Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 380 068 грн
Ua

МБФ "Україно! Я за тебе!"

Київ, вул. Велика Васильківська, 56 yazatebe@ukr.net

Фонд було створено в 2007 році. За час існування реалізовано більш ніж 60 проектів в різних сферах, в тому числі «Онкологія», «Дитячі лікарні та пологові будинки», «Дитячі будинки та інтернати», «Адресна допомога», «Допомога людям похилого віку», «Екологія», під час яких було зібрано грошей та матеріальних цінностей на більш ніж 2 млн.USD. В 2009 році фонд набув статусу міжнародного. 

http://yazatebe.com/ 

 

Деталі...

Партнерами та спонсорами фонду в різні часи були: місія ООН в Україні, ДТЕК, мережа магазинів «Інтертоп», Philips Ukraine, Toyota Ukraine, представництво Nissan в Україні, NIKO, А.Е.С. Києвобленерго, ЗБК ім. Ковальської, ПТС «Оболонь», «Правекс-Банк», «Банк Ренесанс Капітал», «Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД», Страхова група ТАС, «Оріфлейм косметікс Україна», УКР ТАТ НАФТА, “Generali Garant”,«Укрексимбанк», УкрСибБанк, МакДональдз Юкрейн Лтд, та інші.

Одним з найбільш сильних напрямів фонду є «Екологія». Сумарно було проведень більше 40 великих та малих екоакцій, а в 2011 році Фонд став партнером компанії Yves Rocher в проекті «Озеленимо нашу планету», в рамках якого буде посаджено 200 000 саджанців в Україні в 2012-1014 роках. Це один за найбільших екологічних проектів, який буде реалізуватися зусиллями недержавних та некомерційних структур.

Голова правління - Мірочник Валерій Ігорович
Голова наглядової ради - Колядин Ігор Васильович
Генеральний директор - Омельчук Валерій Олексійович
Директор - Кузьменко Лариса Олександрівна

Сховати...

Ціна порятунку Яни: 3 етап зборів

Київська область, Вишневе. Стартував 3.2.2015

Дозвольте представити майбутню зірку танцювальних шоу та конкурів! Для досягнення мрії Яна має найголовніше – бажання за неї боротися і досягти будь що! Але на шляху до щасливого майбутнього у 12-річної дівчинки з'явилася перешкода, з якою вона не впорається самотужки. У Яни Тимчишиної – імунодефіцит, і їй терміново потрібні гроші для 3-місячного курсу лікування.

Зроблено Зібрали 10 441 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Поверніть малюкам рідну маму

Полтава. Стартував 19.9.2014

Молода гарна мама двох діток у 26 років пізнала ціну життя, коли відразу після народження другої дитини їй поставили діагноз – рак молочної залози 3 ступеня. Після цих слів все в житті змарніло і перша думка молодої мами – "Господи, що буде з моїми малюками?". Лікар привела до тями непритомну Олену і дала настанову "Боротися!". І ось уже півроку молода мама бореться з раком. Але це потребує дорогих ліків – дуже дорогих! Лише разом ми зможемо їй допомогти!

Зроблено Зібрали 53 218 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Право на життя

Хорол, Полтавська область. Стартував 7.8.2014

Глібка дуже маленький, але надзвичайно привітний хлопчик, на долю якого з самого народження випало велике випробування. Глібка народився з природженою CMV-інфекцією, що і привела до патологічних змін у печінці. На тлі поточного захворювання постійно падає гемоглобін і це супроводжується високою температурою до 40. Тільки за рік життя дитині зробили 7 вливань донорської крові, що, по суті, і підтримує в ньому життя. Єдиним виходом врятувати хлопчика є лікування закордоном, але коштів на це немає. Допоможіть Глібу одужати!

Зроблено Зібрали 260 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Точний діагноз

Івано-Франківська область. Стартував 25.7.2014

Нашій маленькій принцесі 2 роки. Два роки боротьби з нападами, безсонними ночами та гіркі сльози матері від повного безсилля. Дві старші сестрички готові відмовитися від усіх своїх іграшок, солодощів та обновок, тільки б їх улюблена сестра Соломійка жила здоровим і повноцінним життям, щоб родина могла зустрічати свята з посмішкою та радістю на очах. Скільки болю в такому ранньому віці зазнала дівчинка, але вона сильна. Разом з небайдужими людьми родина дівчинки подолає це тяжке випробування!

Зроблено Зібрали 180 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй надію

Мелiтополь, Запорізька область. Стартував 15.7.2014

У 2-річного Микити – рак обох очей. У нашій країні таке захворювання лікується лише видаленням очей, і дитина ніколи не зможе побачити цей світ. Проте вихід є – швейцарська клініка в Лозанні "Hоspital Ophtalmique Jules-Gonin" погодилася взяти на лікування хлопчика. Проте таке лікування потребує величезної суми коштів. Частина вже зібрана силами сім'ї та небайдужих людей. Проте те, що залишилося – все одно непідйомна сума для родини. Давайте допоможемо Микиті вперше в житті побачити свою маму та цей яскравий світ!

Зроблено Зібрали 89 282 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн