Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins260 553 002 грн
Ua

БФ "Сподіваюсь і вірю"

Украина, г. Киев, 03040, пер. Задорожный, д.5, корп.2

Основна місія фонду – медикаментозна підтримка дітей, фінансові можливості батьків яких виснажені, оперативна допомога спеціалізованим медичним закладам, придбання обладнання та меблів для дитячих відділень медзакладів.

Контакти: lekarstva.ucccf@gmail.com,
http://ucccf-help.org.ua/ua/https://www.facebook.com/ucccf/   

Деталі...

 

 

Сховати...

Життя без імунітету: Михайлику потрібні ліки. 4

Сумська обл.. Стартував 27.1.2020

Міша Ніколаєнко з Сумської області за свої сім років прийняв антибіотиків та інших таблеток більше, ніж інша людина за все життя. А все тому, що народився Міша з рідкісним захворюванням, яке позбавило його імунітету. Будь-який вірус або інфекція "чіпляється" до Міші моментально і лікується потім довго і важко. Чим він тільки не хворів за ці роки. Ліки, уколи, крапельниці, а іноді й операції – постійні супутники його дитинства, нерозривно пов'язаного з лікарнями. Ось і в жовтні минулого року хлопчина знову опинився у дитячому відділенні, тепер уже з лімфоденітом. Лікарі оперували лімфовузол.

Сплатити Потрібно 10 145 грн
Залишилось зібрати
000 009 635 грн

Зупинити хворобу Вікторії

Київська обл.. Стартував 20.1.2020

Віка – добра, щира дівчинка. У лютому їй виповниться десять років. Старша донечка, вона завжди була особливою дитиною в сім'ї Косенкових. У віці двох років у дівчинки почав розвиватися аутизм.
Відновлення таких діток вимагає особливих сил, терпіння і величезних фінансових вкладень. Регулярні масажі, басейн, лікування в спеціалізованих установах. Логопед, дефектолог, АВА-терапія, іпотерапія, медикаментозна терапія – і в результаті Віка пішла в школу нарівні зі здоровими дітками!

Сплатити Потрібно 17 159 грн
Залишилось зібрати
000 009 112 грн

Святику треба рятувати зір!

Київська обл.. Стартував 27.12.2019

У невеличкому селищі Гребінки, що на Київщині, проживає дружня сім'я: двоє маленьких, але вже завзятих хлопчиків – Давид та Святослав – мама Євгенія та тато Віталій. Життя сім'ї складалось начебто добре. Але раптом у найменшого хлопчика Святика виявились проблеми з зором. Мама не раз спостерігала, що хлопчик всі іграшки підносить дуже близько до очей. Це її дуже непокоїло. "Коли Святу був 1рік і 3місяці, – розповідає Євгенія, мама хлопчика, – я звернулася до дитячого офтальмолога, але вона нас заспокоїла і пояснила тим, що він ще маленький і зір повністю не сформувався". 

Сплатити Потрібно 25 312 грн
Залишилось зібрати
000 014 577 грн

Остання надія. 2

Київ. Стартував 19.12.2019

"Господи, нехай будуть здорові ті, хто мене врятував". Щодня вона молиться за кожного свого помічника і прохає Бога віддячити незнайомим людям здоров'ям. Тисячі людей почули її несамовитий крик по допомогу і допомогли відступити від прірви. Онкологічний діагноз – рак молочної залози 4 стадії – прирік Ірину на смерть. Час йшов на дні. Метастази вразили голову, легені, м'язи, кістки. Вона вже не бачила на одне око та не вставала. Лікарі запропонували експериментальний протокол за сотні тисяч гривень. Жінка перенесла операції кібер-ножем та безліч курсів хіміотерапії. 

Сплатити Потрібно 190 335 грн
Залишилось зібрати
000 071 104 грн

Апарат, що повертає дітям зір

Київ. Стартував 9.9.2019

Порушення зору у дітей – досить поширена проблема в усьому світі. "Офісний" спосіб життя людей теперішнього часу визначив зростання числа людей, що страждають різними захворюваннями зору. Поганий зір тепер стає нормою. З проблемою зору стикаються як пенсіонери, так студенти і школярі. Причин, які викликають такі порушення, безліч. Відповідно, зростає і число немовлят, що мають спадкові вади зору. Діти з порушеннями зору потребують особливої кваліфікованої допомоги в умовах спеціальних закладів дошкільної освіти. 

Сплатити Потрібно 69 825 грн
Залишилось зібрати
000 068 661 грн

В Ангеліни рідкісне захворювання. 6

Харківська обл.. Стартував 27.12.2019

Дивлячись на цю завзяту дівчинку, складно собі уявити, що вона живе досить непростим життям. У Ангеліни первинний імунодефіцит – вроджене захворювання, яке геть позбавляє дитину природного імунітету. Все дитинство вона проводить в лікарнях: віруси, інфекції, пневмонії не дають дівчинці повноцінно жити. І тільки прийом імуноглобулінів дозволяє їй на якийсь час забути про своїх постійні хвороби. Донори УББ неодноразово допомагали Ангеліні, і завдяки цій допомозі зараз дівчинка живе, як звичайна дитина. 

Зроблено Зібрали 14 729 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Юркові потрібна наша допомога. 2

Дніпро. Стартував 26.12.2019

У Юри Петренко непроста доля. Йому всього десять років, і з народження він постійно хворіє на інфекційні захворювання – гнійні синусити, гострі бронхіти і пневмонії. Виною всьому вроджена вада імунітету – первинний імунодефіцит. Це важке захворювання лікарі кафедри імунології виявили у Юри 7 років тому. Діагноз передбачає регулярну підтримку організму імуноглобулінами і лікування вірусних або інфекційних захворювань антибіотиками. Кількість медпрепаратів, які приймає Юрко, жахає. Деякі антибіотики вже не чинять на організм хлопчика необхідної дії. Мама хлопчика постійно знаходиться в пошуку фахівців, здатних системно допомогти дитині. Юрі необхідне лікування, яке не буде ще більше пригнічувати імунітет. 

Зроблено Зібрали 25 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть врятувати єдину донечку! 6

Дніпропетровська обл.. Стартував 11.12.2019

Соня продовжує боротьбу за життя, яка не зупиняється ні на один день. Здавалося б, все найстрашніше позаду: залишилися в минулому блоки хіміотерапії, хворобливі пункції, безсонні ночі, дні, сповнені тривог, в очікуванні результатів... Але і вдома часто виникають непередбачені ситуації. Минулий місяць складним був для Соні та її мами. Буквально через тиждень після крапельниць показники печінки у дівчинки були 238 при нормі 32! І це при тому, що дівчинка приймає гепатопротектори, а мама Соні постійно стежить за аналізами. Кілька днів по тому, вночі, Соні раптово стало погано: дівчинку трясло і кидало в жар, її обличчя стало білим... 

Зроблено Зібрали 11 695 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Зір Жені можна врятувати

Донецька обл.. Стартував 15.11.2019

Жені всього два роки. У цього малюка вроджена катаракта правого ока, і йому необхідна операція по заміні кришталика. Діагноз малюкові поставили відразу після народження. Тоді, в пологовому будинку, мамі рекомендували закапувати  синові око і спостерігати в лікаря. Але, на жаль, краплі не дали очікуваного результату. Мама вже сама бачила білу пляму на оці сина. І під час чергового візиту в поліклініку у Жені виявили прогресування катаракти. Щоб врятувати зір на правому оці, малюкові необхідно зробити офтальмологічну операцію.

Зроблено Зібрали 12 656 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Руслана страждає від пухлини мозку. 2

Харківська обл.. Стартував 14.11.2019

Руслані Овчаренко всього дванадцять. У своєму юному віці їй доводиться відчайдушно боротися зі смертельною хворобою – пухлиною мозку. А починалося все з того, що в лютому Руслана несподівано втратила свідомість у школі. Стурбована мама з донькою відразу ж звернулися до лікаря, який направив їх до дитячої обласної лікарні №1 м. Харкова. Невролог, вивчаючи томограму, визначила вегето-судинну дистонію та призначила лікування, яке Руслана проходила 2 місяці. Але стан дитини погіршувався... Дівчинку направили на МРТ головного мозку. Оскільки в Харкові точний діагноз лікарі встановити не змогли, Руслану направили до Києва в Інститут Ромоданова на біопсію. Результат гістології показав невтішний діагноз – анапластична астроцитома GIII... 

Зроблено Зібрали 13 875 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн