Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО Фонд помощи онкобольным детям «Краб»

Киевская Благотворительная организация «Фонд помощи онкобольным детям «Краб» организована родителями, чьи дети лечились в отделении детской онкологии Национального института рака. Здесь лечатся дети со всей Украины.

krab.org.ua

Деталі...

Цель фонда – разносторонняя поддержка детского отделения Национального института рака, его врачей, пациентов и их семей. Информирование общества о вопросах детской онкологии. За тот период пока мы лечили своих детей, практически «жили» в этом отделении, на себе прочувствовали все нюансы лечения. Ради памяти о наших детках хочется облегчить участь тех, кто столкнулся с этой проблемой. Фондом регулярно проводятся акции по улучшению бытовых условий в отделении, оказываем индивидуальную поддержку семьям, печатаем литературу для родителей по онкопроблеме, оказываем помощь врачам закупкой необходимых материалов, оборудования.

С 2008 года Фонд является членом Международной конфедерации родителей детей, больных раком (ICCCPO).

С 2011 года Фонд является коллективным членом «Украинской лиги содействия развитию паллиативной и хосписной помощи».

С июля 2012 года фонд включен в состав Общественного Совета при МОЗ Украины в комиссию по вопросам благотворительности в сфере охраны здоровья.

Сховати...

Допоможіть врятувати ногу

Харків . Стартував 30.5.2017

Аню не переговорити. Вона поспішає навчитися всьому. Хоче бути лікарем. Не боїться нічого і не вміє себе жаліти.
Активні заняття танцями з шести років, навантаження, виступи, призові місця. Хто б міг подумати, що якийсь забій об кут стола "запустить" появу новоутворення і доведеться рятувати ногу від ракової пухлини.

Зроблено Зібрали 134 375.36 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати неможливо ампутувати. Кому ставимо ми

Одеса. Стартував 21.3.2017

Про що мріє тринадцятирічна дівчинка з Одеси? Її мрія коштує стільки ж, скільки Mersedes-Benz. І так само підвищить статус життя! Тільки пріоритети різні. Тільки ця мрія дозволить не шикувати, роз'їжджаючи, а ходити, танцювати, радіти життю.

Зроблено Зібрали 63 236.85 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Світові стандарти

Київ. Стартував 21.2.2014

Що залишається людині з онкопатологією, яку не можуть кілька місяців розпочати лікувати, бо не можуть встановити однозначний діагноз? Розуміючи необхідність швидкого встановлення діагнозу та початку терапії, просимо допомогти нам забезпечити відділення патологічної анатомії Національного інституту раку приладом для сучасні методики діагностування.

Зроблено Зібрали 9 001 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дорога до серця

Київ. Стартував 22.8.2013

Пацієнти та лікарі провідного медичного закладу з лікування онкозахворювань в Україні - Національного інституту раку - потребують нашої підтримки. Державного фінансування Інституту не вистачає для забезпечення всіх відділень життєво необхідним обладнанням. Серед іншого - гостро стоїть питання термінового придбання вітальних моніторів, без них лікарі буквально як без рук. А пацієнти - без відповідного якісного догляду й контролю.

Зроблено Зібрали 224 103 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

УЗД. Усмішка, Здоров’я, Довголіття!

Київ. Стартував 23.10.2012

Якщо виявити рак на ранній стадії, то його можна легко вилікувати. Найшвидший та надійний спосіб діагностування – біопсія. Це крихітна частинка тканини, яку бере  з «підозрілого» місця лікарь на аналіз. В Національному інституті раку вийшов з ладу датчик до апарату УЗД, без якого біопсію проводити дуже складно. Наша мета – зібрати кошти для придбання датчика і якомога скоріше передати його в Інститут.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн