Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Запорука"

03022, Київ, вул. Васильківська, 30

Фонд "Запорука" з 2008 року щоденно підтримує родини онкохворих дітей, які лікуються в Національному інституті раку, відділі дитячої нейрохірургії Інституту Нейрохірургії ім. акад. Ромоданова та відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру у Львові. Організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів цих лікарень, службу лікарів-реабілітологів, відкрив Центр для проживання онкохворих дітей "Дача". Має нагороди "За вклад у розвиток медицини" та "Благодійник року 2010".

zaporuka.org.ua 

Деталі...

 

 

Сховати...

Бачити свої малюнки

Луганська обл.. Стартував 17.8.2017

Єва дуже любить малювати. Коли випадає хвилинка, вона з радістю бере до рук олівець, фломастер чи фарби. Але лінії у дівчинки не дуже рівні, бо їй дошкуляє ністагм (це коли "бігають" очки), і взагалі дуже погіршився зір. До цього призвела пухлина зорових відділів головного мозку. Єва вже пройшла дванадцять блоків хімії і операцію. Зараз дівчинці потрібно провести ще одне хірургічне втручання, щоб встановити спеціальний імплант та усунути наслідки росту пухлини. Без нашої допомоги родина не упорається.

Сплатити Потрібно 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 019 000 грн

Жити, любити, ходити!

Полтавська обл.. Стартував 8.8.2017

Про Вадима всі говорять із захватом. Відзначають його інтелект, його вихованість і… високий зріст. У 14 років Вадим уже має зріст 180 см! Але, на жаль, він не може впевнено стояти на ногах, оскільки має таку важку хворобу, як саркома Юїнга – рак кісток. Хворий суглоб потрібно якнайшвидше замінити на тотальний ендопротез, вартість якого 770 660 грн. Якщо суглоб не замінити – ногу ампутують.

Сплатити Потрібно 770 600 грн
Залишилось зібрати
000 769 180 грн

Повернути Естер дитинство

Львівська обл.. Стартував 8.8.2017

Дворічна Естер цілими днями спить чи висить в мами на руках. Вона квола і знесилена. Її з’їдає лейкемія. Дівчинку люблять, але її дитинство втратило кольори. Атрибути дитинства – косички і гойдалки – відклали на невизначений час. Але дівчинка цього не розуміє, і як тільки її відключають від крапельниці, вона тягне маму й татка до дверей, додому. Батьки зараз дуже розгублені, а коли постала потреба в ліках, то зовсім занепали духом. Вони не в змозі купити все необхідне, щоб порятувати свою дитину.

Сплатити Потрібно 25 700 грн
Залишилось зібрати
000 006 852 грн

MIBG терапія для Лілі! 2 етап

Харківська обл . Стартував 2.8.2017

Ліля ще надто маленька, щоб розуміти, що з нею відбувається. Мама, як може, пояснює, навіщо терпіти болючі "укольчики" чи ковтати гіркі "чарівні" пігулки. Майже рік дівчинка провела у лікарні, де завершила протокол лікування. У червні Ліля пройшла MIBG-сканування в Італії. Кошти також були зібрані на УББ. На жаль, результат дуже невтішний, оскільки є залишки ракової пухлини.

Сплатити Потрібно 228 000 грн
Залишилось зібрати
000 136 581 грн

Матвійчик хоче жити!

Львів. Стартував 20.7.2017

Матвійчик – щокатий, усміхнений, любить смачно поїсти, любить гратися. Здається, що хлопчика нічого не турбує. Але, насправді, Матвій уже рік бореться зі страшною хворобою – пухлиною головного мозку, яка знову почала рости. Стан хлопчика ускладнений запаленням. Батьки вибиваються з сил, щоб забезпечити усім необхідним для лікування. І вони потребують нашої допомоги.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Промені життя

Київ. Стартував 29.6.2017

Олексій майже завжди носить кепки, тому що трішки соромиться нової зачіски. Зараз він проходить протипухлинне лікування, але не може його завершити, бо у лікарні зламався променевий апарат. Хлопець мусить продовжувати терапію у іншому медичному закладі, де послуга платна...

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Багатодітна бабуся рятує онука

Полтавська обл.. Стартував 23.6.2017

Коли Сергійку було три рочки, його мама померла від пухлини головного мозку. А зараз уже маленький хлопчик змушений боротися за життя – у нього також пухлина головного мозку. Поряд із ним у відділі нейрохірургії знаходиться бабуся-опікун, яка самостійно виховує ще двох старших сестричок Сергійка. Родині ледве вистачає коштів на прожиття, а придбати всі необхідні засоби для операції, яких немає у лікарні, для них просто нереально.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вилікувати Івана

Сумська обл.. Стартував 23.6.2017

Ваня дуже любить гостей. Коли заходиш до нього у палату, хлопчик відразу розповідає про події, які з ним сталися за день. Але уже сьогодні він нікому нічого не розповість, бо буде під наркозом на операційному столі. Йому видаляють пухлину головного мозку. У цей час мама мусить знайти кошти, щоб придбати необхідні ліки для післяопераційного періоду. Жінка сама виховує двох дітей, тому без нашої допомоги обійтися не може.

Зроблено Зібрали 11 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати сонячного хлопчика

Рівненська обл.. Стартував 8.6.2017

Максим залежить від шунта, як від повітря, – без нього він просто помре. Усі діагнози, з якими народився хлопчик, нагадують витяг з медичної енциклопедії: набряк мозку, судомний синдром, мікроцефалія, гідроцефалія, пневмонія, гіпотрофія… Після встановлення шунтуючої системи Максим живе без болю, але тепер її потрібно обов’язково замінити. Дитина виросла, і старий шунт уже не справляється. Для батьків, які у лікарні бувають частіше, ніж вдома, просто нереально знайти необхідну суму.

Зроблено Зібрали 40 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вилікувати і прооперувати

Житомирська обл.. Стартував 1.6.2017

Мілана – довгоочікувана донечка з двійні. Вона та її братик народилися передчасно і, на жаль, з проблемами зі здоров’ям. Міланка була дуже-дуже маленька і не могла самостійно дихати. Після УЗД-дослідження у дівчинки виявили гідроцефалію. Невдале лікування призвело до запального процесу. Зараз дівчинка у Інституті нейрохірургії. Їй потрібно поставити шунт, але, перш за все, усунути запалення. У родини уже немає можливості лікувати своїх діток, і вони просять про допомогу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн