Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 555 017 грн
Ua

БО "Фонд родини Нечитайло"

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 23-В

Ми допомагаємо проектам та ініціативам, які створюють важливі, якісні соціальні послуги/продукти для людей з інвалідністю та їх родин або допомагають попередити проблеми зі здоров'ям і підтримати якість життя. Фонд реалізує власні проекти, бере участь у фінансуванні програм інших благодійних та громадських організацій, підтримує актуальні соціальні ініціативи.

 

Контакти: office@nechytailo.fund,

http://nechytailo.fund/ru/, https://www.facebook.com/nechytailofund

Тел.: (050) 304-90-68

Деталі...
Напрями нашої діяльності:

- "Інклюзія. Жити на рівних" - створення засобів та умов, що допомагають людям з інвалідністю жити повноцінним життям.
Цільова група: люди з інвалідністю та їх родини. В рамках цього напряму підтримуємо ініціативи соціального підприємництва в інтересах людей з інвалідністю та їх сімей. Діє проект "Книга Брайлем" та безкоштовної партнерської онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору; Діє проект "Хочу Бачити. Південь" - направлений на попередження дитячої сліпоти в результаті захворювання ретинопатія недоношених. Та інші проекти.

- "Допомога поруч". В центрі нашої уваги:
людина, її здоров’я та повноцінне життя – допомагаємо на лікування складних захворювань, які потребують довготривалого і дороговартістного лікування; актуальні соціальні ініціативи сільських територіальних громад та підтримка соціальних об’єктів.

Сховати...

Самотужка

Київська обл.. Стартував 19.9.2019

Дітям із ДЦП потрібна постійна реабілітація. Окрім основних занять із реабілітологами, діткам із таким захворюванням дуже потрібен правильний басейн, де буде тепла вода та прохолодне повітря у приміщенні, щоб нервова система розслаблялась, а тіло не перегрівалось, тоді ефект буде найбільш потужним. Щоб діти могли відвідувати такі заняття в Україні, ми плануємо запустити соціальний проект "Самотужка", який дозволить створити центр, де діти з малозабезпечених сімей проходитимуть лікувальну фізкультуру на постійній основі.

Зроблено Зібрали 56 884.59 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн