Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 853 163 грн
Ua

ГО "Спас"

Запоріжжя, пр.Металургів, 1а. spas_project@ukr.net

Громадська організація Дитяча юнацька школа козацького бойового мистецтва "Спас" зареєстрована ще 28 березня 2 000 року. Ініціатором цього виступив член Ради Українського Козацтва при Президентові України Олександр Притула, який й понині робить все для реалізації головної мети організації - сприяння розвитку української культури та збереження українських національних традицій, поширення козацького бойового Звичаю Спас, сприяння у патріотичному вихованні дітей та молоді.

Контакти:
http://spas.zp.ua  

Деталі...


Членами організації активно виконується робота по відродження та популяризація історичних та духовних традицій українського народу, пошуку та вивчення інформації про військові традиції та звичаї українців. Зокрема відбулися етнографічні експедиції до Одеської, Донецької, Львівської, Київської, Дніпропетровської та інших областей України а також до районів історичного розселення етнічних українців у Російській Федерації, зокрема на Кубань та до міста Твер. У цих областях створені осередки Спасу.
Вже з 2001 року бойове мистецтво «Спас» як навчальний курс в рамках дисципліни «Фізичне виховання» викладається у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». А з 2003-го року на основі набутого досвіду роботи у вищих навчальних закладах діє кафедра національних одноборств в Міжрегіональній Академії управління персоналом.
За більш ніж 10 років існування були реалізовано чисельні соціальні та благодійні акції, спортивні й оздоровчі проекти для дітей та молоді культурно-історичного та патріотичного спрямування. На сьогоднішній день Дитяча юнацька школа козацького бойового мистецтва приймає участь у організації та проведенні:
- Всеукраїнського фестивалю «Дніпровські пороги» (м. Дніпропетровськ);
- Всеукраїнського фестивалю «Гуляй-Поле» (м. Гуляйполе);
- Міжнародного фестивалю козацьких бойових та традиційних мистецтв «Спас на Хортиці» ім. Анатолія Єрмака;
- Регіональної програми дитячого мистецтва «Зоряний шлях»;
- Міжнародного фольклорного фестивалю «Сила України»;
- низки спортивних турнірів та змагань з українського рукопашу «Спас» всеукраїнського, регіонального та обласного масштабів;
- дитячих спортивних та оздоровчих таборів на острові Хортиці;
- наукових та науково-практичних конференцій, круглих столів семінарів, презентацій з питань розвитку національної системи фізичного та патріотичного виховання, козацької педагогіки, відродження традицій громадського самоврядування, державотворення та інших питань розвитку українського суспільства;
- благодійних, екологічних, культурно-масових та інших акцій, спрямованих на збереження історичної та духовної спадщини українського народу, пропаганду здорового способу життя, популяризацію національних традицій.
Особливу увагу керівництво ДЮШКБМ «Спас» приділяє підготовці викладацького складу. Так всі тренери-викладачі школи пройшли курс навчання та постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень у Академії бойових мистецтв, яка функціонує у складі ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас». 

 

Сховати...

У пошуках чистої води: Запоріжжя

м. Запоріжжя. Стартував 17.5.2012

У липні школа «Спас» запрошує до себе близько 150 дітей із двох навчально-реабілітаційних центрів-інтернатів, щоб провести посвяту в козачата їх вихованців! Ця подія зробить життя діток більш різноманітним та яскравим. Для українського веселого свята є майже все. Залишилося знайти гроші на оренду автобуса для діток і друк сертифікатів «Юного козака».

Зроблено Зібрали 1 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

700-річний дуб благає про допомогу

м. Запоріжжя. Стартував 17.2.2012

Для збереження унікальної пам'ятки української культури та козацької слави - Запорізького 700-річного дуба терміново потрібні гроші! Один з останніх представників унікальної династії Запорізьких Дубів може стати історією вже сьогодні.

Зроблено Зібрали 9 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зробимо культуру доступною для сиріт

м. Запоріжжя. Стартував 13.2.2012

Це парадокс, але середній школяр з Житомира знає більше про історію Запорізької Січі, аніж дитина, яка живе в самому Запоріжжі! Якщо ця дитина – з інтернату для малозабезпечених. Це жахливо, але такі дітлахи дорослішають і навіть не знають, де вони живуть, не знайомі хоча б у загальних рисах із унікальною історією свого краю.

Зроблено Зібрали 1 660 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Галявина народних казок

м. Запоріжжя. Стартував 19.9.2012

Наші діти забули хто такий Івасик Телесик та Котигорошко! Вони плутають Колобка із телепузиком, Козу-дерезу із радістю проміняють на покемонів. ГО «Спас» вирішила повернути дітям Запоріжжя Українську казку – створити «Галявину народних казок» із фігурами казкових героїв. І чим більше дорослі знайдуть для цього грошей – тим більше казок поселиться на цій чарівній галявині!

Маленькі патріоти – надія на майбутнє

м. Запоріжжя. Стартував 13.3.2012

На Запоріжжі існує унікальний театр козацького бою «Спас». Його унікальність у тому, що актори театру можуть поставити на ноги хвору дитину, яка до цього не могла навіть самостійно стояти.