Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ХРБФ «Зміцнення громад»

Мета: системна фінансово-матеріальна підтримка найбільш вразливих верств населення, а також сприяння вирішенню гострих соціальних проблем територіальних громад.

Деталі...

Кількість адміністративно-територіальних одиниць, громади яких знаходяться під опікою благодійного фонду:
• 287 сіл та селищ;
• 21 міст

Напрямки реалізації програми:
• освіта;
• духовність;
• медицина;
• культура;
• спорт;
• благоустрій;
• адресна допомога

Сховати...

Якщо свято не настане

Хмельницька обл.. Стартував 21.12.2018

Пригадайте себе дитиною. Напевно, найбільшим страхом тоді був страх не отримати подарунок на Новорічні та Різдвяні свята. Кожен раз ми щиро раділи, що під своєю ялинкою таки знаходили дуже бажані подарунки. Тому і зараз продовжуємо зберігати віру в чудеса для своїх дітей та близьких. Проте не всім так щастить. Поряд з нами живуть діти, для яких новорічні подарунки – це справжня лотерея.

Зроблено Зібрали 273.25 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Анастасійка мріє ходити!

Хмельницька обл.. Стартував 29.5.2017

Дмитрієва Анастасія народилась 18 грудня 2014 року в Хмельницькому обласному перинатальному центі. Через важкі пологи та помилку лікарів дівчинка народилась у критичному стані, її довелося оживляти адреналіном. Протягом двох тижнів від моменту народження дівчинка перебувала в реанімації на апараті штучної вентиляції легенів. Незважаючи на важкий стан дитини, її разом з мамою перевели в Хмельницьку міську дитячу клінічну лікарню у відділення патології, де після огляду лікарі перевели дівчинку в реанімацію, де знову поставили апарат штучної вентиляції легенів.

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перші кроки для Максимчика. 4

Хмельницька обл.. Стартував 23.3.2017

Мельник Галина – мама, що виховує сина Максима з діагнозом ДЦП, що заважає хлопчику повноцінно розвиватись поряд з ровесниками, насолоджуватись теплими весняними днями у школі та улюбленими дитячими розвагами під час літніх канікул. Максим вчиться ходити і бігати після операції з підрізання сухожиль на ніжках. Перші самостійні кроки Максиму вдалося зробити лише у 10 років. І тепер для десятирічного хлопчика це не просто діагноз, а випробування та важка щоденна робота над собою.

Зроблено Зібрали 7 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Кришталевий" Богданчик: 2 етап зборів

Хмельницька область. Стартував 1.4.2016

Богдану 14 років. Він відвідує звичайну школу, навчається на відмінно, цікавиться комп’ютерами і пише цікаві оповідання. Батьки пишаються і радіють, що у них такий синок, проте їхню радість затьмарює діагноз Богдана. Хлопчик живе з рідкісним генетичним захворюванням – недосконалим остеогенезом: кістки дитини настільки крихкі, що ламаються від будь-якого необережного руху чи удару. Таких дітей ще називають "кришталевими". 

Зроблено Зібрали 21 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перші кроки для Максимчика: 3 етап зборів

Хмельницька область. Стартував 19.1.2016

25 листопада Максиму виповниться дев’ять років! Проте хлопчик мріє не про солодощі, іграшки чи модні гаджети, адже найзаповітніша мрія Максима – це можливість прогулюватися з мамою парком, грати футбол з друзями і мчати стрімголов назустріч вітру. І хоча спастичний парапарез потрохи відступає, Максим все ще потребує спеціалізованої допомоги від лікарів-реабілітологів.

Зроблено Зібрали 6 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Стань чарівником для Девіда!

Волинська область, Ковель. Стартував 9.12.2015

Два братика – Девід і Даніель – з’явилися на світ завчасно: через тривале кисневе голодування Девіда близнюки народилися в результаті Кесаревого розтину в 6-місячний термін. Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчиків… Близнюкам поставили діагноз ДЦП. З часом Даніель почав розвиватися і міцнішати, а от крихітний (1 100 гр!) Девід пробув 1,5 місяця в реанімації, поки його стан не стабілізувався. У віці 1 року він важив всього 4 кг. Мама почала шукати необхідне лікування для Девіда, але через порушення роботи легенів усі процедури було відкладено.

Зроблено Зібрали 7 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн