Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ Kiddo

м. Дніпро, вул. Глінки, 1, каб. 300

БО "Благодійний фонд "Kiddo" – це організація, яка надає допомогу важкохворим дітям, об'єднуючи зусилля всіх тих, кому небайдужі долі маленьких пацієнтів. Kiddo надає адресну допомогу дітям з різними діагнозами від 0-18 років, забезпечує безперебійну роботу конкретних дитячих відділень і лікарень, сприяє підвищенню рівня кваліфікації дитячих лікарів, реалізовує фандрайзинговi програми з метою залучення до благодійності більшого кількість людей.

Контакти: kiddo@kiddo.ua,
http://kiddo.ua/https://www.facebook.com/Kiddo.ua/ 

Деталі...

 

 

 

Сховати...

Почути стартовий постріл

Дніпро . Стартував 14.6.2018

"У вас є мрія? Я думаю, так, у кожної людини повинна бути мрія, до якої вона прагне, не шкодуючи сил і часу! Мене звуть Ліза, мені 24 роки, і у мене є мрія – виграти Європу 2018 і Паралімпіаду 2020 року, яка відбудеться в Токіо. Я вже 4 роки йду до своєї мрії, а це дуже непросто: спеціальна дієта, щоденні тренування, величезні навантаження. І ось зараз, на фінішній прямій, виникла проблема, яка мені заважає досягти моєї мети – із народження ДЦП, у мене дуже сильно впав слух. Я не чую стартовий постріл!

Зроблено Зібрали 77 340 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! Medical Dental Group

Дніпро . Стартував 16.5.2018

Ми – лікарі. За багаторічну практику нам доводилося долати разом із пацієнтами багато складних проблем. Ми точно знаємо, жага до життя – потужний ресурс для подолання навіть найстрашнішої хвороби. Всі діти заслуговують на щасливе дитинство і світле майбутнє.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! Вікторія Любаревич-Торхова

Дніпро . Стартував 15.5.2018

Мене звуть Вікторія, я нейропсихолог когнітивного розвитку, автор психологічного проекту "Симфонія", експерт телевізійних проектів каналу "СТБ". Я активно беру участь у соціальних та благодійних проектах. Мені подобається можливість за допомогою спорту допомогти в зборі коштів на одужання дитини. Здоровий спосіб життя – це добре, а коли можна ще і допомогти дітям завдяки цьому – добре подвійно!

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! LANA TIGRANA

Дніпро . Стартував 15.5.2018

LANA TIGRANA – засновник Центру Східної Культури, керівник школи східного танцю, тренер, співачка, композитор, автор пісень.

"Я з 18-ти років займаюся з дітками, і з цього ж віку допомагаю їм. Як поєднати здоровий спосіб життя з допомогою дітям, я знаю, як ніхто інший, оскільки мій здоровий спосіб життя – це і є оточення дітей, їх фізичний і духовний розвиток, їх формування. Окрім  моєї основної зайнятості, я ще допомагаю діткам стати на ніжки, роблю для них благодійні концерти, привчаю своїх вихованців до добра!

Зроблено Зібрали 51.01 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, аби Маша чула! Сніжана Падалко

Дніпро . Стартував 15.5.2018

Я бігаю вже три роки і не збираюся зупинятися. Постійно беру участь як меценат у різних волонтерських проектах разом зі своєю дочкою. Я дуже рада, що марафон дає можливість допомогти Маші чути! Це прекрасно, коли можна об'єднати свої бажання і можливість творити добрі справи!

Зроблено Зібрали 2 873.32 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн