Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 799 386 грн
Ua

ВГО "Платформа оздоровлення суспільства"

Співпраця з цим фондом наразі призупинена. 

www.platforma.kiev.ua

Деталі...
Напрямки діяльності:

Всеукраїнська громадська організація «Платформа оздоровлення суспільства» та Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» як всеукраїнські громадські організації, які опікуються питаннями захисту прав, інтересів та представництва осіб з інвалідністю (особливо – дітей з інвалідністю), дітей-сиріт, багатодітних та прийомних сімей, сімей групи ризику, мало захищених верств населення, запрошує Вас до співробітництва та партнерства у наступних сферах діяльності:


 - Освітній соціально-реабілітаційний центр «Загальноосвітня багатопрофільна гімназія «Колос» І-ІІІ ступенів»;
- Організація роботи волонтерської служби Київщини;
Видавничо-інформаційна діяльність, організація та видання журнально-газетної продукції;
- Центр молодіжних ініціатив;
- Академія нових високих технологій;
- Комітет з питань захисту прав, інтересів та представництва багатодітних сімей;
- Служба екстреної допомоги для осіб з інвалідністю, багатодітних та прийомних сімей, мало захищених верств населення;
- Комітет з питань підготовки до чемпіонату Євро-2012.

 

Сховати...

Робимо свято разом

Київ. Стартував 29.11.2012

Новорічні свята - це казка, коли хочеться ділитися теплом і щастям із усіма довкола. Це дні, коли чекаєш на щось особливе, і по-дитячому віриш у дива... Але існує паралельний світ, де люди з особливими потребами існують за межами суспільства. Це – світ, у якому живуть пацієнти Першої київської психіатричної лікарні. Там немає свят: лікарня не в змозі придбати бодай символічні дарунки хворим на 10 грн, що виділяє держава на 1 пацієнта у день. Це світ, не буде Нового року та дня Святого Миколая, якщо ми не зберемо гроші на подарунки та не привітаємо самотніх і хворих людей.

Зроблено Зібрали 5 328 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Великій родині потрібна годувальниця

Київська обл.. Стартував 19.9.2012

Діти із родини Вишковскіх чекають від Діда Мороза не нову іграшку, а живу корову! У цій родині батьки виховують шістьох рідних дітей і трьох узятих під опіку. Дев'ятьох дітей важко забезпечити якісними молокопродуктами в потрібній кількості. Всі проблеми вирішила б корова у власному господарстві, грошей на яку в сім'ї немає.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Гепатит С!

м. Київ. Стартував 23.5.2012

Мене звати Ганна. Ми з чоловіком і 6-місячною дитиною живемо в орендованій квартирі. Під час вагітності я дізналася, що хвора на гепатит С. Хвороба небезпечна тим, що може вражати як в найкоротші терміни (протягом року), так і може бути неактивною все життя. Але це не мій випадок. А я дуже хочу вилікуватися, ростити і виховувати свого синочка! Але своїми силами всю суму на курс лікування нам не зібрати... 

Зроблено Зібрали 1 010 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн