Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins252 223 025 грн
Ua

БФ "Відкриті долоні"

Київ, вул. Полярна, 20, офіс 311

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає:

- обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі (діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих з муковісцидозом);
- обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги;
- консультаційний супровід для паліативних хворих та їхніх родин щодо виписки знеболення, догляду вдома тощо.

Контакти: info@open-palms.com, 
http://open-palms.com/ https://www.facebook.com/OpenPalms/

Деталі...

Сховати...

Буде апарат – буде дихання. Хмельницький

Хмельницький. Стартував 6.12.2019

"Насправді, кисневий апарат у нас вже є, але, чесно – його одного замало", – написали нам із Хмельницького. У пульмонологічне відділення потрапляють діти, які мають певні проблеми з диханням. Привозять дітей у гострому стані, які задихаються, хтось кисневозалежний повністю, хтось – частково, є діти із загрозами зупинки дихання. Діагностика й лікування займають час, а допомогти дитині потрібно якнайшвидше. Багатьом допомагає швидко відчути полегшення саме підключення до кисневого апарату. Це зручно зробити прямо в палаті, і тут же проводити основне лікування. Та якщо вільного кисневого концентратора немає, доводиться або встановлювати чергу на дихання, або відправляти когось із маленьких пацієнтів до реанімації.

Сплатити Потрібно 15 470 грн
Залишилось зібрати
000 015 450 грн

Три тяжких захворювання у однієї дитини. 6

Миколаїв. Стартував 5.12.2019

Настю треба рятувати. Наша дівчинка, яка з року в рік живе на межі, знову "заслабла". Їй терміново потрібно лягати в стаціонар. Антибіотики внутрішньовенно у великих дозах – єдине, що допомагає стабілізувати її стан. Без цього інфекція могла б захопити всі легені, підпорядкувати собі Настине тіло, відібрати можливість дихати. Могла б... але ми точно знаємо, що не можемо їй цього дозволити. Потрібно знайти гроші, Настя повинна отримати ліки.

Сплатити Потрібно 14 251 грн
Залишилось зібрати
000 010 264 грн

Тимофій: вчитися чи лікуватися?

Київська обл.. Стартував 3.12.2019

Влітку родина Тимофія змінила житло і поселилася у передмісті Києва. А школа, де навчається хлопець, знаходиться у самому місті. І все б нічого, але наш школяр живе із важким захворюванням, яке вимагає особливої уваги. Зараз Тимофію, окрім ранкових та вечірніх процедур, потрібно також робити ряд інгаляцій протягом дня. Але додому на перерві тепер не збігаєш. "Вчитися чи лікуватися?" – вибору насправді немає, адже без лікування хлопець не зможе нормально дихати. Щоб Тимофій міг ходити до школи без шкоди для здоров'я, потрібно поставити необхідне обладнання у шкільному медичному кабінеті. 

Сплатити Потрібно 10 330 грн
Залишилось зібрати
000 009 763 грн

ЩВ: Рятуємо людей від задухи. Ірина Корсак

Київ. Стартував 28.11.2019

Я лікарка, мати двох дітей. На жаль, мала власний досвід догляду за тяжкохворим у родині й добре знаю, як це важко, коли рідна людина не може дихати, а ти нічим не можеш допомогти. Я вже нічого не можу вдіяти для тих людей, що вже померли, але в пам'ять про них хочу зробити щось, щоб інші не відчували цієї безпорадності. У проекті я збираю кошти на купівлю кисневих апаратів. Хочу, аби їх на складі фонду було багато. Хочу, аби про фонд знало якомога більше людей – і щоб усі, хто потребує, в будь-який момент могли би звернутися по допомогу й отримати апарат, без черги. Бо не має бути черг на право дихати. 

Сплатити Потрібно 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 004 325 грн

ЩВ: Рятуємо людей від задухи. Оля Гелета

Київ. Стартував 28.11.2019

Дихати – це нормально і, здається, так легко... але є ті, кому це недоступно. Ці люди можуть бути зовсім поруч. І їх дуже багато, їх тисячі! Існує багато захворювань, наслідком яких є пошкодження роботи легень та киснева недостатність. Таких людей ніхто не рахує, вони вдома або у лікарні просять дихати. І це може тривати місяці та роки. Кисневий апарат – це те, що дарує їм вільне дихання та додає нових сил для життя. Такий апарат можна поставити вдома, підключивши до розетки, і він буде відфільтровувати кисень просто з навколишнього повітря та подавати у пошкоджені легені.

Сплатити Потрібно 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 986 грн

Допоможи Мишкові протистояти хворобі

Луганська обл.. Стартував 27.8.2019

Мишко – давній-давній наш підопічний, здається, один із перших. Хлопчик народився із важким захворюванням, і все його життя – щоденна боротьба за своє "завтра", щоденний пошук способів втримати хворобу під контролем, аби не руйнувала тіло. Щоденні інгаляції – обов'язкова умова, щоб Мишко міг дихати. Потужний інгалятор Pari Sinus зі спеціальними насадками – єдиний, що підходить хлопчику зараз – при інгаляціях звичайним апаратом починається кашель з кров'ю. Допоможіть хлопцю захиститися від хвороби! 

Зроблено Зібрали 12 115 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нехай Женя зростає!

Херсонська обл.. Стартував 8.8.2019

"Це мій єдиний синочок Женя. Зовсім скоро йому виповниться 10 років, але виглядає він не на свій вік. Дуже худенький, оскільки звичайна їжа не засвоюється правильно", – так починається лист. Нагодувати сина – це для Світлани більше, ніж виклик. Женя народився з важким захворюванням – муковісцидозом. Мутації ДНК порушують нормальну діяльність всього організму, ускладнюють травлення. Щоб рости, хлопчикові необхідно постійно приймати спеціальне висококалорійне харчування, а це – майже 3 тис. грн на місяць.

Зроблено Зібрали 11 122 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможи Ярославу боротися

Дніпропетровська обл.. Стартував 7.8.2019

"Мій син дуже любить тварин, особливо собак. У нас вдома живе такса Чарлі і черепаха Зіна. Ярик мріє стати ветеринаром і відкрити притулок для бездомних тварин", – розповідає мама. Для того, щоб мрії хлопця могли здійснитися, зараз потрібно обладнати його житло, як маленьку людську лікарню. Щоб жити, вчитися і займатися улюбленою справою, Ярославу потрібно мати цілий набір медичного обладнання для свого власного лікування. Хлопчик серйозно хворий, і лікуватися теж потрібно серйозно. 

Зроблено Зібрали 12 133 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Віталіна: втримати хворобу під контролем

Хмельницька обл.. Стартував 26.7.2019

Здавалося, Віталінка народилась абсолютно здоровою. Та згодом стало зрозуміло, що з дитинкою щось негаразд – вона часто хворіла, звичайна ГРВІ майже завжди переходила в бронхіт або запалення легень. Рідкісний діагноз лікарі "розпізнали" аж у 4 рочки. З того часу почалась щоденна боротьба з недугою: інгаляції, дихальна гімнастика, жмені ліків щодня та крапельниці у лікарні кожні три місяці. Наразі, аби тримати хворобу під контролем, для дитини потрібно закупити медичне обладнання та запас ліків. 

Зроблено Зібрали 11 658 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Андрій: залишитися в строю

Полтавська обл.. Стартував 23.7.2019

"Привіт! Я Андрій, мені 36, я одружений і живу в м. Кременчук Полтавської області. У мене муковісцидоз", –  за цими простими словами є щось неймовірне, адже в усій Україні людей із таким діагнозом, старших 30-ти – одиниці. "Живу активно, наскільки це дозволяє хвороба. Про багатьох своїх захопленнях зараз говорю в минулому часі: любив футбол, захоплювався легкою атлетикою, риболовлею, туризмом...". Останній рік видався дуже важким, попри всі старання, стан Андрія значно погіршився.

Зроблено Зібрали 10 252 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн