Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 886 434 грн
Ua

БФ "Сучасне село та місто"

Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 7/12, оф. 5

Благодійний фонд "Сучасне село та місто" – це незалежна неурядова, неприбуткова, неполітична благодійна організація.
Місія Фонду – сприяння реалізації соціальних та економічних програм розвитку, надання благодійної допомоги тим, хто її потребує. Благодійний фонд "Сучасне село та місто" має на меті реалізувати проекти, спрямовані на покращення рівня життя населення, незалежно від місця проживання – великі міста, містечка, селища та села.

Контакти: info@bfond.com.ua,  
http://bfond.com.ua/, https://www.facebook.com/bfondcomua/ 

Тел.: +(38) 095 410 97 97, +(38) 096 109 54 49

Деталі...

Ми піклуємось про долю кожного, хто до нас звернувся по допомогу, прагнемо вдосконалення рівня життя не тільки для окремо взятого громадянина, але й для населеного пункту загалом.

Напрями за якими працює Благодійний фонд "Сучасне село та місто" об’єднує програми та проекти покликані на покращення мережі лікувальних та реабілітаційних закладів, закладів освіти, надання допомоги людям з особливими потребами. Окремі проекти спрямовані на підтримку суспільного діалогу щодо екології, розвитку фізкультури і спорту, підтримку талановитої молоді, покращення умов проживання населення.

Створюючи цей Фонд, ми намагалися зробити його максимально корисним для різних верств населення. Тому ми працюємо як над допомогою подолати хворобу людини, що звертається до нас, так і над проектом покращення умов праці та надання послуг цілого району або міста.

Напрямки, над якими працює колектив фонду:

- Надання допомоги хворим.
- Охорона здоров’я, підтримка медичних закладів.
- Освіта. Покращення умов навчання, підтримка обдарованої молоді.
- Спорт. Розвиток та підтримка фізичної культури.
- Соціальні програми.

Контакти: 

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, буд. 7/12, оф. 5

Телефон: +(38) 095 410 97 97, +(38) 096 109 54 49

Web: http://bfond.com.ua/, https://www.facebook.com/bfondcomua/

Ел.адреса: info@bfond.com.ua

 

Сховати...

Нехай Матвій сміється

Черкаська обл.. Стартував 4.8.2020

Історія діагнозів Матвія почалась з 35 тижня вагітності мами. Матвій передчасно народився, малюк мав зупинку дихання, початок свого життя він провів у реанімації. А вже коли він ріс і розвивався, у нього почалися і супутні проблеми з мозком та несвоєчасний розвиток. Тепер у такої бажаної дитини в сім’ї є низка хвороб: гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку, лікворна дисцикуляція, атактичний синдром, відставання в розвитку. 

Сплатити Потрібно 32 620 грн
Залишилось зібрати
000 032 620 грн

Кінець Аніних митарств

Рівненська обл.. Стартував 10.6.2020

7 років тому в багатодітній родині Грушовець народилися дві донечки – двійнята Настя та Аня. Дві дівчинки, які зараз відрізняються абсолютно всім. Різниця неймовірна. Аня сама не дихала, у дівчинки лікували то пієлонефрит, то пневмонію, була операція на сечовому. А в 4 роки мама помітила, що Анюта дивиться в одну точку і не реагує ні на що. 

Сплатити Потрібно 289 560 грн
Залишилось зібрати
000 278 169 грн

100 і 1 діагноз Діми!

Черкаська обл.. Стартував 19.6.2020

"Я мама хлопчика Дмитрика. Попри діагноз ДЦП, він насправді особливий. Дивлячись на його прекрасні оченята і чарівну посмішку, я на мить забуваю про всі проблеми", – так починає своє звернення до всіх мама 5-річного Дмитрика. Батько покинув їх, коли Дімці було 8 місяців. І тепер вони з Дмитром живуть у прабабусиній старій хаті в селі на Черкащині, щодня у мріях, що малий таки зробить свій перший крок.

Зроблено Зібрали 18 140 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перший крок для мами, другий – для тата

Черкаська обл.. Стартував 27.2.2019

Мамина радість і татова гордість, маленька помічниця і господиня, художниця і ще й співачка. І все це у свої 5 років. Але порадувати маму і тата своїми кроками ця дівчинка не може. Крихітка не ходить взагалі. Катюша старається ходити, тримаючись за одну ручку, може простояти без підтримки до 5 секунд, повзає, але, на жаль, зробити хоча б один крок самостійно не вдається, у дитини ДЦП. 

Зроблено Зібрали 12 940 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Він рятує націю, вона бореться за життя

Київ. Стартував 15.1.2019

UPD: на жаль, Ірина померла. Хвороба виявилась сильнішою. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття рідним жінки та дякує всім, хто підтримував Ірину. Детальніша інформація знаходиться в блозі проекту та рубриці "Документація".

2 пересадки кісткового мозку, безліч хімій, тижні високої температури, непритомність, атрофія м’язів – все це за останній рік вже пережила Ірина, дружина воїна АТО, вона бореться з апластичною анемією тяжкого ступеня вже понад 10 довгих років. Він виборює свободу для кожного з нас, але не може вибороти здоров’я для своєї коханої дружини... 

Зроблено Зібрали 32 399.01 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй тепло на Новий рік

Київ. Стартував 14.11.2018

Новий рік – це свято улюблене з дитинства. Але коли стаєш дорослим, розумієш, що у кожного дитинство різне. Для багатьох це пам'ять про передсвяткові приготування, подарунки від Діда Мороза, катання на санчатах у дворі. А для дітей з інвалідністю це свято щороку трохи інакше. Хоча мама, яка завжди поруч і намагається зробити казку для своєї дитини, та велика кількість витрат, які необхідні для дитини з інвалідністю – придбання ліків, збір коштів на реабілітацію, лікування, обстеження, придбання реабілітаційних засобів – забирають весь бюджет сім’ї, родичів та близьких.

Зроблено Зібрали 4 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть Максиму стати на ноги

Черкаська обл.. Стартував 14.8.2018

"Мій син – це найдорожче, що у мене є...", – каже Людмила, мама 13-річного Максима з ДЦП. Мама та Максим – приклад сильних, нездоланних людей, які борються за своє щастя. Хоч у них і бувають часи відчаю, вони разом – мама і син – йдуть до своєї мети – щоб Макс був самостійним, міг самостійно ходити, бігати, стрибати, як його однолітки.

Зроблено Зібрали 11 940 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Місце забутих

Черкаська обл.. Стартував 27.6.2018

Вони живуть окремо від нас із вами, про них в останню чергу згадують політики, спонсори, влада. Живуть своїм життям – забуті, покинуті. Вирощують городи, печуть самі хліб, розводять домашніх тварин. Про них не хочуть говорити, до них не хочуть навідуватись, але вони є! Вони – підопічні психоневрологічного інтернату.

Зроблено Зібрали 10 656.96 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн