Юна дівчина дивиться у дзеркало і все холоне у неї всередині. Те, що вона бачить, лякає її, доводить до відчаю. Це якась помилка! Природа помилилась, складаючи пазли генетичного коду. Гігантські риси обличчя, викривлення хребта, плями на шкірі... Рідкісний синдром Олбрайта викривив не лише зовнішність, а й життя 24-річної Вікторії Комар із села Моквин.

ВБФ "Крона"
м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4, krona@niko.uaВсеукраїнський благодійний фонд "Крона" створено у 2007 році за участі групи компаній «НІКО» та торгових партнерів і дилерів у 18 регіонах України.
Програми фонду спрямовані на вирішення проблем дітей із соціально-вразливих груп – дітей з онкогематологічними захворюваннями, з обмеженими можливостями, сиріт та позбавлених батьківської опіки. Більше десяти тисяч дітей та батьків стали безпосередніми бенефіціарами благодійних програм "Крони".
Не дати історії закінчитися

"Будь ласка, не ставте крапку! Це ж не кінець! Має бути продовження!", – благали лікарів батьки маленького Артемки Махна. Нещодавно онкогематологи "ОХМАТДИТу" викреслили їх сина зі списку "перспективних" дітей. Їм не вдалось побороти вроджений лімфобластний лейкоз у 1,5 річного Артемчика стандартними протоколами "хімії". Після швидкого рецидиву дитину відправили додому, запропонувавши батькам готуватись до найгіршого. Але в світі є методи лікування, які можуть допомогти дитині!
Хлопчик, що вижив

На початку березня минулого року машиністи Київської міської електрички знайшли на коліях біля станції "Троєщина-2" дитину без свідомості. Це був хлопчик із важкими травмами. Викликали швидку, та доставила дитину в лікарню, де хлопчика прооперували. Потім з’ясувалось, що це 11-річний Данилко Бартош, котрий повертався зі школи додому. 10 місяців лікарі борються за його життя. Він живий, але ще у тяжкому стані. Дитині потрібна тривала реабілітація і медикаментозна підтримка.
Сильний та відважний

UPD: cума збільшена, аби активувати всі платежі, що надійшли на проект через банк.
"Будь сильним та відважним, не бійся й не лякайся…", – наспівує Денис собі. Чи мамі з татом? А може всім дітям, які, як і він, потрапили в тенета страшної хвороби? 2 роки тому в маленького жвавого хлопчика виявили лейкемію. Більше року тривало лікування, дитина перенесла 18 курсів хіміотерапії з тяжкими ускладненнями. А нещодавно стався рецидив, і тепер його єдиний шанс – це пересадка кісткового мозку від нерідного або гаплоідентичного донора.
Рак повернувся

Теплим квітневим днем маленька Лєра сиділа навприсядки біля квітника і займалась улюбленою справою. Разом із мамою вони саджали троянди біля будиночка. Лєра провела долонькою по обличчю, витираючи піт. Потім відчула холод, спробувала встати, але не змогла і завалилась на бік. Цей день розділив життя родини Олійник на два етапи: до діагнозу "лейкемія" і після нього.
Мій марафон заради вільного подиху малюка

Цього разу я не бігтиму на Wizzair Kyiv Marathon. Бо не сам біг зараз важливий. У мене ціль – зібрати гроші, щоб допомогти тим, хто повертає дітям здорове серце і дарує можливість дихати на повні груди. Я почала бігати три роки тому, саме заради допомоги дітям. Я хотіла показати собі і всім, хто мене знає, що зберегти чиєсь бодай одне життя – це великі зусилля. Але така мета варта значно більшого, ніж пробіжка. Тож не треба шукати собі виправдань, а треба просто підняти свою п'яту точку. І це те, що кожен із нас може зробити.
Well-being Fest для дітей

Компанія EPAM в рамках Well-being Fest 2018 проведе благодійний аукціон, щоб допомогти зберегти життєво цінний матеріал – гемопоетичні стовбурові клітини для трансплантації. В Україні більше 3 тисяч дітей, які хворіють на лейкози, лімфоми, автоімунні захворювання. Здоровий донорський кістковий мозок – єдиний шанс врятувати таких дітей.
Жорстокий нокаут

Ця унікальна маленька дівчинка захоплюється боксом. У 4 роки вона вже відпрацьовувала удари на боксерській груші, яку купили батьки. А зараз їй довелось вступити у затяжний бій проти жорстокої хвороби. На рингу проти 6-річної Каті Бурмій – великоклітинна Неходжкінська анапластична лімфома. Позаду 12 раундів хіміотерапії. Попереду – мегадозова хімія, пересадка кісткового мозку, складний післятрансплантаційний період. Поєдинок забирає у дівчинки сили, але не забирає віри в перемогу. Вона має нанести хворобі останній рішучий нокаут!
Я можу зламатись

14-річна Іра опинилась на грані важкої інвалідності. Давнішня дитяча травма проявилась у величезному викривленні хребта, схожому на будівельний гак, і стрімкій втраті здатності ходити. Через півроку дівчинка може назавжди опинитися в інвалідному візку. Важкість у спині і горб супроводжують Іру Мартинюк з дитинства. Коли їй було чотири роки, стався нещасний випадок – вона впала з 5-го поверху, коли мама була на роботі в нічну зміну.
Біжу заради сердець малят. Олена Жувак

"Коли я дізналась, скільки народжується дітей з патологіями серця, і що я можу щось зробити для їх одужання, я вже не могла спокійно сидіти. Я вирішила зробити те, що в моїх силах, і приєдналась до благодійних бігунів. Тепер я готуюсь до забігу Kyiv Half Marathon і хочу допомогти зібрати кошти на дуже важливе обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії".