Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins239 499 705 грн
Ua

БФ "Відкриті долоні"

Київ, вул. Полярна, 20, офіс 311

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає:

- обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі (діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих з муковісцидозом);
- обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги;
- консультаційний супровід для паліативних хворих та їхніх родин щодо виписки знеболення, догляду вдома тощо.

Контакти: info@open-palms.com, 
http://open-palms.com/ https://www.facebook.com/OpenPalms/

Деталі...

Сховати...

Підтримайте Денисову жагу до життя

Вінниця. Стартував 16.10.2019

Трюки на скейтборді, самокат, велосипед, басейн, аквапарк, карате… – здається, у цього хлопця енергії море. Такий характер – Денис цікавий до всього, на місці не всидить, всюди – у колі друзів, завжди чимось зайнятий. Однак коли ворог твого життя сидить прямо всередині твого тіла, самого лише характеру замало. Денис від народження живе із важкою хворобою і повинен щодня виконувати спеціальні вправи, приймати багато ліків. Потрібне хлопцю і спеціальне висококалорійне харчування.

Сплатити Потрібно 11 952 грн
Залишилось зібрати
000 011 952 грн

Ромчик не хоче почуватися хворим

Черкаська обл.. Стартував 9.10.2019

Ромчик живе в селі Черкаської області, і з таким важким захворюванням він там один. Місцева влада не розуміє серйозності ситуації і не виділяє достатньо коштів навіть на критичні для хлопчика ліки. Мама зараз намагається добитися, аби фінансування таки з’явилося, а поки просить нашої допомоги оплатити життєво важливе медичне обладнання, без якого неможливе ефективне лікування.

Сплатити Потрібно 10 019 грн
Залишилось зібрати
000 006 541 грн

Давид мріє, батьки мріють

Дніпровська обл.. Стартував 8.10.2019

Муковісцидоз – захворювання, при якому щоденні цикли якісних інгаляцій життєво необхідні. Інакше легені хворого забиваються в’язким мокротинням, яке практично неможливо відкашляти, а легеневі інфекції стають хронічними і поступово руйнують тканину легень. Потужні інгалятори, здатні забезпечити належну якість процедури, коштують дуже дорого, тож Давид поки що інгалюється простим апаратом і це – небезпечно. Просимо допомоги оплатити обладнання, що допоможе хлопцю жити.

Сплатити Потрібно 9 909 грн
Залишилось зібрати
000 008 633 грн

Ви дуже потрібні цій родині

Київ. Стартував 3.10.2019

Артемкові 13 років і сьогодні йому критично потрібне спеціальне харчування. Ось уже 7 місяців, як хлопчик не може їсти сам. Лікарі поставили зонд. Щоб набирати вагу, та й просто жити, йому потрібно 10 баночок Resource Optimum в місяць. Іншого способу харчуватися у хлопчика просто немає. Також доводиться використовувати багато підгузків. Для батьків вартість всього, що потрібно, непомірно висока і без допомоги впоратися просто неможливо. Ви дуже потрібні цій родині.

Сплатити Потрібно 15 495 грн
Залишилось зібрати
000 011 381 грн

Грип, проходь повз них. Київ

Київ. Стартував 2.10.2019

Ми звикли, що кожного року в наші міста приходить грип. Щоразу сподіваємось, що цього року не захворіємо, якщо не пощастило – засмучуємось і на тиждень-другий випадаємо з активного життя. Але серед нас є люди, для яких все значно серйозніше. Якщо ти народився з муковісцидозом, кожне респіраторне захворювання може закінчитись госпіталізацією до стаціонару і навіть до реанімації. Грип та його ускладнення для таких людей особливо небезпечні. Будь ласка, підтримай цей проект на будь-яку комфортну суму  – і родини з Києва та області, у яких живуть хворі на муковісцидоз, отримають захист на цей сезон.

Сплатити Потрібно 17 490 грн
Залишилось зібрати
000 017 247 грн

Андрій: залишитися в строю

Полтавська обл.. Стартував 23.7.2019

"Привіт! Я Андрій, мені 36, я одружений і живу в м. Кременчук Полтавської області. У мене муковісцидоз", –  за цими простими словами є щось неймовірне, адже в усій Україні людей із таким діагнозом, старших 30-ти – одиниці. "Живу активно, наскільки це дозволяє хвороба. Про багатьох своїх захопленнях зараз говорю в минулому часі: любив футбол, захоплювався легкою атлетикою, риболовлею, туризмом...". Останній рік видався дуже важким, попри всі старання, стан Андрія значно погіршився.

Зроблено Зібрали 10 252 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Давай подаруємо їм свободу?

Київ. Стартував 12.7.2019

Важка хвороба – важкі правила, та поміж ними так хочеться вмістити життя! Підопічні нашого фонду – дівчата й хлопці із тяжким життєвим захворюванням муковісцидоз. Просто для того, щоби жити, вони мусять докладати багацько зусиль. Цього разу ми хочемо закупити портативні інгалятори, які допоможуть їм почуватися легше, не бути прив’язаними до дому, бути вільними. 

Зроблено Зібрали 16 690 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підліткові мрії

Хмельницька обл.. Стартував 18.4.2019

На всіх фотографіях Костя посміхається. Хіба хто здогадається, що кожен ранок цього хлопця починається більш, ніж серйозно? Його реальність – прокидатися не лише від звуку будильника, а й від того, що дихати важко… Костя народився із муковісцидозом і кожного ранку мусить наново "запускати" легені до дихання, зробивши серію інгаляцій та фізичних вправ, що очистять дихальні шляхи. Інакше неможливо. Тому сьогодні мама наважилася просити по допомогу – сплатити для Кості медичне обладнання, що допоможе йому дихати, жити і посміхатись. 

Зроблено Зібрали 11 219 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

DO IT. 2

Рівне. Стартував 6.2.2019

DO IT – благодійний проект компанії HR Network, спрямований на забезпечення обладнанням українських лікарень, де отримують допомогу діти та дорослі з проблемами дихання. Зараз ми розпочинаємо новий проект для Центру надання медичної допомоги хворим на муковісцидоз у Рівному. 

Зроблено Зібрали 20 044 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дихайте на здоров'я! Нова Каховка

Херсонська обл.. Стартував 23.1.2019

Не столиця, та й не область. Нова Каховка. Місто районного значення з єдиною Центральною міською лікарнею для всіх: і дітей, і дорослих. У нас просять допомоги в придбанні кисневого концентратора для дитячого відділення. Там лікуються діти з бронхіальною астмою, бронхітами, пневмоніями і муковісцидозом. Але там немає кисню! І це абсолютно нечесно, щоб дітей вивозили в реанімацію "подихати" або щоб їм доводилося їхати заради цього "до області". Це, на хвилиночку, майже 90 км. Нашими прекрасними дорогами – не менше години їзди. Уявляєте, як це: проїхати такий шлях, задихаючись? Ми не хочемо навіть уявляти, хочемо діяти.

Зроблено Зібрали 16 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн