Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Запорука"

03022, Київ, вул. Васильківська, 30

Фонд "Запорука" з 2008 року щоденно підтримує родини онкохворих дітей, які лікуються в Національному інституті раку, відділі дитячої нейрохірургії Інституту Нейрохірургії ім. акад. Ромоданова та відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру у Львові. Організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів цих лікарень, службу лікарів-реабілітологів, відкрив Центр для проживання онкохворих дітей "Дача". Має нагороди "За вклад у розвиток медицини" та "Благодійник року 2010".

zaporuka.org.ua 

Деталі...

 

 

Сховати...

Знову грати в команді

Хмельницька обл.. Стартував 18.4.2017

Денис марить футболом і серйозно ним займався, щоб стати гравцем нашої збірної. Але зараз його виснажують не тренування, а постійні напади судом. У Дениса виявили патологію судин головного мозку. Тепер хлопцеві заборонено будь-які фізичні навантаження. Йому потрібно провести операцію з застосуванням спеціальних засобів.

Сплатити Потрібно 114 000 грн
Залишилось зібрати
000 110 255 грн

Не покидайте Настю!

Київська обл.. Стартував 12.4.2017

Настя живе у дитячому будинку, і у неї пухлина головного мозку. Перші півроку після народження дівчинка була вдома. Потім її мама віддала в дитячий будинок, оскільки не могла виховувати донечку через розумову неповносправність. З того часу дівчинка знаходиться у державних закладах. А зараз Настя в Інституті нейрохірургії. У неї виявили онкологічне захворювання. Найближчим часом потрібно провести операцію. Але засобів та ліків просто нікому купити, а пенсії, яку отримує дівчинка, ледь вистачає на їжу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обстеження MIBG для Аріни!

Волинська обл.. Стартував 5.4.2017

Маленька Аріна завжди з мамою, навіть побешкетувати вони намагаються разом. Разом і ведуть боротьбу з пухлиною, яка вразила тіло дівчинки. Арінка витримала всі курси хіміотерапії, які повинні знешкодити ракові клітини. Але без MIBG-сканування, яке не проводять в Україні, точний результат лікування невідомий. Клініка в Італії проводить якісне обстеження цього захворювання. От тільки у мами немає коштів, щоб сплатити рахунок.

Зроблено Зібрали 14 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вадим більше не може чекати

Краматорськ. Стартував 3.4.2017

19 квітня хлопчика прооперували. А наступного ранку зателефонувала його мама і повідомила страшне: "Вадима не стало...". Його серденько не витримало. Команда УББ приносить найщиріші співчуття родині Вадимчика і дякує всім донорам, які допомогали цьому малюку...

Зроблено Зібрали 18 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

MIBG-cканування для Жені

Харків . Стартував 3.4.2017

10-річний Женя знає ціну життя не з книжок чи кіно, а з власного досвіду. У ранньому дитинстві у хлопчика була катаракта, лише після заміни кришталиків він почав читати. Далі на Женю чекало страшніше випробування – рак! Зараз лікарям потрібно якнайшвидше уточнити можливість проведення операції, щоб видалити пухлину. Це неможливо без MIBG-сканування, яке не проводиться в Україні. Клініка в Італії готова прийняти Женю за досить помірну ціну – 522 євро. Проте самостійно сплатити за обстеження за кордоном родина не в змозі.

Зроблено Зібрали 14 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Невідома хвороба Сергія

Одеська обл.. Стартував 23.2.2017

Коли у Сергія з’явилася "крива посмішка", мама запанікувала, бо знала, що це ознака інсульту. Вона чекала тата з роботи, щоб разом піти до лікаря, але так і не дочекалася – чоловік трагічно загинув. Сергія обстежили і пролікували, але особливого результату не було. Через деякий час у хлопця відмовили ноги. Зараз у Інституті нейрохірургії лікарі намагаються розібратися з причиною хвороби та усунути її. Але супутня терапія та операція-обстеження вимагають значних витрат. А у мами, яка залишилася сама виховувати п’ятеро діток, такої можливості немає.

Зроблено Зібрали 2 750.96 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обстеження MIBG для Коті!

Полтавська обл.. Стартував 20.2.2017

Маленький Костянтин нещодавно завершив лікування онкозахворювання, але без спеціального обстеження неможна сказати, чи успішно. Батьки Коті – так малюка називають у родині – тяжко переживають невпевненість. Вони разом витримали безліч труднощів лікування і хочуть для своєї родини спокійного життя. MIBG-сканування – єдине обстеження при нейробластомі, яке точно вказує на відсутність чи наявність пухлини.

Зроблено Зібрали 14 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Побороти рак та інфекцію

Львів. Стартував 16.2.2017

Віка у лікарні більше, ніж півроку. Щойно дівчинка закінчила перший клас, як серйозно захворіла. У дитини, на відміну від її ровесників, не було ні літніх канікул, ні новорічно-різдвяних свят. Натомість вона вже восьмий місяць в лікарні – лікується від лейкемії. А крім того, організмом гуляє інфекція. Стоматит, ураження бронхіальних шляхів та травної системи – постійні супутники основного захворювання, які спричиняють страждання. Без дорогих антибіотиків дівчинці не обійтися.

Зроблено Зібрали 9 522.47 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати маленьку Радість

Полтавська обл.. Стартував 9.2.2017

У Милани пухлина головного мозку. Дівчинка надто маленька, щоб розуміти, чому їй погано. А коли їй краще, вона дуже любить малювати і фантазувати, створюючи цілі казкові світи на папері… і на стінах! Міла навіть не здогадується, що її світ, її життя під загрозою.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати майбутню медсестру

Житомирська обл.. Стартував 16.1.2017

Наталія навчається на медсестру і мріє стати лікарем. Але вона навіть не уявляла, що так близько познайомиться з "лікарською справою". Зараз дівчина у реанімації і потребує інтенсивного лікування. Щодня мама витрачає тисячі гривень на ліки, і ресурсів у родини більше немає. Зараз життя Наталі залежить від того, чи знайде мама кошти на флакон антибіотиків. Давайте разом допоможемо дівчині вилікуватися!

Зроблено Зібрали 18 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн