Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ХБФ "Захист"

Херсон, вул. Комсомольська, 34, тел. +380 552 263 601

Напрямки діяльності ХБФ "Захист" є надання благодійної допомоги соціальним закладам, закладам освіти , медицини та культури, які потерпають від нестачі бюджетного фінансування, у вирішенні тих проблем, які створюють загрозу здров'ю та життю, або порушують права людини; допомога українській армії та родинам загиблих бійців; грантова діяльність на підтримку місцевих ініціатив неурядових організацій та ініціативних груп громадян. 

Контакти: zahyst.ks@gmail.com,
www.zahyst.ks.ua  

Деталі...

 

 

 

Тільки за 2014-2015 роки Фонд за підтримки благодійників здійснив досить резонансні проекти: встановив підйомну площадку для людей з інвалідністю на візках у Херсонському обласному театрі, за допомогою якої вони долають сходи з холу до глядацької зали (такий підйомник – єдиний в Україні), обладнав реабілітаційну кімнату для дітей з синдромом Дауна, оновив медичну техніку у обласному Центрі службі крові, забезпечивши безпеку донорської крові та препаратів з неї, замінив 268 старих вікон та 105 дверей у двох приміських сільських школах, провів два телерадіомарафона на допомогу українській армії, завдяки цим марафлнам зібрано близько 300 тисяч грн. пожертв , а в цілому Фонд з благодійниками надав допомоги херсонським військовим формуванням за два роки на суму близько 900 тисяч гривень. Бюджет організації за два останні роки зріс з 200 тисяч до 3,5 мільйонів гривень.

Фонд має досвід здійснення проектів за підтримки міжнародних донорів: Європейського Союзу, Уряду Японії, Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії, Посольства Канади ,ОБСЄ, WINGS – The Global Fund for Community Foundations та інших. Програмою Розвитку ООН в Україні Фонд визнано лідером громадських організацій півдня країни.

Сховати...

Допомогти тим, хто піде раніше за нас

Херсон. Стартував 22.2.2016

Сума збору по проекту змінена згідно з проханням Оператора Допомоги!
"Ми не можемо додати днів до вашого життя. Але можемо додати життя до ваших днів!" – таким є гасло світових хоспісів. Хоспіс – це лікарня для хворих людей, які йдуть раніше, ніж ми. Їм встановлено страшний вирок – безповоротне прогресування хвороби… Думаємо, що ніколи не опинимося на їхньому місці, ніколи не будемо доживати свій вік хворі, самотні, покинуті й забуті… Можливо, варто задуматися вже сьогодні, що може зробити кожен з нас, аби їхній голос був почутий.

Зроблено Зібрали 54 698 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Безпеку – донорській крові!

Херсон. Стартував 21.10.2015

Служба крові – це особлива ланка у системі безпеки України. Згідно зі статистикою, кожна четверта людина потребує донорської крові. То що казати про її потребу під час війни? Щоб ви розуміли, кров людини-донора, яка дарує її для спасіння чийогось життя, повинна бути обстеженою на інфекції – СНІД, сифіліс, гепатит С… Такі обстеження проводить лабораторія СНІД центру крові в Херсоні, яка працює 25 років. Але обладнання лабораторії морально та фізично застаріло... Зараз виникла гостра необхідність у придбанні дозаторів!

Зроблено Зібрали 10 334 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я – дитина! Я – не синдром Дауна!

Херсон. Стартував 27.2.2015

Дітей з синдромом Дауна називають "сонячними" дітьми. Вони особливі – одночасно несхожі і схожі на нас. Вони можуть не вміти робити простих речей, але, як всі діти на світі, вони мріють, ростуть, навчаються, радіють подарункам і святам, і хочуть бути щасливими. Найбільше ці діти потребують спілкування, адже спілкування – це життя. А найчастіше їхнє коло спілкування замикається на батьках і родичах, їхній світ – стіни квартири. Ми разом можемо створити для них реабілітаційну кімнату.

Зроблено Зібрали 27 490 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зігрій прикордонника-2

Херсон. Стартував 12.11.2014

Надійність південного кордону країни – одна з сьогоднішніх тривог українців. Ця тривога недаремна: з одного боку – це потік інформації про нарощування присутності військ та військової техніки на півночі Криму, з іншого – усвідомлення того, що цього кордону до анексії півострову в Україні не існувало. Південний кордон будується та укріплюється вперше. Основне навантаження – на Херсонському прикордонному загоні, якого теж раніше не існувало. Цим і пояснюються труднощі, подолати які можна благодійною допомогою.

Зроблено Зібрали 57 423 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зігрій прикордонника!

Херсон. Стартував 15.10.2014

Після анексії Криму ХЕРСОНЩИНА СТАЛА ПІВДЕННИМ КОРДОНОМ УКРАЇНИ! Тож у Херсоні утворився Херсонський прикордонний загін, ядром якого стали 300 кримських прикордонників, які не зрадили Україні. Під час термінової передислокації до Херсонщини в Криму залишилося все – особисте житло, побутові речі, одяг і все обладнання загону. І поки держава не в змозі повністю екіпірувати солдатів зимовим одягом, це можемо зробити ми!

Зроблено Зібрали 99 250 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн