності в інтересах суспільства.

Контакти: yarmolenko_y@ukr.net,
https://www.facebook.com/vzaemodiya/ 

Тел.: +380 63 237 7991

Деталі...

 

 

 

 

 

 

Основні напрямки діяльності:

1. Надання допомоги вченим, письменникам, історикам, які досліджують історію визвольної боротьби Українського народу, а також митцям: скульпторам, художникам, артистам, режисерам, представникам інших творчих професій, які уславлюють подвиг борців за волю України, заснування стипендій, премій, матеріальної допомоги
2. Сприяння розвиткові пошуково-науковій діяльності, а також освітній діяльності.
3. Надання допомоги у становленні суспільного телебачення як елементу української незалежної держави, створення художніх та документальних телефільмів, радіопрограм, телепрограм, видавничої справи, засобів інформаційної інфраструктури, поширення книг тощо.
4. Надання методичної допомоги освітнім та культурним закладам.
5. Надання допомоги у створенні методично - наукової забезпеченості сучасними посібниками та підручниками.
6. Сприяння розвитку науки та освіти, надання допомоги у реалізації науково-освітніх програм, допомоги вчителям, учням.
7. Пропагування ідеї утворення незалежності України та необхідності пізнання її історії та культури.
8. Поліпшення матеріального становище набувачів благодійної допомоги, розробка ф здійснення соціальних програм з метою надання адресної благодійної допомоги.
9. Інформаційне та правове забезпечення благодійних соціальних програм, здійснюваних організацією.
10. Залучення фізичних та юридичних осіб до участі у благодійній діяльності організації, проведення благодійних компаній по збиранню пожертвувань, благодійних масових заходів, благодійних лотерей та аукціонів з реалізації майна та пожертвувань, які надійшли від благодійників.
11. Проведення семінарів, «круглих столів», конференцій для досягнення мети діяльності організації.

Сховати...

Свято для дітей

Київ. Стартував 23.11.2018

Сьогодні колектив нашого фонду звертається до вас, оскільки в Україні підходять зимові свята – День святого Миколая, Новий рік і найбільше свято усіх християн – Різдво Христове. Допомога тим, хто на неї чекає, – благородна справа, тому звертаємось персонально до кожного за допомогою. Тільки з нашою спільною допомогою Святий Миколай та Дід Мороз на Новий Рік зможе прийти з омріяним подарунком до діток, які найбільше цього потребують.

Зроблено Зібрали 11 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щастя кожному!

Київ. Стартував 1.12.2017

Новий рік та Різдво – це не просто свята. Це шанс для нас із вами стати трішки добрішими і милосерднішими. Допомагати напередодні таких важливих для кожного із нас подій – напрочуд благородна справа. Адже є дітки і дорослі, які потребують і дуже чекають підтримки, тепла, слів вітань і подарунків. Тому ми звертаємось до кожного з вас за допомогою. Лише разом ми зможемо зробити так, аби Святий Миколай та Дід Мороз завітали до тих, хто цього найбільше потребує. 

Зроблено Зібрали 201 369 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Яскраве подвір'я

Київ. Стартував 5.5.2016

Завітає у більше ніж 20 дворів Дарницького району міста Києва проект "Яскраве подвір'я", і ми колоритно розфарбуємо під’їзди будинків - та отримаємо багато посмішок наших мешканців. Адже внаслідок військових дій на Сході України, коли людина проходить через буденні вулиці міста Києва, ми спостерігаємо або діток, які грають у війну або похмурих людей. Тому потрібно дарувати якомога більше радості та віри в краще майбутнє кожному мешканцю.

Зроблено Зібрали 4 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн