Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Запорука"

03022, Київ, вул. Васильківська, 30

Фонд "Запорука" з 2008 року щоденно підтримує родини онкохворих дітей, які лікуються в Національному інституті раку, відділі дитячої нейрохірургії Інституту Нейрохірургії ім. акад. Ромоданова та відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру у Львові. Організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів цих лікарень, службу лікарів-реабілітологів, відкрив Центр для проживання онкохворих дітей "Дача". Має нагороди "За вклад у розвиток медицини" та "Благодійник року 2010".

zaporuka.org.ua 

Деталі...

 

 

Сховати...

Багатодітна бабуся рятує онука

Полтавська обл.. Стартував 23.6.2017

Коли Сергійку було три рочки, його мама померла від пухлини головного мозку. А зараз уже маленький хлопчик змушений боротися за життя – у нього також пухлина головного мозку. Поряд із ним у відділі нейрохірургії знаходиться бабуся-опікун, яка самостійно виховує ще двох старших сестричок Сергійка. Родині ледве вистачає коштів на прожиття, а придбати всі необхідні засоби для операції, яких немає у лікарні, для них просто нереально.

Сплатити Потрібно 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 029 137 грн

Вилікувати Івана

Сумська обл.. Стартував 23.6.2017

Ваня дуже любить гостей. Коли заходиш до нього у палату, хлопчик відразу розповідає про події, які з ним сталися за день. Але уже сьогодні він нікому нічого не розповість, бо буде під наркозом на операційному столі. Йому видаляють пухлину головного мозку. У цей час мама мусить знайти кошти, щоб придбати необхідні ліки для післяопераційного періоду. Жінка сама виховує двох дітей, тому без нашої допомоги обійтися не може.

Сплатити Потрібно 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 014 042 грн

Врятувати сонячного хлопчика

Рівненська обл.. Стартував 8.6.2017

Максим залежить від шунта, як від повітря, – без нього він просто помре. Усі діагнози, з якими народився хлопчик, нагадують витяг з медичної енциклопедії: набряк мозку, судомний синдром, мікроцефалія, гідроцефалія, пневмонія, гіпотрофія… Після встановлення шунтуючої системи Максим живе без болю, але тепер її потрібно обов’язково замінити. Дитина виросла, і старий шунт уже не справляється. Для батьків, які у лікарні бувають частіше, ніж вдома, просто нереально знайти необхідну суму.

Зроблено Зібрали 40 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вадиму потрібна операція

Вінницька обл.. Стартував 2.6.2017

У Вадима незвична мрія – він хоче бути поліглотом. Хлопчик уже почав вивчати англійську та польську, а зараз дуже страждає від думки, що через пухлину головного мозку не зможе втілювати свою мрію у життя. Лікарі провели операцію з біопсією, а тепер мусять здійснити операцію з видалення пухлини. Але у мами не вистачає коштів, щоб забезпечити все необхідне. Вона просить нашої допомоги.

Зроблено Зібрали 18 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Марія – мамин подарунок

Київська обл.. Стартував 2.6.2017

Ще коли Марійка була у лоні матері, лікарі винесли вирок: "Жити не буде". Зараз дівчинці 7 років. Вона кмітлива, допитлива, хоче скрізь побувати і все побачити. Проте їй це не вдається – Марія не може ходити. До цього призвела вада з народження. Дівчинці потрібна операція на хребті, щоб хоча б частково відновити чутливість нижньої частини тіла. Але в одинокої мами, яку чоловік залишив через хворобу донечки, немає можливості придбати необхідні матеріали та ліки для такої процедури. Давайте разом подаруємо дівчинці шанс на гідне життя!

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щоб Софійка не страждала

Львівська обл.. Стартував 23.5.2017

Софійка, незважаючи на біль і страх, все одно усміхається. Хоча іноді так болить, що сльози самі котяться по личку. І мама теж плаче, бо не знає, як зарадити своїй дитині, як забрати той біль. Так сильно дівчинку змушує страждати рак крові, якій їй нещодавно діагностували. А також ускладнення: пневмонія, стоматити, ураження бронхіальних шляхів та травної системи. І полегшити стан дитини можуть лише якісні антибіотики та протигрибкові препарати.

Зроблено Зібрали 35 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Знову грати в команді

Хмельницька обл.. Стартував 18.4.2017

Денис марить футболом і серйозно ним займався, щоб стати гравцем нашої збірної. Але зараз його виснажують не тренування, а постійні напади судом. У Дениса виявили патологію судин головного мозку. Тепер хлопцеві заборонено будь-які фізичні навантаження. Йому потрібно провести операцію з застосуванням спеціальних засобів.

Зроблено Зібрали 37 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обстеження MIBG для Аріни!

Волинська обл.. Стартував 5.4.2017

Маленька Аріна завжди з мамою, навіть побешкетувати вони намагаються разом. Разом і ведуть боротьбу з пухлиною, яка вразила тіло дівчинки. Арінка витримала всі курси хіміотерапії, які повинні знешкодити ракові клітини. Але без MIBG-сканування, яке не проводять в Україні, точний результат лікування невідомий. Клініка в Італії проводить якісне обстеження цього захворювання. От тільки у мами немає коштів, щоб сплатити рахунок.

Зроблено Зібрали 14 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вадим більше не може чекати

Краматорськ. Стартував 3.4.2017

19 квітня хлопчика прооперували. А наступного ранку зателефонувала його мама і повідомила страшне: "Вадима не стало...". Його серденько не витримало. Команда УББ приносить найщиріші співчуття родині Вадимчика і дякує всім донорам, які допомогали цьому малюку...

Зроблено Зібрали 18 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

MIBG-cканування для Жені

Харків . Стартував 3.4.2017

10-річний Женя знає ціну життя не з книжок чи кіно, а з власного досвіду. У ранньому дитинстві у хлопчика була катаракта, лише після заміни кришталиків він почав читати. Далі на Женю чекало страшніше випробування – рак! Зараз лікарям потрібно якнайшвидше уточнити можливість проведення операції, щоб видалити пухлину. Це неможливо без MIBG-сканування, яке не проводиться в Україні. Клініка в Італії готова прийняти Женю за досить помірну ціну – 522 євро. Проте самостійно сплатити за обстеження за кордоном родина не в змозі.

Зроблено Зібрали 14 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн