Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "СВОЇ"

м. Київ, вул. Пушкінська 24/б

БФ "СВОЇ" – це об'єднання небайдужих людей, метою яких є надання допомоги постраждалим в результаті бойовіх дій на сході нашої країни, соціалізації та психолгічної адаптації людей, що вимушені пристосовуватися до нових умов життя, патріотичне виховання дітей та молоді.
Місія фонду – Забезпечення виконання прав, інтересів і свобод людей, постраждалих внаслідок бойових дій, сприяння їх особистому розвитку та психологічній адаптації, сприяння в отриманні житла, доступу до якісних медичних послуг, вільного вибору кола спілкування, гідного та безпечного життя.

Деталі...
Благодійний фонд «СВОЇ» є незалежною організацією. Ми переконані в тому, що всі постраждалі від бойових дій мають право на життя з гідністю, і як слідство, мають право на допомогу та щасливе існування. Ми вживаємо всі можливі заходи, щоб полегшити страждання людей, які спричинили бойові дії.

Ми прагнемо до відкритого, освіченого і відповідального суспільства, яке було б в змозі вирішувати проблеми у себе вдома, на своїй Батьківщині. Ми хочемо взяти активну участь у формуванні суспільства, в якому культурні, етнічні, расові та інші відмінності є джерелом духовного збагачення, а не конфлікту. Ми є невід'ємною частиною громадянського суспільства.

Напрямки діяльності: 

1. Гуманітарна допомога:
- постраждалим від бойових дій;
- бюджетним установам;
- неурядовим організаціям.

2. Дитячі проекти:
- підлітковий клуб «Під дахом»;
- подорожі Україною «Це моя країна»;
- підтримка команд з міні-футболу «Невгамовні»;
- організація дитячих свят та участь у міських заходах.

3. Адвокація:
- пенсійні виплати: КТ та НКТ;
- житло для ВПО;
- гуманітарна допомога – цивілізовані стандарти.

Контакти: 

Адреса: м. Київ, вул. Пушкінська 24/б

Тел: +38 (063) 233-09-91, +38 (066) 135-88-51, +38 (067) 995-40-48

Вебсайт: svoyi.com.ua

Електронна адреса: office@svoyi.com.ua

 

Сховати...

Допоможи дитині займатися футболом!

Ужгород. Стартував 12.10.2017

Хлопці завжди залишаються хлопцями, навіть під обстрілами, в зруйнованих спортивних залах, на майданчиках, оминаючи вирви від снарядів, вони грають футбол. Інколи до них приєднуються дівчата. Все ж краще, ніж сидіти вдома. Вони займаються міні-футболом часто під акомпанемент обстрілів у розбитих спортивних залах та зруйнованих футбольних майданчиках. Але в містах та селах Донецької та Луганської області, на жаль, зараз у дорослих багато проблем. 

Сплатити Потрібно 54 478 грн
Залишилось зібрати
000 053 679 грн