Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 511 487 грн
Ua

БФ "Рожева Стрічка України"

м. Київ, вул. Челябінська, б.17, к.56

БФ "Рожева Стрічка України" – благодійна організація, що займається інформаційною допомогою з лікування, реабілітації та діагностики раку, адвокацією та захистом прав інвалідів із пухлинами, збором коштів для дорослих із діагнозом "онкологія". Наш пріоритет – рак молочної залози, HER 2 +++. 

Контакти: pink_ribbon_ua@ukr.net,
https://www.facebook.com/PinkRibbonUkraine/?fref=ts, https://www.facebook.com/groups/1610155405956302/?fref=ts 

Деталі...
Місія Фонду – допомогти психологічно і соціально адаптуватися до нових умов життя. Найважливіше – забезпечити доступ у лікуванні захворювання до інноваційних технологій, адвокація на всіх етапах життя, допомога жінкам продовжувати жити активним життям, незважаючи ні на що, залучаючи різні джерела та ресурси для медичних, психологічних та морально-етичних консультацій. Організація та збір коштів на підтримку жінок-пацієнток шляхом реалізації робіт (товарів, виробів, послуг) самих же онкохворих та партнерських організацій для лікування, продовження життя і якості жінок України.

Контакти: 

Адреса: м. Київ, вул. Челябінська, б.17, к.56

Ел.адреса: pink_ribbon_ua@ukr.net

Соцмережі: https://www.facebook.com/PinkRibbonUkraine/?fref=ts

https://www.facebook.com/groups/1610155405956302/?fref=ts

 

Сховати...

Три жінки, три долі, три історії боротьби

Уся Україна. Стартував 3.7.2017

Вони живуть у різних куточках України – Захід, Схід, Центр. Вони мають різні вподобання, різні професії, різні смаки, різний вік, але їх об'єднала одна "лінія фронту" – страшний діагноз: рак молочної залози. В усіх трьох – агресивна форма her2/neu. Єдиний шанс зупинити прогресування хвороби – це терапія інноваційним таргетним препаратом "Герцептин" (Трастузумаб). Ліки надзвичайно дорогі, а лікування довге і складне. 49 000 грн коштує флакон ліків для однієї крапельниці. А їх потрібно 18 (рік терапії – при вливанні кожних три тижні)!

Зроблено Зібрали 16 032.15 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн