Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 209 404 грн
Ua

БФ Kiddo

м. Дніпро, вул. Глінки, 1, каб. 300

БО "Благодійний фонд "Kiddo" – це організація, яка надає допомогу важкохворим дітям, об'єднуючи зусилля всіх тих, кому небайдужі долі маленьких пацієнтів. Kiddo надає адресну допомогу дітям з різними діагнозами від 0-18 років, забезпечує безперебійну роботу конкретних дитячих відділень і лікарень, сприяє підвищенню рівня кваліфікації дитячих лікарів, реалізовує фандрайзинговi програми з метою залучення до благодійності більшого кількість людей.

Контакти: kiddo@kiddo.ua,
http://kiddo.ua/https://www.facebook.com/Kiddo.ua/ 

Деталі...

 

 

 

Сховати...

ЩВ: Рятуємо дитячі серця. Кондратенки

Київ. Стартував 18.11.2019

Ми Олена та Іван Кондратенко, практикуючі сімейні лікарі приватної практики. Дуже добре знаємо, наскільки важко, навіть маючи величезний досвід, знання та "золоті руки" обладнати відділення сучасними препаратами та технікою. Тому, закликаємо всіх небайдужих долучитись до збору коштів на потреби дитячої кардіохірургії у Дніпрі.

Зроблено Зібрали 5 049.84 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

ЩВ: Рятуємо дитячі серця, Наталія Хазан

Київ. Стартував 18.11.2019

Мене звуть Наталiя Хазан, я займаюсь кiновиробництвом та громадською дiяльнiстю. З дитинства чiтко знаю, якщо можеш допомогти- це треба робити. Давайте прямо зараз разом допоможемо дiтям з хворим сердц У місті Дніпро є дитяче відділення кардіохірургії, де малюки отримують допомогу з перших днів життя. Співробітники відділення, яке очолює Олег Шашко, - професіонали, які знають, що робити. Їм вистачає знань і навичок, проте немає потрібних медикаментів і обладнання. Держава поки що не може забезпечити жоден медичний заклад на 100%. Наша мета — зібрати частину коштів на закупівлю резервного запасу препарату “Кустодіол” і багатофункціональне ліжко Eleganza 2.
“Кустодіол” - це розчин, без якого неможлива операція на відкритому серці. Один флакон препарату — одне життя. Багатофункціональне ліжко потрібне для якісного виходжування маленьуких пацієнтів реанімаційного блоку.
Наша спільна мета — створення сучасного відділення рятування сердець — можна здійснити! Долучайтесь!

Зроблено Зібрали 6 554.63 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

ЩВ: Рятуємо дитячі серця, ALOHA

Київ. Стартував 18.11.2019

Ми команда ALOHA Language School. Ми практикуємо лише позитивний підхід до вивчення мови, і навіть не даємо домашніх завдань, що лише забирають ваш час. ALOHA орієнтована на дорослих людей – отже, навчає по-дорослому. Ми постійно допомагаємо фонду Kiddo, адже ми разом з нашими студентами, щодня навчаємося бути соціально-відповідальними.

І зараз, ми вирішили взяти собі «домашку» та беремо участь у фандрейзингу задля порятунку сердець багатьох дітей.

Зроблено Зібрали 252.89 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

ЩВ: Рятуємо дитячі серця, 9 канал

Київ. Стартував 18.11.2019

Команда 9 телеканалу (м.Дніпро) завжди підтримує соціально значущі проєкти. Нам не байдуже, що відбувається просто зараз поруч із нами. Нам не все одно, що буде після нас.

Щодня по інформаційну підтримку до нас у відчаї звертаються батьки з проханнями допомогти врятувати їхніх дітей. Щоразу мова йде про різні суми грошей, іноді — дуже великі. Ми знаємо, як часто хворіють діти, і як важливо допомогти саме вчасно. Тому наша команда виходить на збір коштів заради рятування дитячих сердець.

Зроблено Зібрали 3 105.58 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Почути стартовий постріл

Дніпро . Стартував 14.6.2018

"У вас є мрія? Я думаю, так, у кожної людини повинна бути мрія, до якої вона прагне, не шкодуючи сил і часу! Мене звуть Ліза, мені 24 роки, і у мене є мрія – виграти Європу 2018 і Паралімпіаду 2020 року, яка відбудеться в Токіо. Я вже 4 роки йду до своєї мрії, а це дуже непросто: спеціальна дієта, щоденні тренування, величезні навантаження. І ось зараз, на фінішній прямій, виникла проблема, яка мені заважає досягти моєї мети – із народження ДЦП, у мене дуже сильно впав слух. Я не чую стартовий постріл!

Зроблено Зібрали 77 340 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! Medical Dental Group

Дніпро . Стартував 16.5.2018

Ми – лікарі. За багаторічну практику нам доводилося долати разом із пацієнтами багато складних проблем. Ми точно знаємо, жага до життя – потужний ресурс для подолання навіть найстрашнішої хвороби. Всі діти заслуговують на щасливе дитинство і світле майбутнє.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! Вікторія Любаревич-Торхова

Дніпро . Стартував 15.5.2018

Мене звуть Вікторія, я нейропсихолог когнітивного розвитку, автор психологічного проекту "Симфонія", експерт телевізійних проектів каналу "СТБ". Я активно беру участь у соціальних та благодійних проектах. Мені подобається можливість за допомогою спорту допомогти в зборі коштів на одужання дитини. Здоровий спосіб життя – це добре, а коли можна ще і допомогти дітям завдяки цьому – добре подвійно!

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! LANA TIGRANA

Дніпро . Стартував 15.5.2018

LANA TIGRANA – засновник Центру Східної Культури, керівник школи східного танцю, тренер, співачка, композитор, автор пісень.

"Я з 18-ти років займаюся з дітками, і з цього ж віку допомагаю їм. Як поєднати здоровий спосіб життя з допомогою дітям, я знаю, як ніхто інший, оскільки мій здоровий спосіб життя – це і є оточення дітей, їх фізичний і духовний розвиток, їх формування. Окрім  моєї основної зайнятості, я ще допомагаю діткам стати на ніжки, роблю для них благодійні концерти, привчаю своїх вихованців до добра!

Зроблено Зібрали 51.01 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! Сніжана Падалко

Дніпро . Стартував 15.5.2018

Я бігаю вже три роки і не збираюся зупинятися. Постійно беру участь як меценат у різних волонтерських проектах разом зі своєю дочкою. Я дуже рада, що марафон дає можливість допомогти Маші чути! Це прекрасно, коли можна об'єднати свої бажання і можливість творити добрі справи!

Зроблено Зібрали 2 873.32 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн