Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 817 903 грн
Ua

БФ "Тепло Сердець"

Наша справа – це сприяння поліпшенню соціально-економічного та матеріального становища дітей з інвалідныстю, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей.

Контакти: 
https://bit.ly/2HMoLf9 

Деталі...

 

Також: подання допомоги малозабезпеченим верствам населення та особам, які через свої фізичні або інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів, сприяння їх соціальній реабілітації та подання допомоги талановитій, творчій молоді з числа вище зазначених осіб.

Сховати...

Врятувати життя священнику

Київська область, Сквира. Стартував 28.3.2016

Отець Іоан роками лікував душі, а зараз сам потребує термінової допомоги. Будь ласка, не відвертайтесь! Священник проживає у м. Сквира, служить у Свято-Успєнскому храмі. В будь - яку погоду, в спекотний літній день чи люті зимові морози він духовно окормляє прихожан. Завжди готовий знайти потрібне слово, молитовну підтримку для людей, які цього потребують. О. Іоан для багатьох став духовним маяком, який вказує дорогу, що веде до Бога.

Зроблено Зібрали 151 652 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть врятувати життя Юлі!

Київ. Стартував 14.1.2016

"Юлі 26 років. Вона – клавішниця українського гурту Sad Alice Said. Юля – дуже талановитий музикант, творча особистість і найдобріша людина, яку я коли-небудь зустрічала. Вона ніколи не відверталася від тих, хто потребував допомоги. А тепер їй самій потрібна допомога як ніколи. Кожен, хто хоч раз спілкувався з Юлею, може підтвердити мої слова: ця людина випромінює стільки світла і любові, що це неможливо описати. 15 вересня 2015 року у Юлі виявили рак кишечника. Це був як страшний сон для всіх".

Зроблено Зібрали 125 089 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Кришталева" Вікторія

Харківська область, Красноград. Стартував 23.12.2015

Вікторія живе у "кришталевому" тілі: за 8 років вона пережила більше 50 переломів. Всьому виною – недосконалий остеогенез. Мама і брат Вікторії також страждають на це спадкове захворювання. Перший перелом у дівчинки стався в 5 місяців – це був перелом правого ребра, в 9 місяців і в 1 рік – перелом ноги, в 1 рік і 2 місяці – перелом передпліччя, а далі… Із збільшенням рухової активності, на жаль, збільшилася і кількість переломів. На даний момент дівчинка лише повзає, тому брат змушений носити Вікусю на руках, ризикуючи власним здоров'ям.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть нашій Стефочці

Тернопільська обл.. Стартував 18.8.2015

Така красуня і з не менш гарним ім’ям Стефанія. Цій маленькій дівчинці вже 2.5 рочки, але тяжке захворювання не дає можливості їй повноцінно пізнавати навколишній світ. Цього ворога медики називають - епілептична енцефалопатія з вродженою аномалією головного мозку та синдром Леннокса-Гасто. Маленькій дівчинці потрібна Ваша допомога! 

Зроблено Зібрали 59 353 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

5-річний Павлик хоче чути звуки

Київська область, Біла Церква. Стартував 2.6.2015

Порушення слуху – це завжди серйозна проблема і для дитини, і для її батьків. Важко змиритися з тим, що маленький Павлик позбавлений можливості сприймати такий багатий і різноманітний світ звуків! Боляче усвідомлювати, що вада зводить між малюком і оточуючими людьми незриму перепону, що ізолює хлопчика від світу, який він так хоче пізнати. Проте це можливо виправити за допомогою слухового апарату.

Зроблено Зібрали 7 075 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн