Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Всеукраїнська екологічна ліга

Співпраця з цим фондом наразі призупинена.

ecoleague.net

Деталі...

Вперше з ініціативи громадської організації у Верховній Раді України пройшли парламентські екологічні слухання. Вперше в європейській практиці громадська організація ініціювала створення і видала Екологічну енциклопедію, яка відповідає класичним енциклопедичним канонам. Емблема ВЕЛ є у космосі на одному зі штучних супутників, а у Черкаському зоопарку в 2002 році з’явився новий мешканець – ведмежа, якого на честь нашої організації, за активну допомогу зоопарку, назвали ВЕЛиком. Третій з’їзд Ліги відбувся в соляній шахті на глибині 300 м у місті Солотвині, і є сподівання, що одне з наступних зібрань Ліги відбудеться на найвищій горі України – Говерлі.

В рамках акції "Парк тисячоліть" ми посадили десятки тисяч дерев та кущів, впорядкували сотні парків у містах і селах України. Ініціювали створення і вже понад десять років підтримуємо Всеукраїнську дитячу спілку "Екологічна варта". Проведено десятки наукових конференцій та круглих столів, творчих фестивалів та конкурсів. ВЕЛ видає журнали та книги.

Все, чим пишаються велівці з різних куточків України, робиться для збереження краси довкілля нашої держави. Дізнайтеся про це на сторінках сайту ВЕЛ.

Сховати...

Врятуй малу річку

Вінниця. Стартував 16.9.2013

Усі три малих притоки Південного Бугу – Вінничка, Тяжилівка і Вишня страшенно забруднені. Але мешканці Вінниці можуть змінити цю ситуацію! Ми збираємо команду волонтерів, готових власноруч прибрати сміття з річок, закликати до цього всіх громадян, надати розголосу цій проблемі у ЗМІ і змусити відповідні державні служби якісно робити свою роботу. Будь ласка, допоможіть нам трохи в цьому! Нам потрібно придбати напівкомбінезони, багри, сачки, рукавиці, мішки для сміття.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн