Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Запорука"

03022, Київ, вул. Васильківська, 30

Фонд "Запорука" з 2008 року щоденно підтримує родини онкохворих дітей, які лікуються в Національному інституті раку, відділі дитячої нейрохірургії Інституту Нейрохірургії ім. акад. Ромоданова та відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру у Львові. Організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів цих лікарень, службу лікарів-реабілітологів, відкрив Центр для проживання онкохворих дітей "Дача". Має нагороди "За вклад у розвиток медицини" та "Благодійник року 2010".

zaporuka.org.ua 

Деталі...

 

 

Сховати...

Арифметика життя

Донецька обл.. Стартував 18.1.2018

В Іллі важке захворювання – меланома шкіри. Лікарі кажуть, ця хвороба виліковна. Так, виліковна, але лише за умови вчасного та якісного лікування. У світі успішно застосовують препарат "Кітруда ". В Україні лікарі також почали його досить успішно використовувати. Фактично, це єдиний шанс Іллі на одужання. Але вартість одного флакончику з рятівною ін’єкцією складає сто двадцять тисяч гривень! А для початку лікування потрібні два флакони. Така арифметика життя.

Сплатити Потрібно 240 540 грн
Залишилось зібрати
000 240 540 грн

Врятуйте моє сонечко! 2

Полтавська обл.. Стартував 27.12.2017

Три роки тому в тілі Каролінки поселилась пухлина, яка вразила її жіночі органи. Дякуючи підтримці УББ, дівчинка успішно пройшла у Франції необхідну брахітерапію. Таке місцеве опромінення великою дозою ізотопів після вшивання спеціальних провідників в Україні не проводиться. Однак, на жаль, останнє обстеження виявило нову пухлину – на сечовому міхурі. Її потрібно терміново видалити та ще раз провести брахітерапію. Знову українські лікарі погоджуються, що ці процедури можуть провести тільки їх французькі колеги. Знову Кароліна чекає на рятівне лікування. Родина дівчинки, волонтери і в Україні, і у Франції роблять усе можливе, але без вашої підтримки їм не впоратися.

Зроблено Зібрали 1 000 095 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шалена допомога! Влад Іваненко

Київ. Стартував 27.12.2017

Головред Playboy Влад Іваненко зробить тату заради дітей на "Дачі".

У рамках найшаленішої благодійної акції року #шаленадопомога зірки і лідери думок виконують різні неочікувані та божевільні челенджі. Влад Іваненко наважився на найбільш дикий вчинок у своєму житті – набити татуювання у незвичному місці! Все заради маленьких мешканців "Дачі".

Сплатити Потрібно 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 008 838 грн

Шалена допомога! Нана Збукер

Київ. Стартував 27.12.2017

Громадська діячка Нана Збукер на один день стане офіціанткою заради дітей на "Дачі".

У рамках найшаленішої благодійної акції року #шаленадопомога зірки і лідери думок виконують різні неочікувані та божевільні челенджі. Нана Збукер наважилася на найбільш дикий вчинок у своєму житті – на один день стати офіціанткою в одному з київських закладів! Все заради маленьких мешканців "Дачі".

Зроблено Зібрали 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шалена допомога! Гліб Гусєв

Київ. Стартував 21.12.2017

Журналіст Гліб Гусєв проведе лекцію у перуці заради дітей на "Дачі".

У рамках найшаленішої благодійної акції року #шаленадопомога Гліб Гусєв наважився на найбільш дикий вчинок у своєму житті – провести лекцію у Київській Академії Медіа Мистецтв у перуці! Все заради маленьких мешканців "Дачі".

Зроблено Зібрали 7 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуємо маленьку Даринку!

Дніпро . Стартував 6.11.2017

Даринка чекає на найцінніший подарунок – шанс на життя без хвороби та болю! Мама і тато вже майже два роки рятують донечку від нейробластоми. Ця страшна хвороба дуже важко піддавалась лікуванню. Тепер потрібно обов’язково зробити MIBG-обстеження, щоб переконатись, що проведене лікування було вдалим. Клініка у Бергамо (Італія), яка є однією з найкращих у ядерній медицині, готова прийняти Даринку на обстеження. Сума рахунку 522 євро. Для родини, яка другий рік самостійно лікує доньку, важко знайти навіть таку суму. А обстеження потрібно терміново.

Зроблено Зібрали 16 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відвоювати Влада

Київська обл.. Стартував 30.10.2017

"Цього разу ми вже будемо відвойовувати Вашого сина!", – таку фразу сказав нейрохірург мамі перед операцією. Влада повторно привезли у Інститут нейрохірургії НЕ ДУЖЕ швидкою допомогою. Після першої операції уже вдома у хлопчика стався крововилив у мозок. Місцеві лікарі не квапились надавати екстрену допомогу серед ночі: "Чекайте до ранку". Але "ранок" у Владика почався ближче до обіду… Час був згаяний. Тепер хлопчик у тяжкому стані в реанімації. Родина просить про допомогу.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

За життя маленького Назарчика

Львівська область . Стартував 24.10.2017

Назарчик зростав в любові батьків і не знав, що на світі є такий біль. Поки зненацька не захворів на лейкемію… Перші тижні в лікарні були найстрашнішими: коли хлопчик бачив людину в білому халаті, то лякався і довго плакав. Мамі не вистачало сил, щоб заспокоювати синочка, адже самій хотілося, щоб хтось захистив.

Зроблено Зібрали 17 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У голові Сашка "бомба"

Кіровоградська область. Стартував 24.10.2017

У Сашка артеріовенозна мальформація. Медики називають цю хворобу "бомбою". Це такий дефект судин, при якому вони можуть у будь-який момент розірватися і залити мозок хлопчика кров’ю. А це смерть. Зараз Сашкові можна зробити операцію з допомогою спеціальних мікроінструментів вартістю 126 400 гривень. Майже половину суми уже зібрали київські школярі на благодійному ярмарку. Допоможемо молодій родині не втратити щастя!

Зроблено Зібрали 72 040 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ромі без ліків ніяк

Яремче. Стартував 29.9.2017

Маленькому Ромчику три з половиною роки. І ці три з половиною роки його мама і тато працюють на ліки і курси реабілітації, щоб їх синочок жив і розвивався як усі дітки. Але зараз Рома знову опинився у Інституті нейрохірургії. У нього зламався шунт, а також ще є запальний процес. Перші дні батьки самостійно купували дорогі ліки, але їх ресурси вичерпалися. Родина маленького Ромчика благає про допомогу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн