Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 369 395 грн
Ua

ГО "КТЗТ "Щасливий берег"

м. Київ, вул. Кадетський Гай, 3, кв. 173

Наша діяльність зосереджена на декількох аспектах:

Турбота – для нас головне надати максимальну увагу і турботу нашим підопічним.
Лікування – тварини, яких ми беремо під опіку, проходять необхідний курс лікування і реабілітації після вуличних "умов".
Відповідальність – ми виступаємо за відповідальність по відношенню до тварин, оскільки ми розуміємо першопричини появи бездомних кішок і собак.
Щасливі історії – одна з головних цілей нашої діяльності – це пошук господарів. Щастя і радість не тільки для тварин, але і для нас!

Контакти: luckystrand@gmail.com,

https://www.facebook.com/KSPA.LuckyStrand/ http://luckystrand.org.ua  

Деталі...

 

Слоган нашої організації: "Зігрій своє серце теплом любові до тварини".

Сховати...

Ситі хвости

Київська обл.. Стартував 27.12.2019

Команда Київського товариства захисту тварин "Щасливий берег" уже понад 7 років займається допомогою безпритульним тваринам. Під опікою нашої команди більше сотні підопічних кішок і собак, частина яких знаходиться на домашньому проживанні у членів товариства, адже через фізичні особливості та вік вони потребують особливого догляду і харчування, а також на платних перетримках в Києві та Київській області. З урахуванням щомісячних витрат, що включають оплату перетримок, витрат на лікування, вакцинацію та транспортування, став актуальним питання допомоги в закупівлі сухого корму, який становить частину раціону наших підопічних поряд з натуральним харчуванням. 

Зроблено Зібрали 17 278.20 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Завдяки тобі у них є завтра

Київ. Стартував 27.2.2013

Київське Товариство захисту тварин «Щасливий берег» випустить назад на вулиці 150 бездомних собак. Поки що вихованці живуть у притулку, але у Товариства забирають орендовані приміщення - скоро собакам жити буде ніде. Щоправда «Берег» вже знайшов місце для нового притулку. Але особистих грошей членів організації для облаштування нового місця та переїзду не вистачить.

Зроблено Зібрали 26 591 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн