Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Ти-АНГЕЛ"

Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Обліски, 32, офіс 1

Благодійний фонд "Ти-Ангел" - Івано-Франківська обласна організація, що займається наданням допомоги онкохворим дітям, дітям-сиротам та дітям з обмеженими фізичними можливостями. Під опікою Фонду перебуває обласна дитяча клінічна лікарня, Долинська дитяча лікарня, Івано-Франківський притулок для дітей, Долинський дитячий будинок, Вигодський корекційно-реабілітаційний центр.

http://tyanhel.org.ua

 

Деталі...

Фонд реалізує ряд проектів, зокрема - "Чиста вода у дитячу лікарню", "Ми за здорових дітей та їхні права", "Мішок святого Миколая", "Школа волонтера", "Рання діагностика онкологічних захворювань у дітей".

Благодійний Фонд "ти-АНГЕЛ" об'єднює навколо себе людей, небайдужих до чужої біди, людей які дарують свій час, сили, кошти для того, щоб допомогти потребуючим дітям. Всі учасники Фонду працюють виключно на волонтерських засадах.

У своїй діяльності Фонд відкритий для всіх і кожного.

 

 

Сховати...

Близнята – одна мрія на двох. 3

Івано-Франківська обл.. Стартував 15.8.2017

Олег та Володимир Петріви пройшли другий курс інтенсивної нейро-фізіологічної реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування, що у Трускавці. Звітуємо про позитивні результати: хлопці стали активніші, упевненіші, зменшились контрактури. У їхньому словниковому запасі з’явились нові слова, хоча й невиразні. Ми не хочемо зупинятися на перших успіхах, але щоб рухатися далі, нам знову потрібна ваша підтримка.

Сплатити Потрібно 19 530 грн
Залишилось зібрати
000 019 326 грн

Підліток і нещадний рак

Івано-Франківська обл.. Стартував 31.7.2017

Андрію Рощіну 12 років. Він ходить до школи, але цього року він не пішов на свято Останнього дзвінка, бо дізнався про страшну хворобу – Неходжкінську Т-лімфому з ураженням кісткового мозку. Мама вже давно бореться за здоров’я Андрія, у нього низький імунітет, тепер ще й лімфома.

Зроблено Зібрали 26 021 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Хвороба ангелів" убиває братів

Івано-Франківська обл.. Стартував 13.6.2017

Вони – три рідні брати. І захворювання у них одне на трьох – фенілкетонурія. Це рідкісна генетична хвороба, яка не виліковується. Жити з нею все ж можна, але тільки якщо дотримуватися щоденного спеціального харчування. А самі розумієте: чим рідкісніше захворювання, тим дорожчі ліки. Це звичайний маркетинговий хід, а дітям що робити? А якщо ще й суму помножити на 3?

Зроблено Зібрали 43 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бабуся благає врятувати онука! 2

Івано-Франківська обл.. Стартував 24.5.2017

Артем Грицюк закінчив прийом останнього, сьомого, блоку хіміотерапії. У нього впали всі показники аналізів. Він цілими днями лежить на лікарняному ліжку, і йому вводять підтримуючі препарати. Артемка провідують директор школи, однокласники, багато з ким хлопець спілкується у соцмережах – так йому цікавіше і легше. Він розуміє, що вдома чекають і люблять. Хлопчина дуже товариський, любить гратися і не може дочекатися, коли зможе бігати на свіжому повітрі.

Зроблено Зібрали 24 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Яринка мріє про реабілітацію-2

Івано-Франківська обл.. Стартував 11.5.2017

Найперше, сім’я Гушпіт дякує вам за допомогу донечці Яринці у пройденні чергового курсу реабілітації. Ця реабілітація пройшла добре, у дівчинки суттєво зменшився тонус на ножках, вона почала набагато краще ходити, навчилася підстрибувати на правій нозі, а ще частіше користується правою рукою. Для неї це дуже велике досягнення, а лікарі запевняють, що Яринка – дуже перспективна пацієнтка і в неї все вийде.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Навчимо сиріт самостійності

Івано-Франківська обл.. Стартував 16.3.2017

Більшості із нас неймовірно пощастило у дитинстві, адже поряд завжди були люди, які допомагали засвоювати нові навички, навчали та давали практичні рекомендації, які допомагали нам дорослішати, розвиватися і тим самим готували до дорослого життя. Безумовно, це наші батьки. Сьогодні ми хочемо презентувати вам дуже практичний проект.

Зроблено Зібрали 17 073 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Юля хоче бігати!

Івано-Франківська обл.. Стартував 22.2.2017

Так склалося, що Юлечка ще від народження хворіє. До двох років у неї були епілептичні напади. Багато їздивши по церквах і роблячи різноманітні масажі, хворобу вдалося побороти. Та у дівчинки виявилась рідкісна патологія, яка супроводжується порушенням нижнього кишечника. Усе це переплелось із синдромом Дауна.

Зроблено Зібрали 9 852.71 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Народжені, щоб жити

Івано-Франківська обл.. Стартував 6.2.2017

Поява на світ нової людини – це найбільше диво, яке є у житті. На жаль, все частіше майбутні батьки стикаються з ускладненнями вже під час пологів. В такі моменти важливо вчасно надати якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Пульсоксиметр – обладнання, вкрай необхідне для надання такої допомоги новонародженим.

Зроблено Зібрали 26 172 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Яринка мріє про реабілітацію

Івано-Франківська обл.. Стартував 26.1.2017

Про хворобу Яринки батьки дізналися, коли дитині був рочок – мама помічала, що дівчинка відстає від своїх ровесників у розвитку. На прийомі медики запевняли, що проблеми немає, аж поки не поставили діагноз – ДЦП.

Зроблено Зібрали 10 307 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Близнята – одна мрія на двох. 2

Івано-Франківська обл.. Стартував 13.1.2017

Друзі, у жовтні минулого року завдяки Вашій підтримці наші хлопці пройшли перший курс лікування у Трускавці. Він виявився для них надзвичайно успішним та результативним. Ми не хочемо зупинятися на перших успіхах, але щоб рухатися далі, нам знову потрібна Ваша підтримка. Нагадаємо історію наших підопічних.

Зроблено Зібрали 14 105 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн