Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 262 316 грн
Ua

БФ "Українське філармонійне Товариство"

Київ, вул. Пимоненка, 19-21, оф. 112 evgeniy_frants@mail.ru

Співпраця з цим фондом наразі призупинена.

http://www.renesans.org/

Деталі...
Українське філармонійне Товариство підтримує і розвиває творчі контакти з усіма зацікавленими у співпраці асоціаціями, творчими спілками.

З 2001 року Українське філармонійне Товариство, спільно з Національним заповідником „Софія Київська”, запровадило „Музичні вечори в Андріївській церкві”. Репертуар концертів класичної музики, які проходили в Андріївській церкві, а сьогодні в музейному комплексі «Хлібня» Національного заповіднику «Софія Київська», відрізняється розмаїттям епох, напрямками музичних стилів та віртуозним виконанням.

Українське філармонійне Товариство знаходиться у творчому пошуку нових цікавих проектів для залучення до мистецтва як постійних слухачів, так і тих людей, які тільки відкривають для себе прекрасний світ класичної музики.

Фонд зареєстровано 23 березня 1999 року міністерством юстиції України. Засновником і незмінним президентом Фонду є – Заслужений діяч мистецтв України Франц Йосип Степанович.

Сховати...

Камерна музика – культурне узбіччя?

м. Київ. Стартував 26.1.2012

Коли ви востаннє слухали класичну камерну музику? А коли "наживо" - у виконанні камерного колективу? Скількох пальців вам вистачить, щоб перерахувати місця, де таку музику можна і варто слухати? І хто винен в тому, що цих місць нині так мало? Та замість шукати відповіді на ці банальні запитання, краще підтримати тих, хто продовжує грати Шопена і Перголезі, Баха і Шамо.