Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 281 635 грн
Ua

Товариство Червоного Хреста України

Київ, вул. Пушкінська 30, international@redcross.org.ua

Співпраця з цим фондом наразі призупинена.


http://redcross.org.ua

Деталі...

Наша діяльність здійснюється за наступними напрямками: медико-соціальна допомога (попередження епідемії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, виконання програм безоплатного донорства крові), реагування на надзвичайні ситуації, розповсюдження знань з міжнародного гуманітарного права та Основоположних принципів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, організація і підготовка населення до надання першої допомоги і догляду за хворими, здійснення розшуку і з’ясування долі осіб, постраждалих внаслідок збройних конфліктів чи інших надзвичайних ситуацій, підтримка біженців, що перебувають на території України.

Діяльність Товариства покриває всю Україну.
Найважливіші проекти та напрямки міжнародної співпраці.
Ми реалізовуємо понад 40 проектів і програм на території усієї держави, а саме: Програма медичної і соціальної допомоги вразливим категоріям населення України, Міжнародна Чорнобильська програма гуманітарної допомоги і реабілітації, Програми боротьби з епідеміями ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, Програма пропаганди Основоположних принципів Червоного Хреста та імплементації Міжнародного гуманітарного права, Зменшення шкоди та попередження поширення ВІЛ/СНІД серед споживачів ін’єкційних наркотиків.

Наші досягення:
3200 патронажних сестер милосердя щороку обслуговують вдома близько 350 тис. громадян похилого віку, інвалідів, людей обмежених в пересуванні; щороку отримують натуральну та матеріальну допомогу майже 1,2 млн. підопічних; у житлових районах, віддалених від лікувально-профілактичних закладів організована робота 100 центрів та 359 кімнат медико-соціальної допомоги, під прапором Червоного Хреста діють 4 лікарні та 3 хоспіси, 14 денних і 3 стаціонарні відділення для літніх людей, якими опікується Товариство; щорічно пересувні діагностичні лабораторії Червоного Хреста обстежують стан здоров'я 45 тис. мешканців; спільно з Люксембурзьким Червоним Хрестом у Львові оснащено сучасною апаратурою центр дитячої серцево-судинної хірургії на суму 2,5 млн.грн. та прооперовано близько 300 дітей з вадами серця (з 1990 року); створено 27 складів обласного та 390 складів міськрайонного підпорядкування загальною площею 1201 тис. кв. м. з недоторканих запасів на випадок надзвичайних ситуацій; у 25 обласних організаціях сформовано 308 груп швидкого реагування; 84 тис. громадянам допомогли знайти їхніх рідних.

Контактна інформація: Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ)
01004, Київ, вул. Пушкінська 30.
Тел.: (044) 235-0157, факс: (044) 288-16-58, 235-10-96
Електронні адреси: national@redcross.org.ua, international@redcross.org.ua.

Сховати...

Під крилом Червоного Хреста

м. Вінниця. Стартував 19.9.2012

Тих, про кого вже немає кому подбати, взяв під крило Червоний Хрест. По всій країні працюють кімнати медико-соціальної допомоги, де ніколи не відмовлять у безкоштовній допомозі пенсіонерам, інвалідам, соціально незахищеним. Однак Червоний Хрест в усьому світі існує лише на благодійні внески. Як результат – інколи в таких центрах допомоги не вистачає найнеобхіднішого…

Зроблено Зібрали 5 328 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У пошуках чистої води: Харків

м. Харків. Стартував 18.5.2012

Яскраві дитячі площадки здаються такими веселими та цікавими, але для дитини з особливими потребами вони, частіше за все – недосяжна мрія. Мета нашого проекту – побудувати спеціальний ігровий майданчик для дітей з дитячого будинку. Там діти з різноманітними порушеннями здоров’я могли б весело, цікаво та з користю проводити час.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Самотність як вирок

м. Львів. Стартував 27.1.2012

Товариство від них відвернулася, родичі про них забули, влада про них згадує лише перед виборами. Це - інваліди війни та праці, учасники бойових дій, сім'ї загиблих. Вони отримують мінімальні пенсії, не маючи інших джерел доходу. На допомогу прийшов Червоний Хрест. Щомісяця організація закуповує медикаменти для малозабезпечених. Ви можете приєднатися до цієї благородної програми, підтримавши її фінансово.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн