Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 938 897 грн
Ua

ОПЕРАТОРИ ДОПОМОГИ (3 з 3)

БФ "Свічадо"

БФ "СВІЧАДО" – фонд матеріально-технічної допомоги відділенням неонатології дитячих лікарень та перинатальним центрам України.

 

Контакти: info@svichado-fund.org, 
https://www.facebook.com/SvichadoFund/ http://svichado-fund.org/  

 

 

ВБФ "Крона"

ВБФ "Крона" створено у 2007 році за участі групи компаній "НІКО" та торгових партнерів і дилерів у 18 регіонах України. Програми фонду спрямовані на вирішення проблем дітей із соціально-вразливих груп – дітей з онкогематологічними захворюваннями, з обмеженими можливостями, сиріт та позбавлених батьківської опіки. Більше десяти тисяч дітей та батьків стали безпосередніми бенефіціарами благодійних програм "Крони".

Контакти: krona@niko.ua,
https://www.facebook.com/kronavbf/http://krona.niko.ua/ua

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Краб"

Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" активно працює з 2005 року та заснований батьками, діти яких свого часу проходили лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку (м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43). Ми беремо активну участь в різноманітній допомозі відділенню та родинам – купівля ліків, медичних витратних матеріалів, обладнання. 

Також ми робимо необхідний ремонт приміщень і палат, проводимо соціально-психологічні, розважальні заходи, виїзні екскурсії та реабілітаційну підтримку. Сенс нашої роботи – не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно проходити призначене лікування та надати різнобічну підтримку.


Контакти: larisafondkrab@gmail.com,
http://krab.org.ua/https://www.facebook.com/fondkrab/