Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Відкриті долоні"

Київ, вул. Полярна, 20, офіс 311

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає:

- обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі. В тому числі – діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих, які живуть з муковісцидозом;
- обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги;
- консультаційний супровід для паліативних хворих та їхніх родин щодо виписки знеболення, догляду вдома тощо.

open-palms.com

Деталі...

Сховати...

Біжу, щоб дихання не зупинилось. Сім'я Павленко

Дніпро . Стартував 18.5.2018

Дорогі друзі! Наша донечка з народження живе з муковісцидозом. Усі 16 років Оля бореться зі своєю хворобою, і вся наша родина бореться разом із нею. Для нашої донечки кожен подих – це боротьба. Адже вражені, передусім, легені. Важко бачити, як їй постійно доводиться робити по кілька інгаляцій на день та приймати ліки, аби дихати та жити повноцінним життям. І при цьому не втрачати оптимізму, навчатись, займатись спортом, проводити дозвілля із друзями!

Сплатити Потрібно 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 002 282 грн

Біжу, щоб дихання не зупинилось. Сім'я Ткаченко

Дніпро . Стартував 18.5.2018

Я – мама двох донечок. Так склалося, що в молодшої вроджене невиліковне захворювання – муковісцидоз. Від самого народження і ось вже 12 років лікарня – наш другий дім. Три-чотири рази на рік моя Даша проходить стаціонарне лікування у кардіо-пульмонологічному відділенні. Ви знаєте, яке нині фінансування лікарень, і наше відділення – не виняток. БФ "Відкриті долоні" вже придбав для нас пульсоксиметр та спірограм, це дуже важливі апарати для наших діток, але… це ще далеко не все, що необхідно для якісного лікування.

Сплатити Потрібно 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 002 792 грн

Промені перемоги

Уся Україна. Стартував 16.5.2018

Що, коли будь-яка бактерія може спричинити у дитини інфекційне захворювання? Є діти особливо вразливі. Їхні мами звикають не просто прибирати дім – підтримувати в ньому майже стерильність. Для дітей з муковісцидозом, якими опікується наш фонд, це не забаганка й не надлишкова турбота, а спосіб зменшити частоту загострень. Ми хочемо, аби наші діти рідше потрапляли до лікарні, тож просимо допомогти придбати для них бактерицидні лампи, що зроблять житло безпечнішим.

Сплатити Потрібно 7 766 грн
Залишилось зібрати
000 007 743 грн

Біжу, щоб дихання не зупинилось. Альона Семеніхіна

Дніпро . Стартував 14.5.2018

В мене два сини: старший – Діма та менший – Тьома. У моїх хлопчиків діагноз один на двох: муковісцидоз. Це означає – щоденні інгаляції, фізіотерапія, кількадесят таблеток… і як не намагайся впоратися сам – все одно безкінечні лікарні та крапельниці, у терапії муковісцидозу це обов’язковий компонент. Мої хлопці – дуже сильні, вони хочуть жити, дихати. І я, як мама, повинна їм допомогти. І я бігтиму на півмарафоні заради їхнього майбутнього!

Сплатити Потрібно 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 002 588 грн

Біжу, щоб дихання не зупинилось. Святослав Цветков

Дніпро . Стартував 8.5.2018

Яка вона – людина, здатна пройти довгу дистанцію IRONMAN (а, отже – 3,8 км пропливти, 180 км проїхати велосипедом та після цього ще 42 км пробігти)? Направду, треба бути залізним, сталевим. Святослав Цветков виглядає людиною непорушної волі, супергероєм. І як справжній супергерой легко відгукується, зачувши, що його суперсила може послужити на допомогу тим, хто сьогодні слабший – дітям свого міста. "Потрібно допомагати!", – просто говорить Святослав.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Хіба це про 7-річного хлопчика?

Вінницька обл.. Стартував 6.3.2018

"Любить складати конструктори і пазли, малювати, дуже любить ходити до зоопарку. У майбутньому мріє стати будівельником", – 7-річний Дениско такий схожий на племінника, на сусідського хлопчину, на однокласника дочки… "Ми б дуже хотіли мати вдома кисневий апарат, бо у нормальному стані максимальний рівень кисню у Дениса 93, а при будь-якій інфекції спускається до 82 (нижня межа норми 90%), і це часто", – о ні, хіба це про 7-річного хлопчика? Але в Дениса муковісцидоз, щоб вижити, йому потрібна допомога.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ася: допомога, яка завжди під рукою

Київ. Стартував 1.3.2018

– Ася навіть пішла в школу разом з усіма.
– А чи встигає процедури робити?
– Встигає навіть нафарбуватися!, – розмовляємо з мамою.
Любить вишивати бісером, розфарбовувати "Антистрес" і захоплюється програмуванням – це все про Асю. Дівчатка в 15 – вони такі. І ніякі діагнози, навіть важкі, їм не вказівка. Тільки раз – і подих перехопить... Два – серце заболить... В Асі муковісцидоз, Ася швидко втомлюється, дихати – важко. Портативний кисневий апарат – те, що допоможе їй жити на повну.

Зроблено Зібрали 38 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Василь: щастя бути з мамою

Хмельницька обл.. Стартував 21.2.2018

"Я зараз живу в реанімації. Годую через зонд, саную. Додому йду тільки поспати. Нас випишуть тільки тоді, коли ми будемо мати всю техніку та навчимося самостійно доглядати за нашою дитиною", – так ми дізналися про маленького Василя Воробйова з Кам'янця-Подільського. І отримали прохання від мами Віти допомогти їм якнайшвидше повернутися додому з реанімації.

Зроблено Зібрали 18 565 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ми хочемо бути разом

Київ. Стартував 13.2.2018

"Андрюша, я тебе люблю ...", – як же татові Андрію хочеться, щоб син йому відповів. І міг чути і говорити ці прості слова довго-довго. Щоб Андрій міг перебувати вдома, нам потрібно постаратися забезпечити мінімальні потреби. Їх не багато, але вони дуже важливі: кисневий концентратор, набір витратних матеріалів для догляду за важкохворим пацієнтом і антисептики. Без цього вдома складно. Без цього доведеться повертатися в реанімацію.

Зроблено Зібрали 20 620 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дихати заради сина. 5

Ужгород. Стартував 24.1.2018

"Дякую за те, що я живу! Дякую, що ви існуєте і своєю підтримкою продовжуєте моє життя, даєте мені більше часу провести з моїм сином", – пише Олена, отримуючи чергову посилку з ліками. Ніяких перебільшень. Життя молодої жінки повністю залежить від того, чи знайдеться можливість оплатити ліки. Чи допоможе хтось?

Зроблено Зібрали 29 419 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн