Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Еко-Центр"

Черкаси, вул. Чайковского, 117

Черкаський обласний благодійний фонд «Еко-Центр» створено в лютому 2011 року.

Згідно свого Статут завдання Фонду полягає в благодійницькій діяльності в зоозахисній та природоохоронній сферах.

http://eco-centr.org.ua/

http://pethelp.org.ua/

 

Деталі...

Пріоритетні напрямки роботи Фонду:

1. Постійна інформаційна кампанія про засоби мінімізації шкідливого впливу життєдіяльності людини на оточуюче середовище.
2. Участь в розробці норм утримання та поводження з тваринами на місцевому (міському та обласному) рівні.
3. Постійно діюча акція із фінансування та організації вакцинації тварин комунального та приватних притулків м.Черкаси та області.
4. Постійно діюча акція з фінансування та організації операцій із біостерилізації бездоглядних, опікунських тварин, тварин, що перебувають у притулках, тварин, що мають власників (собак та котів). Мета акції – профілактика недопущення появи нових незатребуваних, а відтак потенційно безпритульних тварин у майбутньому.
5. Постійно діюча акція з фінансування та організації надання допомоги «складних» тварин, що постраждали внаслідок людської жорстокості або байдужості.
6. Пропаганда відповідального відношення до свійських тварин, в т.ч. і методу біостерилізації безпородних собак та котів, що мають власників, як дієвого та гуманного способу зменшення кількості безпритульних тварин.
7. Пропаганда гуманного відношення до тварин, в першу чергу серед дітей та підлітків як профілактика недопущення випадків жорстокого поводження із тваринами.
8. Постійна рекламно-інформаційно кампанія, спрямована на заохочення попиту на тварин із притулків.

Сховати...

У пошуках чистої води: Черкаси

м. Черкаси. Стартував 17.5.2012

У Черкаському муніципальному притулку проживають близько 450 собак. Доки жителі притулку живуть тут, чекаючи змін на краще, ми вже забезпечили більшість із них власними будками. Але все одно залишається багато тварин, які поки що тільки із заздрістю поглядають на «будиночки» сусідів і крадькома зітхають, мріючи про власне житло...

Зроблено Зібрали 941 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щасливий квиток в майбутнє

м. Черкаси. Стартував 14.2.2012

Головним завданням і головною проблемою усіх притулків для тварин є пошук домівки для своїх хвостатих вихованців. Але не дивлячись на те, що всі тварини Черкаського муніципального притулку вакциновані та стерилізовані, мешканці міста досі за звичкою купують цуценят у так званих «розведенців». Тим самим прирікаючи мешканців притулку на сіру самотність. Черкаський благодійний фонд «Еко-Центр» знайшов рішення цих проблем!

Зроблено Зібрали 6 250 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Друг для Друга

м. Черкаси. Стартував 26.1.2012

Притулки для тварин існують не для того, щоб собаки або коти там помирали! Помирали від… старості. Що потрібно тварині, яку спіймали на вулиці і яка наразі перебуває у притулку? Їжа? Тепло? Догляд? Безумовно. Але усі ці речі - другорядні. Цим нещасним Барсикам та Мурзикам потрібна родина! Потрібні ми з вами!

Зроблено Зібрали 4 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Радісний старт життя

м. Черкаси. Стартував 25.1.2012

Кожному цуценяті у притулку щоночі сниться, як його забирає до себе жити добра людина. Нажаль, є категорія тваринок у будь-якому притулку, що їм знайти господаря майже неможливо. Це цуценята-дівчатка, яким робити стерилізацію ще зарано. І їхні сни про щасливе життя залишаються лише снами… 

Допомогти цій малечі узявся Черкаський благодійний фонд «Еко-Центр».

Зроблено Зібрали 8 896 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн