Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins231 642 514 грн
Ua

БО "БФ "Зміцнення громад"

Мета: системна фінансово-матеріальна підтримка найбільш вразливих верств населення, а також сприяння вирішенню гострих соціальних проблем територіальних громад.

Контакти: 
https://www.facebook.com/zmitsnennyagromad 

Деталі...

Кількість адміністративно-територіальних одиниць, громади яких знаходяться під опікою благодійного фонду:
• 287 сіл та селищ;
• 21 міст

Напрямки реалізації програми:
• освіта;
• духовність;
• медицина;
• культура;
• спорт;
• благоустрій;
• адресна допомога

Сховати...

Анастасійка мріє ходити!

Хмельницька обл.. Стартував 29.5.2017

Дмитрієва Анастасія народилась 18 грудня 2014 року в Хмельницькому обласному перинатальному центі. Через важкі пологи та помилку лікарів дівчинка народилась у критичному стані, її довелося оживляти адреналіном. Протягом двох тижнів від моменту народження дівчинка перебувала в реанімації на апараті штучної вентиляції легенів. Незважаючи на важкий стан дитини, її разом з мамою перевели в Хмельницьку міську дитячу клінічну лікарню у відділення патології, де після огляду лікарі перевели дівчинку в реанімацію, де знову поставили апарат штучної вентиляції легенів.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перші кроки для Максимчика. 4

Хмельницька обл.. Стартував 23.3.2017

Мельник Галина – мама, що виховує сина Максима з діагнозом ДЦП, що заважає хлопчику повноцінно розвиватись поряд з ровесниками, насолоджуватись теплими весняними днями у школі та улюбленими дитячими розвагами під час літніх канікул. Максим вчиться ходити і бігати після операції з підрізання сухожиль на ніжках. Перші самостійні кроки Максиму вдалося зробити лише у 10 років. І тепер для десятирічного хлопчика це не просто діагноз, а випробування та важка щоденна робота над собою.

Зроблено Зібрали 7 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Кришталевий" Богданчик: 2 етап зборів

Хмельницька область. Стартував 1.4.2016

Богдану 14 років. Він відвідує звичайну школу, навчається на відмінно, цікавиться комп’ютерами і пише цікаві оповідання. Батьки пишаються і радіють, що у них такий синок, проте їхню радість затьмарює діагноз Богдана. Хлопчик живе з рідкісним генетичним захворюванням – недосконалим остеогенезом: кістки дитини настільки крихкі, що ламаються від будь-якого необережного руху чи удару. Таких дітей ще називають "кришталевими". 

Зроблено Зібрали 21 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перші кроки для Максимчика: 3 етап зборів

Хмельницька область. Стартував 19.1.2016

25 листопада Максиму виповниться дев’ять років! Проте хлопчик мріє не про солодощі, іграшки чи модні гаджети, адже найзаповітніша мрія Максима – це можливість прогулюватися з мамою парком, грати футбол з друзями і мчати стрімголов назустріч вітру. І хоча спастичний парапарез потрохи відступає, Максим все ще потребує спеціалізованої допомоги від лікарів-реабілітологів.

Зроблено Зібрали 6 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Стань чарівником для Девіда!

Волинська область, Ковель. Стартував 9.12.2015

Два братика – Девід і Даніель – з’явилися на світ завчасно: через тривале кисневе голодування Девіда близнюки народилися в результаті Кесаревого розтину в 6-місячний термін. Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчиків… Близнюкам поставили діагноз ДЦП. З часом Даніель почав розвиватися і міцнішати, а от крихітний (1 100 гр!) Девід пробув 1,5 місяця в реанімації, поки його стан не стабілізувався. У віці 1 року він важив всього 4 кг. Мама почала шукати необхідне лікування для Девіда, але через порушення роботи легенів усі процедури було відкладено.

Зроблено Зібрали 7 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн