Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 886 862 грн
Ua

БФ "Відкриті долоні"

Київ, вул. Полярна, 20, офіс 311

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає:

- обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі (діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих з муковісцидозом);
- обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги;
- консультаційний супровід для паліативних хворих та їхніх родин щодо виписки знеболення, догляду вдома тощо.

Контакти: info@open-palms.com, 
http://open-palms.com/ https://www.facebook.com/OpenPalms/

Деталі...

Сховати...

Ви дуже потрібні цій родині. 3

Київ. Стартував 7.7.2020

Вже більш, як півтора року, ваша підтримка є тією опорою, що дозволяє батькам Артемка не опускати рук. Хлопчику майже 14, але він назавжди "маленький". Як немовля, Артемко не може жити без допомоги людей поруч. Харчується через зонд, і це його єдиний спосіб не померти від голоду. Тому наявність спеціального зондового харчування – те, про що мама Валерія переживає до сліз. Адже його вартість – майже 5 тисяч гривень на місяць – абсолютно неможлива для родини з трьома дітками, двоє з яких мають різні, але серйозні особливості. Без вашої допомоги їм Артемка не нагодувати. 

Сплатити Потрібно 16 220 грн
Залишилось зібрати
000 015 395 грн

Інгаляції рятують життя. 6

Київ. Стартував 2.7.2020

Як це, коли твоє життя залежить від медичних апаратів? Чесно – це нервово. У протоколі лікування зазначено, що при муковісцидозі обов’язковими є щоденні інгаляції (при середньому чи важкому перебігу хвороби їх може бути і 8, і 16 на день!). Але хворій дитині не треба навіть читати протокол, вона відчуває: не зробив інгаляцію – дихати важко, аж починаєш задихатись і не маєш сил пройти до сусідньої кімнати...

Сплатити Потрібно 25 460 грн
Залишилось зібрати
000 025 196 грн

Парі, річні набори. 2

Київ. Стартував 1.7.2020

Купити медичне обладнання – недешево, але в підопічних нашого фонду ці цифри реально затьмарюються сумами, які необхідні на витратні засоби до нього. Ми допомагаємо хворим на важке вроджене захворювання муковісцидоз. Лікування включає велику кількість інгаляцій щоденно.

Сплатити Потрібно 17 600 грн
Залишилось зібрати
000 016 988 грн

Христина не може чекати! 2

Кривий Ріг. Стартував 24.6.2020

Крістіночка вперше потрапила в реанімацію в 6 місяців, і відтоді не знає, як це – бути здоровою. Найважчий варіант перебігу важкого генетичного захворювання – таке випробування для крихітки. У неї сильний дефіцит ваги і зруйновані легені. Перший кисневий концентратор ми передали крихітці півтора року тому. У червні 2020 нам телефонувала вже не тільки мама, але і сам лікар дівчинки: терміново потрібен новий кисневий концентратор, вдвічі потужніший колишнього, інакше вона не зможе дихати вдома.

Сплатити Потрібно 37 583 грн
Залишилось зібрати
000 021 710 грн

Допоможіть нагодувати Михайлика. 3

Луганська обл.. Стартував 10.6.2020

Михайло – один із найскладніших серед наших підопічних. Вроджене захворювання муковісцидозу потягнуло за собою руйнування печінки. Висить у повітрі питання трансплантації (як і де? Поки незрозуміло). З одного боку, пересадка органа – крайня міра, з іншого – щоб потрапити на таку операцію, потрібно бути у відносно хорошій формі: операція складна, життя після – також. Як не крути, Михайлові потрібно затриматися у максимально хорошій формі, набрати як можна більше сил.

Сплатити Потрібно 16 001 грн
Залишилось зібрати
000 003 646 грн

Будуть ліки – буде й перемога

Черкаська обл.. Стартував 15.4.2020

Стан зараз дуже поганий, легені забиті мокротинням, Даша страждає від задишки, нічні напади не дають їй спати… Дівчині терміново потрібен курс антибіотикотерапії довенно. Він приглушить інфекцію, і тоді Даша знову зможе нормально дихати. Попри складні карантинні умови, родина погодила з лікарем можливість госпіталізації, Дашин стан настільки серйозний, що відкладати не можна. Починати лікування готові хоч зараз – тільки ліків немає. Допомога потрібна терміново. 

Зроблено Зібрали 26 796 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ви дуже потрібні цій родині. 2

Київ. Стартував 24.2.2020

Вже майже рік Артемко не може їсти сам. Його тіло не може майже нічого – ні обслуговувати себе самостійно, ні просто піднятись вертикально, його рівень розвитку – на рівні немовляти. Артемко відчуває світ. І від людей навколо залежить, чи буде він страждати, чи посміхатиметься. Зокрема, хлопчикові критично необхідне спеціальне харчування, 10 баночок Resource Optimum в місяць – це його сніданки, обіди й вечері, без них – смерть від голодного виснаження. Потрібні підгузки й пелюшки, аби хоча би в питаннях гігієни полегшити батькам догляд за дитиною. Потрібна ваша підтримка. 

Зроблено Зібрали 16 845 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленькій дівчинці треба підрости

Вінницька обл.. Стартував 21.2.2020

Ангелінці 11, і її вага – 23 кг. Маленька дівчинка, що все життя бореться із важкою хворобою, і на те, аби рости, не вистачає сил. Її захворювання – муковісцидоз – порушує травлення і засвоєння їжі. З одного боку, таким хворим показана спеціальна дієта, що має складатися з якісних продуктів високої поживної цінності – на такі, якщо чесно, не завжди вистачає коштів. З іншого боку, потрібно із кожним прийомом їжі ковтати також ферментні препарати – без них їсти неможливо. З третього – цього все одно замало, аби рости, дівчинці потрібне на додачу також спеціальне висококалорійне харчування. Допоможіть мамі оплатити його запас, аби спокійніше пережити зиму. 

Зроблено Зібрали 13 440 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не залиште ворогові жодного шансу. 3

Київ. Стартував 17.2.2020

Просто зараз Ви можете стати тим добрим чарівником, що дарує дітям порятунок від смертельної небезпеки. І в цьому нема жодного перебільшення. Головний ворог, що вбиває хворих на муковісцидоз, – легеневі інфекції. Вони добре розмножуються у дихальних шляхах таких дітей, а вигнати їх звідти дуже важко. Необхідне тривале лікування потужними антибіотиками, і це – дорого. Крім того, боротися із збудниками інфекцій допомагає регулярна стерилізація усього обладнання хворої дитини. Більшість мам просто кип'ятять його у каструльках. Але це – не вихід, це не достатньо якісний спосіб. Нашим дітям потрібні стерилізатори. 

Зроблено Зібрали 10 944 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дорослий Денис загадує бажання: "Чути"

Кривий Ріг. Стартував 30.1.2020

Денис поступово втрачає слух. Дуже страшно, проживши все життя в світі звуків, занурюватися в тишу. Страшно і... банально незручно. Денис – молодий чоловік, працює, наскільки дозволяє хвороба, намагається бути максимально самостійним. І раптом – глухота. Це ціна, яку Денису довелося заплатити за своє життя. Потужні антибіотики для придушення синьогнійної інфекції ототоксичності, але вибирати не доводилося. Сьогодні Денис живий. І йому потрібно придбати слухові апарати на обидва вуха, щоб світ не став для нього суцільною тишею. 

Зроблено Зібрали 35 931 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн