Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Відкриті серця України"

Співпраця із цим фондом призупинена через те, що фонд припиняє свою діяльність.

Деталі...

 

 

Благодійна фундація «Відкриті серця України» – це об'єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. З 2009 року ми разом робимо добрі справи і змінюємо нашу країну на краще.

openhearts.ua

 

Серед стратегічних напрямків діяльності Фундації: сприяння розвитку медицини в Україні шляхом поліпшення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів; допомога категоріям населення, які знаходяться у групі ризику; реалізація освітніх і культурних програм; підтримка обдарованої молоді; створення умов для змістовного дозвілля дітей та молоді; вирішення екологічних проблем.

Не дивлячись на певні труднощі, наша діяльність свідчить про те, що ми знаходимося на вірному шляху. Про це говорять ті, для кого ми працюємо. За досягнуті результати ми вдячні нашим донорам, партнерам і всім небайдужим громадянам, які підтримали і продовжують підтримувати нашу організацію.

Сховати...

Пробіг з вірою в серці 2016

Херсон, Кременчук. Стартував 19.8.2016

«Пробіг з вірою в серці» - це соціальна ініціатива компанії «Данон» в Україні, спрямована на допомогу дітям з кардіо захворюваннями.
На жаль, сумна статистика свідчить, що в Україні від 7 до 14 малюків на 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 42% з них не доживуть до року, якщо не будуть вчасно прооперовані. Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. 

Зроблено Зібрали 288 215 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дорога до серця

Київ. Стартував 10.6.2016

На появу малюка у родині очікують з величезним нетерпінням, водночас усвідомлюючи, що життя після цього зміниться. Але ніхто не готується до того, що за кілька років, днів чи навіть годин доведеться прощатися зі своїм маленьким чудом назавжди. Щоб запобігти трагедії, на допомогу йдуть лікарі, котрі разом з батьками постійно ведуть боротьбу за життя діточок.

Зроблено Зібрали 1 337 136 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради немовлят.

Київ. Стартував 4.5.2016

Наше спільне завдання зібрати кошти на придбання шприцевих насосів для немовлят – пацієнтів Кардіоцентру.

Разом ми зможемо вплинути на три основні аспекти одужання маленьких сердець: на швидкість введення ліків, що диктує швидкість одужання; на своєчасність введення ліків, що дає поштовх серцю до одужання; на точність у дозах введених ліків, що сповнює серце силою на довгу та потужну роботу.

Зроблено Зібрали 4 430 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дорога до серця-3

Київ. Стартував 18.4.2016

Кожного дня ми обираємо: зробити щось чи відкласти на завтра, прийняти чи відмовитись, боротися чи здатися. Часом, щоб боротися, одного бажання замало, потрібна допомога та підтримка оточуючих. Пацієнти дитячого кардіоцентру обирають боротьбу за своє життя. І тут на допомогу їм приходять лікарі, медичне обладнання та турбота батьків.

Зроблено Зібрали 127 303 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради немовлят, Ірина Сватко

Київ. Стартував 1.3.2016

Ірина Сватко – дизайнер, співзасновниця ТОВ «Стайл-Інтер'єр». Вже другий рік поспіль Ірина біжить разом з «Відкритими серцями» в Благодійному марафоні NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016 заради порятунки дитячих сердець.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн