Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Свічадо"

Харків, вул. Полтавський шлях, 148/2, 2 поверх

БФ "СВІЧАДО" – фонд матеріально-технічної допомоги відділенням неонатології дитячих лікарень та перинатальним центрам України.

http://svichado-fund.org/  

Деталі...


 

Сховати...

Квіти життя. 2

Київ. Стартував 19.4.2019

Ми – агенцiя подій "Sova" – займаємося організацією міських та особистих подій, в тому числі благодійними та соціальними проектами. Команда професіоналів різних напрямків діяльності, об'єднані і рухомі однією ідеєю здатні чинить великі речі. Наша команда вірить у те, що краса врятує світ! Саме тому третій рік поспіль ми оголошуємо благодійний флористичний аукціон спільно з фондом "Свічадо". 

Сплатити Потрібно 50 000 грн
Залишилось зібрати
000 050 000 грн

Артемчик має стати чемпіоном. 2019

Чернівецька обл.. Стартував 17.4.2019

Сьомий рік поспіль Артем із батьками долає діагноз ДЦП, який виник внаслідок передчасної появи на світ. Роки важких тренувань, масажу, рефлексотерапії, іпотерапії сприяли отриманню чудового результату – зараз хлопчик йде за мамину руку до звичайного садочка. Вміє більшу частину одягу вдягати сам, їсть, пише, малює, вивчає англійську та співає під фортепіано. Місяць потому він здобув перемогу у конкурсі "Родина року" в дитячому садочку. Завжди веселий, енергійний, завзятий Артем має багато друзів і планів на майбутнє: хотів би для батьків сам побудувати будинок. Старається під час реабілітації виконувати правильно вправи, а також вдома сам нагадує батькам про необхідність тренувань. Тато Артема зробив власноруч два тренажери для сина, щоб тренуватися щодня. 

Сплатити Потрібно 21 000 грн
Залишилось зібрати
000 020 950 грн

Допоможи дітям у лікарні Слов'янська!

Донецька обл.. Стартував 16.4.2019

Вони покинуті і нікому непотрібні. Порятунок новонароджених дітей, дітей, у яких інфекційні хвороби, дітей у реанімації, дітей після травм. Все це на їх тендітних плечах. Лікарі та медсестри кожного дня намагаються рятувати дітей, які опинились у самому пеклі війні, між постійним страхом вогню та вибухів. Вони – це міська дитяча лікарня міста Слов'янськ Донецької області, і зараз їм потрібна наша з вами допомога!

Сплатити Потрібно 118 800 грн
Залишилось зібрати
000 117 500 грн

Реанімація малюків

Івано-Франківська обл.. Стартував 5.4.2019

В нашій країні кожна 15-та дитинка народжується передчасно. Кожна 15-та родина стикається з бідою, яку ніхто не чекав. Кожне 15-е життя висіть на волосинці, бо немовля, яке з'явилось на світ раніше визначеного терміну, зовсім не готове до існування. Всі її органи недорозвинуті, та їх життя залежать від апаратів. Українські лікарі через брак фінансування з боку держави вимушені просити небайдужих людей допомогти їм рятувати життя маленьких пацієнтів. Саме тому ми звертаємо до вас за допомогою! Врятуйте життя українським малюкам! Мета нашого проекту – купити реанімаційний стіл в Івано-Франківський обласний перинатальний центр, щодня рятують життя передчасно народжених малюків. 

Сплатити Потрібно 151 000 грн
Залишилось зібрати
000 139 605 грн

Затишок для Нетерплячок. Харків. 2

Харків . Стартував 3.4.2019

Передчасно народжена дитина абсолютно незахищена від зовнішніх факторів, які для нас із вами є прийнятними та такими необхідними. Ви дуже здивуєтесь, але маленьких Нетерплячок треба оберігати від протягів, яскравого світла і навіть гучного звуку. Їх перші тижні, а іноді й місяці життя проходять в індивідуальних боксах (кювезах), що захищають їх від впливу зовнішніх факторів. Але прозорі будиночки з пластику не можуть замінити малюкам найнеобхідніше для найшвидшого та правильного виходжування, а саме фізіологічні (внутрішньоутробні) умови та положення тіла. 

Сплатити Потрібно 24 727 грн
Залишилось зібрати
000 024 120 грн

Даруємо турботу. 2019

Київ. Стартував 28.1.2019

Напередодні Дня св. Миколая у Банку Кредит Дніпро пройшов благодійний аукціон "Даруємо турботу", що став уже традиційним як для співробітників, так і численних партнерів фінустанови. У рамках загального доброго починання зібрано більше 30 000 грн для того, аби закупити необхідне обладнання для відділення недоношених дітей при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ). Напередодні зимових свят співробітники банку і партнерські організації об’єднуються, щоб надати допомогу крихітним Нетерплячкам, для яких головний новорічний подарунок – це життя і здорове майбутнє.

Зроблено Зібрали 29 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сигнал, який рятує малюків. 2

Івано-Франківська обл.. Стартував 3.1.2019

У відділенні недоношених новонароджених Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні на лікуванні перебувають малюки вагою 500-2500 грамів. 80% з них потребують кисневої підтримки. Але кисень крім своїх лікувальних властивостей має і багато побічних ефектів. Щоб отримати позитивний ефект від кисневої терапії, треба визначати насичення крові і тканин киснем спец.приладом – пульсоксиметром. Мета проекту – придбати у відділення пульсоксиметр.

Зроблено Зібрали 41 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Тренування зі змістом

Київ. Стартував 2.1.2019

Мене звуть Денис Варіч. У минулому, я сноуборд тренер та інструктор, а мій стаж катання 15 років.
Останні 4 роки я працюю в КАМА і не проводив персональні тренування, але в цьому році вирішив порушити цю традицію.
А спровокувало це - бажання допомогти. Разом з моїми друзями з Української Біржі Благодійності ми приготували крутий проект.

Зроблено Зібрали 14 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Датчики, що рятують життя недоношених дітей. 4

Ужгород і Вінниця. Стартував 26.12.2018

В Україні все більше дітей з'являються на світ недоношеними. Цього року народилося більше 20 000 дітей, вага яких – від 500 грамів до 1 кілограма! Чи виживуть ці діти, залежить від наявності в клініках спеціальної апаратури. Тому БФ "Свічадо" вирішив допомогти відділенню реанімації відділення інтенсивної терапії Ужгородського пологового будинку №2 та відділенню недоношених дітей Вінницької ОКЛ ім. Пирогова, де виходжується велика кількість недоношених немовлят. Лікарням постійно потрібні датчики для контролю пульсу і сатурації кисню у діток.

Зроблено Зібрали 23 360 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Корпоративний подарунок, що рятує життя

Львів і Харків. Стартував 17.12.2018

Вже третій рік поспіль компанія "ЕСКА Капітал" відмовляється від корпоративних подарунків на користь благодійності. Це соціальна ініціатива потужної лізингової компанії, яка вже понад 10 років допомагає зростати мікро, малому і середньому бізнесу в Україні. Новий рік – безумовний лідер в подарункових перегонах. Але краще дарувати подарунки, які насправді потрібні.
Команда "ЕСКА Капітал" вирішила цього року спрямувати допомогу на порятунок життя передчасно народжених дітей.

Зроблено Зібрали 82 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн