Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 816 860 грн
Ua

БФ "Нова Хвиля – 3000"

39601, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Щорса 62, кв. 61

БФ "Нова хвиля-3000" був зареєстрований в Полтавській області 06.03.2009 р. Цілями фонду є проведення програм та заходів, спрямованих на підтримку дітей, які залишилися без піклування батьків, і соціально незахищених верств населення, зміцнення їх ролі в суспільстві і державі, а також надання матеріальної та іншої допомоги в рамках власних благодійних програм та акцій.

Контакти: newwave3000@gmail.com,
http://www.new-wave-3000.org/  https://www.facebook.com/BFNovaHvilya3000/ 

Деталі...

 Місія Фонду:

- Розвиток благодійності в Україні;

- Привернення уваги громадськості до соціальної сфери.

 

Основна мета Фонду:

- Проведення програм та заходів, спрямованих на підтримку дітей, які залишилися без піклування батьків, і соціально незахищених верств населення, зміцнення їх ролі в суспільстві і державі;

- Надання матеріальної та іншої допомоги в рамках власних благодійних програм та акцій.

 

Завдання Фонду:

- Реалізовувати власні програми, покликані допомогти підростаючому поколінню і соціально незахищеним верствам населення;

- Залучати добровільні пожертвування українських і зарубіжних, юридичних і фізичних осіб у вигляді грошових і матеріальних засобів для реалізацій власних благодійних програм і проектів;

- Реалізації програм з реабілітації та адаптації учасників бойових дій, інвалідів та дітей, які залишилися без піклування батьків;

- Організації центрів психічної реабілітації та адаптації для малообезпечених дітей, дітей-сиріт, а також центру реабілітації для учасників бойових дій та інвалідів.

Сховати...

Здорове майбутнє Артемія!

Київ. Стартував 9.8.2018

До фонду "Нова хвиля 3000" звернулась багатодітна родина з Києва з проханням допомогти пройти такий необхідний курс реабілітації для Уланова Артемія, який страждає на ДЦП, спастичну диплегію. Ще від народження Артемій мав боротися за своє життя, адже одразу був направлений на лікування і провів 18 діб у реанімаційному відділені. Він переміг, хоча складні наслідки хвороби не змусили себе довго чекати. Артемію поставили складний і сповнений болю та боротьби діагноз: ДЦП.

Зроблено Зібрали 25 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Останній крок до одужання!

Івано-Франківська обл.. Стартував 30.1.2018

Надихнувшись успіхом співпраці з Українською Біржею Благодійності, мама Яринки звернулась до нас із проханням не залишитись без уваги. Ось і зараз турботлива і чуйна родина звертається до добрих людей з проханням допомогти! Про хворобу Яринки рідні дізналися, коли їй був рочок, почали помічати, що дитина відстає від своїх ровесників у розвитку, звертались до лікарів, проте рідних запевняли, що все добре. Коли Ярині виповнився рік, пролунав страшний діагноз: ДЦП.

Зроблено Зібрали 9 765 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте мою маму!

Полтавська обл.. Стартував 14.2.2017

Аліна завжди була сильною та цілеспрямованою людиною, адже спортсмени ніколи не здаються. Навіть коли виникають труднощі! Аліна здобула дві вищих освіти, створила міцну родину, народила дочку Поліну. Здавалося, щастя ніколи не полишить цю молоду жінку, але частенько життя вносить свої корективи!

Зроблено Зібрали 47 123 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй Златі диво! - 3 етап зборів

Полтавська область. Стартував 1.8.2016

Надихнувшись успіхом співпраці з Українською Біржею Благодійності родина Злати, вірить що їх прохання не залишиться без уваги. Ось і зараз турботлива і чуйна родина звертається до добрих людей з проханням допомогти! Безліч курсів реабілітації як і віра та молитви мами Злати, і невимовна сила дівчинки, її стійке бажання жити без обмежень не пройшли даремно.

Зроблено Зібрали 7 069 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Моє майбутнє в твоїх руках!

Полтавська обл., м. Миргород. Стартував 17.6.2016

Цей веселий, гарний хлопчик дуже потребує Вашої допомоги!
Діма як і кожен хлопчик мріяв бути відомим спортсменом, але життя вносить свої корективи, його рухи скував страшний діагноз, сповнений туги та нерозуміння - ДЦП. Спастичний тетрапарез, кіста шийного відділу спинного мозку.

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Артурчик мріє забути про ДЦП

Полтавська область, Миргород. Стартував 31.3.2016

«Мені так боляче, що я не можу допомогти своєму синочку одужати! Я змушена просити про допомогу у небайдужих людей. Я самостійно виховую двох дітей. Коштів ледве вистачає на ліки для Артура, а йому так необхідно пройти черговий курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець. Адже мрія мого синочка – одужати, і щоразу курси реабілітації наближають нас до одужання. Допоможіть! Благаю!»

Зроблено Зібрали 6 301 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн