Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Крила надії"

БФ "Крила надії" надає всебічну допомогу дітям з онкогематологічними захворюваннями, дітям що потребують трансплантації органів, хворим на муковісцидоз, фенілкетонурію і інші орфанні захворюваннями.

Заснований в 2007 році на базі львівської волонтерської групи, що допомагала дітям хворим на рак.

krylanadiyi.org.ua

Деталі...
Входячи до «Українську Відкриту Асоціацію організацій, груп та осіб які працюють з онкохворими дітьми» фонд володіє практичним досвідом вирішення низки проблем онкохворих дітей та їх сімей. Розроблена та успішно впроваджується комплексна програма творчих занять з важкохворими дітьми у лікарнях . Позитивний досвід співпраці з міською владою, громадськими об’єднанями, іншими БФ, а також мас-медіа свідчить про поглиблення загального зацікавлення суспільства до розвитку волонтерства та участі у ньому молоді.

Сховати...

Життя найменших пацієнтів!

Львів. Стартував 16.7.2018

Маленькі ніжки, які поміщаються в долоню, насуплений носик, рученятка з крихітними пальчиками, які здригаються від найменшого звуку, і ти дивишся на таке маленьке і таке беззахисне маля, і хочеться небо прихилити, тільки щоб у нього все було добре, і жодна біда не торкнулася твоєї дитини... Реанімація новонароджених. Сюди привозять малюків не просто з пологового, а прямо з родильного залу, навіть до того, як мама встигне потримати свою дитину на руках. Виходить, саме з цього відділення починається їх знайомство зі світом.

Зроблено Зібрали 4 033.33 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Особливе харчування для особливих діток

Львів. Стартував 26.10.2017

Далеко не всі хвороби виліковні. Це сумна реальність. Страшні слова, які для багатьох людей є цілком незрозумілими (хоспіс, паліатив, інкурабельний), для інших – вже невід'ємна частина їхнього життя. І серед наших підопічних є діти, які потребують особливого лікування, що зробить їхню невиліковну хворобу не такою болісною.

Сплатити Потрібно 334 113 грн
Залишилось зібрати
000 321 089 грн

Онкоспар для Арсена

Львівська область . Стартував 11.10.2017

Пам’ятаєте цей дивовижний вік – 17-18 років – коли ти нарешті студент, коли повітря п’янке, коли життя безкінечне і захопливе, коли сил вистачить, здається, на декілька життів, а ти ось тільки вирвався з-під маминого крила, і все таке безхмарне і сонячне, що голова іде обертом!
І тут раз – і в тебе виявляють рак. Рак крові в 17 років! Уявляєте собі? І твоє безцінне життя одразу починає вимірюватись десятками тисяч гривень.

Зроблено Зібрали 14 343.26 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Моніторинг життя

Львів. Стартував 4.10.2017

Дитяча нейрохірургія… Від цього словосполучення мороз іде по шкірі і, відверто кажучи, навіть не хочеться замислюватись, хто ж потрапляє в це відділення. А потрапляють туди діти! Діти з черепно-мозковими травмами, діти з вродженими патологіями, діти з пухлинами мозку. Всіх їх без винятку чекають надзвичайно важкі операції і тривалі періоди відновлення.

Зроблено Зібрали 66 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зачарований хлопчик Олежик

Львівська обл.. Стартував 31.8.2017

Дякуємо, необхідна сума зібрана, активуємо отримані платежі.

10-річний Олежик Казмірук останні півроку не виходить на вулицю, не контактує із зовнішнім світом та живе завдяки переливанням донорської крові. При його діагнозі власний кістковий мозок не працює, а перелиті лейкоцити, тромбоцити та еритроцити справляються дедалі гірше і рано чи пізно перестануть допомагати взагалі – це називається мієлодиспластичний синдром…

Зроблено Зібрали 536 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пітер Пен, що мріє вирости!

Львівська обл.. Стартував 28.3.2017

Всі знають казку про Пітера Пена – хлопчика, який назавжди залишився дитиною? Так от, у нас є свій Пітер Пен – Король Тарас. Хоча це не він не захотів вирости, це так склалось. Тарас переніс важке лікування від раку – хвороба відступила, вже 5 років Тарас у ремісії, та віддалені наслідки лікування виявились несподіваними…

Зроблено Зібрали 21 440 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Святий Миколай завітає в лікарні

Львів. Стартував 5.12.2016

Свято Миколая... Ще з вечора ти чекаєш: а що ж це буде вранці? Передчуваєш зустріч з казкою. Ранок - запах ялинки і мандаринів і пакунок під подушкою, радість розгортання подарунку. А що ж там у середині? І біжиш хизуватися друзям та рідним… А якщо ти у лікарні, і через важкість хвороби до тебе не можна заходити нікому, крім лікарів, й інколи навіть встати з ліжка немає сил, а свято - ось воно, і дуже хочеться чогось доброго і світлого...

Зроблено Зібрали 5 699.68 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн