Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БФ "Серця Майбутнього"

Перший благодійний фонд створений лікарями двох провідних державних кардіохірургічних центрів України.
Ми, кардіохірурги, провідних клінік заснували благодійний фонд «Серця Майбутнього» для того, що б надавати не лише професійну, але і благодійну допомогу дітям з вродженими вадами серця.

Ми більше не можемо залишатися осторонь і дивитись як страждають діти, бачити біль і страх в очах батьків, які не знають як врятувати своїх улюблених малят.

Щиро розраховуємо на вашу підтримку та милосердя! Давайте подаруємо нове життя дитячим серцям! Ажде разом ми - сила!   futurehearts.com.ua

Деталі...

 

Сховати...

"Маленькі серця Panna Pasticceria"

Київ. Стартував 1.6.2018

Проект "Маленькі серця Panna Pasticceria" – це можливість розповісти людям про дитячі проблеми. З вадами серця народжується дуже багато дітей, але це не означає, що сьогодні їх життя не можна врятувати. Завдяки досвідченим хірургам, ендоваскулярне лікування вад серця може зробити життя малюка щасливим і здоровим. На честь Міжнародного Дня захисту дітей команда Panna Pasticceria відкриває проект зі збору коштів на оклюдер для Вікусі Почевалової.

Сплатити Потрібно 68 110 грн
Залишилось зібрати
000 062 598 грн

Врятуйте сердечко Михайленко Даніїла!

Сумська обл.. Стартував 22.5.2018

Це Даніїл, йому 14 років. Він народився здоровою дитиною, але весь цей час дуже часто хворів простудними вірусними захворюваннями. Причина, яка їх спричинює, виявилася несподіваною і шокуючою – вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перетинки. Невчасно виявлена вада призвела до тривалих перенавантажень на хворе серце та втрату дорогоцінного часу, який зараз треба чимдуж наздогнати!

Сплатити Потрібно 58 785 грн
Залишилось зібрати
000 042 114 грн

Врятуйте серце молодої мами!

Хмельницька обл.. Стартував 18.5.2018

Це Ірина. Вона – молода мама, і у неї складна серцева патологія. Вона називається "асиметрична гіпертрофічна кардіоміопатія", і для того, аби Ірина одужала, їй потрібно втсановити кардіовертер-дефібрилятор. Лише тоді жінка зможе вижити та бачити, як зростає її маленька донечка.

Зроблено Зібрали 160 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Бойченко Юлі

Київ. Стартував 2.5.2018

Самотня мати з Києва просить допомогти врятувати сердечко її молодшої донечки. Юлі дев’ять років, ще в пологовому будинку їй поставили діагноз "вроджена вада серця, перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки". Її відразу ж направили в кардіоцентр, де дівчинку щороку обстежували, і лікарі давали надію, що дефект закриється самостійно. Але йшли роки, мама почала помічати зміни в здоров’ї дитини. Юля почала часто хворіти на простудні захворювання, дуже швидко втомлюватися. Їй заборонили займатися спортом та фізкультурою.

Зроблено Зібрали 78 975 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Пивоваровій Ганнусі

Запорізька обл.. Стартував 25.4.2018

17-річна Ганнуся з дитинства має інвалідність – вона народилась, як то кажуть, "сонячною дитиною". У Ганусі синдром Дауна. Через тиждень від народження батькам повідомили що у дівчинки вроджена вада серця. Але лікарі порадили не робити операцію відразу, тому що для "особливої" дитини вона може бути вбивчою. Вони радили спостерігатись, оскільки був шанс, що вада закриється самостійно. Щороку Ганнуся відвідувала кардіолога, і лікарі відтягували операцію.

Зроблено Зібрали 78 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Дмитра Безручко!

Кривий Ріг. Стартував 7.2.2018

Від народження Дмитро перебуває на обліку в кардіолога. Хлопчик дуже часто хворіє простудами, не минає жодного місяця без прийому ліків та походу до лікарів. А влітку 2017 року він переніс бронхопневмонію. Загалом Дмитрик дуже активний і життєрадісний хлопчик, але в свої 2 рочки і 3 місяці він погано спить і дуже часто пітніє. Причина – вроджена вада серця, яку потрібно лікувати.

Зроблено Зібрали 36 380 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

ATLANT-Україна: від серця до серця. 3

Київ. Стартував 5.2.2018

Вада серця – це патологічна зміна будови органу, яка порушує його правильну функцію. Ця хвороба зустрічається у 6-8 дітей зі 1 000 новонароджених та за певних обставин може бути смертельною. Тому компанія "ATLANT-Україна"  вже третій рік допомагає таким сім ’ям та їх діточкам "народитися знову" із новим серцем.

Зроблено Зібрали 78 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Вікусі Попук

Харків . Стартував 1.2.2018

На перший погляд і не скажеш, що це усміхнене маля з великими блакитними очима потребує нашої допомогу. Вікусі лише 1,2 місяця, а їй потрібна термінова операція, оскільки в крихітки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Надалі така вада може призвести до серцевої недостатності. Лікарі радять закрити її за допомогою внутрішньосерцевого імпланта і забути про хворобу дитини назавжди! Операцію в НІССХ ім. Амосова проведуть безкоштовно, але імплант, за допомогою якого закривають ваду, коштує 78 110 грн.

Зроблено Зібрали 68 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Медвідя Івана!

Київ. Стартував 21.12.2017

Погляньте на цього усміхненного хлопчика! Дивлячись на нього, хочеться посміхатись і житти! Але, на жаль, він потребує нашої з Вами термінової допомоги. Це – Ваня, йому 8 років, від народження Ванічка зростав здоровою дитиною. Всі належні обстеження він проходив без проблем. Єдине, дуже часто хворів на простудні захворювання. Це маму Ванічки і насторожило. Вона вирішила зробити Вані УЗД серця, під час якого і було виявленно вроджену ваду серця – дефект міжперадсердної перетинки. Тепер Вані потрібна термінова операція із закриття вади.

Зроблено Зібрали 20 306.84 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Владислава Баранова

Харків . Стартував 9.11.2017

Я – Владислав, мені 17 років, і я з Харкова. Відразу після народження у мене почали прослуховуватися шуми в серці. Я кілька разів лежав у кардіологічному відділенні ОДКБ 5 м. Харкова, там мені поставили діагноз "ВВС (коарктація аорти з відкритою артеріальною протокою)". Для підтвердження діагнозу мене направили в київський науково-дослідний Інститут серцево-судинної хірургії. Там діагноз підтвердився, і мені зробили відкриту операцію з усунення коарктації аорти.

Зроблено Зібрали 61 991 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн