Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Запорука"

03022, Київ, вул. Васильківська, 30

Фонд "Запорука" з 2008 року щоденно підтримує родини онкохворих дітей, які лікуються в Національному інституті раку, відділі дитячої нейрохірургії Інституту Нейрохірургії ім. акад. Ромоданова та відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру у Львові. Організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів цих лікарень, службу лікарів-реабілітологів, відкрив Центр для проживання онкохворих дітей "Дача". Має нагороди "За вклад у розвиток медицини" та "Благодійник року 2010".

zaporuka.org.ua 

Деталі...

 

 

Сховати...

Мамин дарунок

Київська обл.. Стартував 19.10.2017

Даринка – дар мамі після десяти років намагань завагітніти. Дівчинка народилася передчасно, разом з сестричкою-близнюком. Але це було не природнє народження, а наслідок так званого "синдрому близнюкового перетікання". Серце сестрички зупинилося через півгодини, а 800-грамову Даринку виходжував інкубатор. У дівчинки розвинулася гідроцефалія, але ніхто не міг її прооперувати – недостатня вага. Зараз нейрохірурги можуть допомогти Даринці, але після півроку безперервного лікування одинокій мамі потрібна наша допомога.

Зроблено Зібрали 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ромі без ліків ніяк

Яремче. Стартував 29.9.2017

Маленькому Ромчику три з половиною роки. І ці три з половиною роки його мама і тато працюють на ліки і курси реабілітації, щоб їх синочок жив і розвивався як усі дітки. Але зараз Рома знову опинився у Інституті нейрохірургії. У нього зламався шунт, а також ще є запальний процес. Перші дні батьки самостійно купували дорогі ліки, але їх ресурси вичерпалися. Родина маленького Ромчика благає про допомогу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У Максима біда

Херсонська обл.. Стартував 28.9.2017

Кілька тижнів тому у Максима зненацька помер тато. Родина ще не встигла отямитися від горя, як сталася ще одна біда – у сина виявили пухлину головного мозку. Вже сьогодні Максим знаходиться на лікарняному ліжку у Інституті нейрохірургії. Хлопчик чекає на операцію, але провести її не можуть, оскільки заклад не забезпечений необхідними матеріалами. У матері, яка залишилася одна з шістьма дітьми, немає можливості придбати прописані ліки та витратні. Давайте разом допоможемо Максиму!

Зроблено Зібрали 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обстеження MIBG для Марійки!

Одеса. Стартував 27.9.2017

Марійка народилась у молодій люблячій родині. Батьки не могли натішитися крихіткою… І тут страшна звістка від лікарів: "У вашої донечки онкологічне захворювання – нейробластома". Попри шок, родина мобілізувалась на боротьбу за життя Марійки. Пройшли разом через усі курси хіміотерапії, усі процедури. Пухлина зменшилась на 97%! І це чудовий результат. Але ті 3% розташовані на життєво важливих судинах, і видалити їх не можна. Щоб з’ясувати характер цих залишків та визначитися з подальшою тактикою лікування, потрібне MIBG-сканування.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо маленькому мрійнику!

Харківська обл . Стартував 27.9.2017

Бувають випадки, коли погана ситуація може допомогти у житті. Шість років тому непосидючий Нікіта впав з дерева і дуже вдарився. Стривожена мама відразу поїхала до лікарні. Струсу медики не виявили, проте знайшли пухлину головного мозку. В Інституті нейрохірургії хлопчика прооперували та пролікували. Але зараз Нікіта змушений повернутися до відділення, оскільки пухлина виросла знову. Знову потрібно проводити вартісну терапію, а, можливо, й ще одну операцію. Одинока мама не справляється і просить про допомогу.

Зроблено Зібрали 14 936 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомогти втомленій боротися

Львівська обл.. Стартував 5.9.2017

Після пересадки стовбурових клітин Христина повернулась до Львова у пригніченому стані. Дівчина думала, що одужає одразу після того, як її організм запустять функціонувати наново. Вона втомилась від фізичних мук, пережитих під час лікування злоякісної лімфоми і її рецидиву, від хіміотерапії, опромінення і виснажливої пересадки. Три довгих роки! Але найскладніше зараз психологічно.

Зроблено Зібрали 20 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ліки для Валентина

Полтавська обл.. Стартував 22.8.2017

Валентин мріяв про кар’єру льотчика. Мав закінчувати школу та вступати до коледжу, але хвороба перекреслила всі плани. Зараз у Валентина одна мрія – вилікуватися і повернутися до життя без хвороби. Підлітку потрібно пройти останній етап лікування – високодозову хіміотерапію та пересадку власних стовбурових клітин. Це складна процедура, яка потребує великої кількості супроводжуючих ліків.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Надія для Катрусі!

Житомирська обл.. Стартував 21.8.2017

Батьки дуже-дуже чекали на народження донечки. І, за іронією долі, дівчинка народилася передчасно. Катруся не могла самостійно дихати, тому її підключили до апарату штучного дихання. А потім стався крововилив у головний мозок. На щастя, обійшлося. Але побічні ефекти з’явилися… У Катрусі кіста головного мозку. І вже зараз їй потрібно провести операцію. Батьки дуже просять про допомогу, бо за місяці лікування у них вичерпалися всі ресурси.

Зроблено Зібрали 8 031.81 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Повернути Естер дитинство

Львівська обл.. Стартував 8.8.2017

Дворічна Естер цілими днями спить чи висить в мами на руках. Вона квола і знесилена. Її з’їдає лейкемія. Дівчинку люблять, але її дитинство втратило кольори. Атрибути дитинства – косички і гойдалки – відклали на невизначений час. Але дівчинка цього не розуміє, і як тільки її відключають від крапельниці, вона тягне маму й татка до дверей, додому. Батьки зараз дуже розгублені, а коли постала потреба в ліках, то зовсім занепали духом. Вони не в змозі купити все необхідне, щоб порятувати свою дитину.

Зроблено Зібрали 25 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Матвійчик хоче жити!

Львів. Стартував 20.7.2017

Матвійчик – щокатий, усміхнений, любить смачно поїсти, любить гратися. Здається, що хлопчика нічого не турбує. Але, насправді, Матвій уже рік бореться зі страшною хворобою – пухлиною головного мозку, яка знову почала рости. Стан хлопчика ускладнений запаленням. Батьки вибиваються з сил, щоб забезпечити усім необхідним для лікування. І вони потребують нашої допомоги.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн