Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 251 041 грн
Ua

БФ "Пчелка"

м. Одеса, Адміральський пр-т, 1"В" - 45

БО "Благодійний фонд "Пчелка" вже три з половиною роки допомагає дітям з важкими патологіями. Не дивлячись на те, що наш фонд молодий, ми надали допомогу дітям і молодим дорослим на суму понад півтора мільйона гривень.

Ми допомагаємо збирати гроші на дорогі препарати, операції і лікування, проводимо різні програми у відділенні онкогематології ОДКБ (м.Одеса, вул. Воробйова, 3), щоб довгі місяці лікування залишилися в пам'яті не як найстрашніші спогади, а й почасти радісні незабутні моменти. 

www.pchelka.ua

Деталі...
Ми хочемо радувати своєю присутністю, дарувати сміх і посмішки, відволікати від існуючих проблем. Діти і батьки чекають нас і готуються до занять.

Сховати...

Я маю шанс вижити. Але тільки завдяки тобі!

Одеса. Стартував 30.4.2015

"Відразу хочу сказати, що життям я дуже задоволений, щасливий ним, та і взагалі не бачу приводу для відчаю. Хоча, ситуація небезпечна. В 24 роки, розуміючи суть краси світу, важко відмовитися від неї, коли шанс вижити ще є. Мені не хочеться зворушувати жаль до себе – ще більше прагну Вашого розуміння. Далі постараюсь максимально просто та доступно пояснити".

Зроблено Зібрали 33 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Даруй добро

Одеса. Стартував 5.8.2013

Діти, що мають успішний досвід боротьби з раком присвячують свої виступи людям, які ще продовжують битву за життя з цією недугою! Благодійний концерт «Даруй добро!» - це наші почуття, наші думки і наша розповідь про дітей, які успішно пройшли лікування. Всі зібрані гроші підуть на допомогу онкохворим дітям. Закликаємо всіх небайдужих людей допомогти нам в підготовці заходу. Зараз нам не вистачає грошей для організації харчування та проживання дітей-артистів.

Зроблено Зібрали 3 003 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуймо маленького Давида!

Одеська обл. Стартував 31.7.2013

Давид народився 17 червня 2011 року в селі Старокозаче, Білгород-Дністровський район. Він перша дитина в сім'ї, дуже довгоочікувана. Коли малюк народився, йому поставили діагноз: екстрофія сечового міхура і епіспадія. Це дуже рідкісна і важка вроджена вада розвитку в урології, при якій відсутня передня стінка сечового міхура і передня черевна стінка (живота). Уся сеча виливається назовні. Терміново потрібні 10 тисяч євро на операцію за кордоном.

Зроблено Зібрали 110 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дайте мені шанс!

Одеса. Стартував 18.6.2013

Цю дівчинку звуть Віка Прокопенко. Вона з Одеси. Крихітці всього 2 роки! А точніше вже аж 2 роки! Тому що Віка хворіє на важкий комбінований імунодефіцит. Це рідкісне генетичне захворювання. А дітки з діагнозом як у Віки без лікування живуть не більше 1-2 років. В липні батькам потрібно мати більше 100 тисяч євро на трансплантацію кісткового мозку за кордоном - це єдиний шанс дівчинки вижити.

Зроблено Зібрали 173 257 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Студія дитячої анімації "Бджілка"

Одеса. Стартував 13.11.2012

У дитинстві від двійки в щоденнику та інших бід нас відволікали мультики по телевізору. Та й дорослим після роботи часто допомагають забути про проблеми улюблені мультфільми. Вони допоможуть забути про біль і онкохворим діткам в одеській лікарні. Адже вони їх створюють! У студії анімації «Будиночок бджілки» дітки забувають про крапельниці й катетери, маски на обличчях. Для повноцінної роботи студії не вистачає лише нового ноутбука.

Зроблено Зібрали 6 412 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн