Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins245 730 424 грн
Ua

БФ "Крила надії"

м. Львів, вул. Городоцька 16

БФ "Крила надії" надає всебічну допомогу дітям з онкогематологічними захворюваннями, дітям що потребують трансплантації органів, хворим на муковісцидоз, фенілкетонурію і інші орфанні захворюваннями. Заснований в 2007 році на базі Львівської волонтерської групи, що допомагала дітям хворим на рак.

Контакти: volonter.lviv@gmail.com,
https://krylanadiyi.org.ua/ https://www.facebook.com/krylanadiyi.org.ua/

 

Деталі...
Входячи до «Українську Відкриту Асоціацію організацій, груп та осіб які працюють з онкохворими дітьми» фонд володіє практичним досвідом вирішення низки проблем онкохворих дітей та їх сімей. Розроблена та успішно впроваджується комплексна програма творчих занять з важкохворими дітьми у лікарнях . Позитивний досвід співпраці з міською владою, громадськими об’єднанями, іншими БФ, а також мас-медіа свідчить про поглиблення загального зацікавлення суспільства до розвитку волонтерства та участі у ньому молоді.

Сховати...

У черзі за здоров'ям

Львівська обл.. Стартував 30.5.2019

Із розвитком медицини та техніки майже у кожній сім'ї, де є діти, з'явився домашній інгалятор. Він допомагає швидко вилікувати нежить чи кашель в малюка і доросліших діток. Для пацієнта з муковісцидозом надійний інгалятор – це життєва необхідність. Муковісцидоз – це рідкісна недуга, яка провокує захворювання органів дихання. Бронхіти, пневмонії, постійний кашель – супутники таких хворих. Щоб ефективно боротись із недугою, пацієнти змушені робити інгаляції з різними медикаментами щодня. У періоди загострення таких процедур може бути до 10 разів на день по 10-20 хвилин. 

Сплатити Потрібно 45 000 грн
Залишилось зібрати
000 042 939 грн

Життя найменших пацієнтів!

Львів. Стартував 16.7.2018

Маленькі ніжки, які поміщаються в долоню, насуплений носик, рученятка з крихітними пальчиками, які здригаються від найменшого звуку, і ти дивишся на таке маленьке і таке беззахисне маля, і хочеться небо прихилити, тільки щоб у нього все було добре, і жодна біда не торкнулася твоєї дитини... Реанімація новонароджених. Сюди привозять малюків не просто з пологового, а прямо з родильного залу, навіть до того, як мама встигне потримати свою дитину на руках. Виходить, саме з цього відділення починається їх знайомство зі світом.

Зроблено Зібрали 4 033.33 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Особливе харчування для особливих діток

Львів. Стартував 26.10.2017

Далеко не всі хвороби виліковні. Це сумна реальність. Страшні слова, які для багатьох людей є цілком незрозумілими (хоспіс, паліатив, інкурабельний), для інших – вже невід'ємна частина їхнього життя. І серед наших підопічних є діти, які потребують особливого лікування, що зробить їхню невиліковну хворобу не такою болісною.

Зроблено Зібрали 13 223.34 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Онкоспар для Арсена

Львівська область . Стартував 11.10.2017

Пам’ятаєте цей дивовижний вік – 17-18 років – коли ти нарешті студент, коли повітря п’янке, коли життя безкінечне і захопливе, коли сил вистачить, здається, на декілька життів, а ти ось тільки вирвався з-під маминого крила, і все таке безхмарне і сонячне, що голова іде обертом!
І тут раз – і в тебе виявляють рак. Рак крові в 17 років! Уявляєте собі? І твоє безцінне життя одразу починає вимірюватись десятками тисяч гривень.

Зроблено Зібрали 14 343.26 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Моніторинг життя

Львів. Стартував 4.10.2017

Дитяча нейрохірургія… Від цього словосполучення мороз іде по шкірі і, відверто кажучи, навіть не хочеться замислюватись, хто ж потрапляє в це відділення. А потрапляють туди діти! Діти з черепно-мозковими травмами, діти з вродженими патологіями, діти з пухлинами мозку. Всіх їх без винятку чекають надзвичайно важкі операції і тривалі періоди відновлення.

Зроблено Зібрали 66 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зачарований хлопчик Олежик

Львівська обл.. Стартував 31.8.2017

Дякуємо, необхідна сума зібрана, активуємо отримані платежі.

10-річний Олежик Казмірук останні півроку не виходить на вулицю, не контактує із зовнішнім світом та живе завдяки переливанням донорської крові. При його діагнозі власний кістковий мозок не працює, а перелиті лейкоцити, тромбоцити та еритроцити справляються дедалі гірше і рано чи пізно перестануть допомагати взагалі – це називається мієлодиспластичний синдром…

Зроблено Зібрали 536 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн