Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ОПЕРАТОРИ ДОПОМОГИ (6 з 6)

БФ "Happy Paw"

БФ "Happy Paw" починаючи з 2012 року реалізовує безліч соціальних проектів, допомагає притулкам по всій країні, вчить школярів гуманно і відповідально ставитися до тварин. Фонд був створений з метою об'єднати всі зусилля і можливості небайдужих людей для вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні.

Контакти: hello@happypaw.ua,
http://happypaw.ua/ua, https://www.facebook.com/HappyPawFund/ 

МБФ "Україно! Я за тебе!"

Фонд було створено в 2007 році. За час існування реалізовано більш ніж 60 проектів в різних сферах, в тому числі «Онкологія», «Дитячі лікарні та пологові будинки», «Дитячі будинки та інтернати», «Адресна допомога», «Допомога людям похилого віку», «Екологія», під час яких було зібрано грошей та матеріальних цінностей на більш ніж 2 млн.USD. В 2009 році фонд набув статусу міжнародного. 

http://yazatebe.com/ 

 

Сумське товариство захисту тварин

Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об'єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших і діє на території м. Суми та Сумській області.

Контакти: info@animal-home.sumy.ua,
animal-home.sumy.uahttps://www.facebook.com/sumy.animal.home  

Київське товариство захисту тварин

Ми дотримуємося принципу "п'яти свобод" для тварини: свобода від голоду і спраги; свобода від дискомфортного стану; свобода від болю, травм і хвороб; свобода прояви природної поведінки; свобода від страху і стресу.

Контакти: 
https://animalprotect.org/, https://www.facebook.com/kievanimalprotect/