Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Сподіваюсь і вірю"

Украина, г. Киев, 03040, пер. Задорожный, д.5, корп.2

Членами фонда являются люди, большинство из которых сами прошли сложный путь лечения своих детей от онкологических заболеваний либо являющиеся волонтерами. Фонд является членом Украинской открытой ассоциации волонтеров "Жити завтра" и членом Европейской ассоциации онкологических пациентов ECPC.

ucccf.com

 

Деталі...

 

Основные направления распределения средств фонда:

 - Основная задача миссии - медикаментозная поддержка детей, финансовые возможности родителей которых истощены. Информация о таких детях и заявки о медикаментах поступают от региональных волонтеров ассоциации «Жити завтра». Наиболее востребованная сегодня программа оказания АДРЕСНОЙ помощи, когда медикаменты поступают непосредственно в руки родителей ребенка, что исключает возможные злоупотребления в медучреждениях. Распределение медикаментов определяется лечащим врачом, находится под контролем волонтера и исключает возможные злоупотребления со стороны родителей.

 - Оперативная помощь специализированным медучреждениям. Государственная система здравоохранения предусматривает сложную процедуру утверждения заявок на приобретение больницами медикаментов и прочих необходимых материалов у приватных организаций. В связи с этим возникает проблема быстрого реагирования больницами на недостаток того или иного материала в отделении. Мы приобретаем требуемые медикаменты или расходные материалы для оборудования и передаем их в детские отделения, тем самым обеспечивая срочное поступление необходимого в руки врачей.

 - Приобретение оборудования и мебели для детских отделений При поступлении разовой крупной суммы средств от проведения акции либо по желанию спонсора мы приобретаем дорогостоящее оборудование и передаем его в отделения.

 - Стимулирующие и праздничные мероприятия. Финансируем проведение мероприятий, способствующих поддержанию благоприятной атмосферы для выздоровления детей в детских отделениях больниц (арт-кружки, праздники, поздравления).

Сховати...

Молода мама потребує допомоги. 3

Вінницька обл.. Стартував 18.1.2018

Позитивна, всебічно розвинена, освічена і дуже товариська. Це все про Іру Власюк з Гайсина Вінницької області. Дівчина вже знайома донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей Ірина двічі отримала необхідні ліки, за що дуже вдячна! Нагадаємо, що в Ірини виявлено онкологічне захворювання – нейросаркома заочеревинного простору. Всі сили, засоби та можливості молодої жінки спрямовані на боротьбу з цим підступним захворюванням.

Зроблено Зібрали 7 836 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Максимові потрібні ліки!

Житомирська обл.. Стартував 17.1.2018

Максим Книш родом із села Зарічани Житомирської області. Йому всього 15 років, і вже п’ять з них хлопець наполегливо займається боксом. Максим має багато нагород за участь та перемоги у змаганнях: дипломи, медалі, грамоти. Але успішне спортивне життя хлопця перервала важка хвороба. Зараз він повинен здобути свою головну перемогу – перемогу над онкохворобою! І для цього Максимові потрібна наша допомога та підтримка!

Зроблено Зібрали 15 553 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть врятувати єдину донечку! 2

Дніпропетровська область. Стартував 28.12.2017

Маленька дівчинка з сірими очима та чарівною посмішкою вже знайома донорам УББ. Так, це 5-річна Софійка Збара з Дніпропетровської області. Її історія зачепила серця багатьох небайдужих людей. Завдяки їх підтримці дівчинка отримала необхідний для лікування препарат метотрексат, за що вдячна мама Софійки. Та зараз дівчинка знову потребує нашої допомоги!

Нагадаємо, влітку у дівчинки виявлено рак крові та призначено лікування хіміотерапією. Перший протокол пройдено. Наразі Софійка продовжує лікування по другому протоколу.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати Дмитрика від лейкозу. 3

Первомайськ, Миколаївська обл.. Стартував 21.12.2017

Юний житель з містечка Первомайськ Діма Лі продовжує боротьбу з лейкозом. Так сталося, що зі страшним діагнозом гострий лімфобластний лейкоз цьому хлопчику довелося зустрітися вже двічі. Вперше діагностували захворювання у Діми в січні 2016 року. А в жовтні цього року після нетривалої ремісії трапився рецидив... Зараз Діма проходить противорецидивну поліхіміотерапію у відділенні онкогематології Миколаївської ОДКБ і готується до трансплантації кісткового мозку.

Зроблено Зібрали 14 770 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не залишіть Настю в біді! 2

смт Вороніж, Сумська обл.. Стартував 21.12.2017

У вересні дівчинці виповнилося шістнадцять років. Але це прекрасний час юності та радості в її житті перекреслила хвороба ....

Настя родом з невеликого селища Воронеж на Сумщині. Це весела й активна дівчинка, яка іскриться добродушністю. Дуже контактна і доброзичлива, завжди в центрі уваги. Навколо неї завжди діти - Настя із задоволенням грає з ними, у неї є два молодших братиків.

Зроблено Зібрали 9 783 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Малюкові потрібні ліки та підтримка! 2

Миколаївська обл.. Стартував 7.12.2017

Цей чудовий малюк вже знайомий донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей Максим Лопуха отримав необхідні ліки, за що дуже вдячні його батьки. У вересні у хлопчика діагностовано рак крові. Як обухом по голові для батьків був цей діагноз: як у їхнього життєрадісного та активного хлопчика виявлено рак крові? Звідки? Але, як говорять лікарі, "невідомо, хто винен". Дитину треба лікувати. Процес лікування лейкозу складний, довготривалий та дорогий.

Зроблено Зібрали 12 681 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

6-річна Ілона протистоїть лейкозу!

Миколаїв. Стартував 1.12.2017

Ще тільки у вересні Ілона вперше сіла за шкільну парту. Але побути першокласницею їй довелося всього два тижні. Несподіване і дуже тяжке захворювання крові геть змінило життя дитини і її великої багатодітної сім'ї. Референс-лабораторія "ОХМАТДИТ" уже в жовтні підтверджує діагноз: Т-клітинний гострий лімфобластний лейкоз.

Зроблено Зібрали 16 474 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Богдану в лікуванні раку крові! 3

Полтавська обл.. Стартував 29.11.2017

У Богдани Саєнко складна форма лейкемії. З серпня минулого року дівчинка перебуває в НДСЛ "ОХМАТДИТ" на лікуванні. Скільки за цей час вона та її мама Наталя пройшли складних ситуацій та пережили стресів, не передати словами. Позаду і складні блоки високодозної хіміотерапії, і трансплантація – донором для Богдани був її батько. Позаду ускладнення, коли майже два місяці лікували двосторонню пневмонію та геморогічний цистит.

Зроблено Зібрали 11 260 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Молода мама потребує допомоги

Вінницька обл.. Стартував 24.11.2017

Ірина – молода матуся, яка зараз відчайдушно бореться за життя. Вона повинна перемогти нейросаркому, щоб не лишити сина без батьків. Так сталося, що вона наодинці виховує 2-річного Толіка. Живуть вони в затишному містечку Гайсин на Вінниччині. Іра – дуже позитивна, світла людина, має освіту психолога. Після закінчення школи дівчина вступила до інституту та отримала професію. Але попрацювати за фахом Ірина ще не встигла через декретну відпустку. Здавалося, все у житті Ірини склалось непогано: отримала вищу освіту, народила сина.

Зроблено Зібрали 8 156 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сумна історія маленького Мірзи

Миколаївська обл.. Стартував 21.11.2017

Хлопчик із незвичайним для українців ім'ям – Мірза – потрапив до відділення гематології Миколаївської обласної дитячої лікарні у вересні цього року. Діагноз у дитини важкий: гострий лімфобластний лейкоз. Мірзі всього 5 років, він найменший у родині. Крім нього, батьки виховують ще двох дітей-школярів: 12-річного Юсуфа і 8-річну Еліф. У вересні у хлопчика несподівано піднялася температура, яка трималася 5 днів. Дитина стала дуже млявою. Всі підозрювали, що це звичайний грип. Але тут на тілі у хлопчика з'явилися якісь синці. Стурбована мама на наступного ранку привезла сина до лікарні.

Зроблено Зібрали 11 998.88 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн