Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 401 894 грн
Ua

БФ імені Св. Луки (Войно-Ясенецького)

м. Київ

Забезпечення лікарськими препаратами дітей, які потребують допомоги, збір коштів та купівля медичного обладнання і витратних матеріалів, інструментів для дитячих відділень київських медичних закладів, покращення умов знаходження в дитячих відділеннях київських медичних закладів, курація опікуваних дітей після виписки з лікарень, програма психологічної підтримки дітей та батьків.

Контакти: 

http://www.31june.com/, https://www.facebook.com/31June 

Деталі...

Сховати...

Живі душі

Київ. Стартував 20.2.2018

Одного разу мені сказали такі слова: "Головне, аби жива душа отримала необхідну допомогу і їй стало краще". Йшла середина жовтня 2017 року, і ми з командою однодумців зібрали кошти, придбали і передали слуховий апарат дитині, яка втратила слух.

Зроблено Зібрали 20 797.16 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

38 папуг

Київ. Стартував 9.10.2017

Мене звати Світлана Панаіотіді. Я жінка, мати і Державний уповноважений Антимонопольного комітету України. І мені скоро 38. Ця цифра природньо асоціюється у мене з дитинством і з улюбленою книжкою та мультфільмом про 38 папуг:) День народження – це подарунок. Це посмішки і свято. Мати змогу жити – це диво. Я хочу, замість квітів та подарунків на свій день народження зібрати кошти на придбання апарату штучної вентиляції легенів, який потрібен Інституту нейрохірургії ім. Академіка Ромоданова, та який дуже потрібен для реанімації. Я хочу побачити посмішки дітей, які зможуть вижити завдяки цьому апарату. І також матимуть змогу прочитати мою улюблену дитячу книжку:)

Зроблено Зібрали 153 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн