Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins307 056 749 грн
Ua

БФ "Скарбниця Надії"

м. Рівне, вул. Д.Галицького 19, оф. 519

Все почалося в грудні 2009 року. Намагання допомогти півторарічній дівчинці привело у відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, а побачене там страждання і розпач, вже не дозволили піти звідти, не зробивши нічого для інших тяжкохворих дітей. За три місяці нас було п'ятеро і ми стали волонтерською групою.

Контакти: 
http://skarbnitsya.org/https://www.facebook.com/groups/skarbnitsya/  

Деталі...
 

За пів року нас уже було десятеро, і постало питання в організованості і упорядкуванні волонтерського руху в Рівному. Для цього ми створили громадську організацію "Берегиня Рівненська", де кожному волонтеру є об'єм роботи. Завдання, які ми вирішуємо, ростуть разом з ростом організації, хоча на початку було великою проблемою зібрати кошти на одну упаковку дороговартісних ліків одній дитині. Наразі зібрати гроші не легше, однак наша волонтерська група виросла втричі, а то і вчетверо! І як на початку діяльності, так і зараз - потрібне Ваше співчуття, Ваша допомога, Ваша участь. В травні 2011року нами заснований благодійний фонд «Скарбниця Надії» який буде акумулювати основну фінансову допомогу для онковідділення РОДЛ.Всю інформацію про наших підопічних і про нашу діяльність Ви зможете знайти на нашому сайті:

Сховати...

Допоможіть сказати слово "мама"!

Рівненська обл.. Стартував 1.3.2017

Незабутня мить у житті кожної мами – це перше слово, яке промовляє її дитина. Через хворобу Кирилко Лагнюк досі так і не сказав слово "мама". В свої майже 4 роки він ще й досі не сидить, не ходить та не говорить. Усі ці роки батьки хлопчика роблять все, аби допомогти синочку жити та розвиватись, не зважаючи на хворобу. І основне в цьому – це курси реабілітації в спеціалізованих клініках. А на це треба чималі кошти.

Зроблено Зібрали 10 307 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Боротись – значить перемагати!

Рівне. Стартував 6.2.2017

Історія Марійки – це історія незламного бажання жити. 5 років тому дівчинка вперше виборола свій шанс на життя. І від того часу тільки завдяки спільній боротьбі Марійки та її батьків діагноз ДЦП не став вироком. Регулярні реабілітації дають шанс на розвиток дівчинки. На жаль, самотужки батьки вже не можуть забезпечити Марійку такими курсами.

Зроблено Зібрали 19 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Витягти Іванка з лап хвороби. 2

Рівне. Стартував 8.12.2016

Дивлячись на білявого блакитноокого хлопчика ніхто й не скаже, що він – дитина з особливими потребами. І тільки те, що гуляти на вулицю він виїжджає в інвалідному візку, видає його хворобу - ДЦП. Кожен курс реабілітації для нього є маленьким кроком вперед, аби ходити самостійно. Проте фінансові можливості родини вичерпано. І вже вдруге батьки просять допомоги у донорів УББ, аби зібрати кошти на наступний курс реабілітації.

Зроблено Зібрали 8 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленькому Андрійкові потрібна реабілітація. 2 етап зборів

Рівне. Стартував 8.11.2016

5 років поспіль батьки Андрійка Карамуліна прикладають чимало зусиль для здійснення найзаповітнішої мрії – навчити синочка ходити ніжками. Крім моральних та фізичних витрат, для реабілітації дитини з ДЦП необхідні фінансові можливості. Щоб знайти кошти батьки звертаються і на телебачення, і в благодійні фонди.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруйте Паші шанс бути здоровим. 2 етап зборів

Рівненська область. Стартував 5.9.2016

Боротися за здоров’я Павлика ми почали від самого його народження... Через ускладнені пологи у нього ДЦП. І у свої 3 роки він не сидить, не ходить та не говорить... Відновлення малюка потребує багато зусиль і дуже повільне. А ще потрібно чимало коштів для реабілітації, яка повинна бути регулярною. В листопаді Павлику необхідно пройти наступний курс в Трускавці.

Зроблено Зібрали 8 480 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн