Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ОПЕРАТОРИ ДОПОМОГИ (10 з 12)

МБФ "Карітас України"

"Карітас України" є частиною найбільшої у світі мережі благодійних організацій Caritas Internationalis, що налічує 120-річну історію та об’єднує понад 160 національних Карітасів, які допомагають мільйонам потребуючих людей у майже 200 країнах світу. Упродовж 24 років "Карітас України" надає матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу сотням тисяч потребуючих людей, незалежно від віросповідання, соціального становища, етнічного походження, статі чи віку. Глибокі моральні і духовні принципи гідності, справедливості та солідарності лежать в основі діяльності Карітасу.

БФ "Помагаєм"

БФ "Помагаєм" був створений в 2009 році і об’єднав дві групи небайдужих людей: волонтерів, які працювали у дитячих лікарнях і відділеннях, допомагаючи важкохворим дітям, і прийомних батьків, які взяли в свої сім'ї дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Саме це і зумовило основні напрямки роботи фонду. На сьогоднішній день Фонд реалізує три напрями діяльності: здоров'я, сім'я та доступність.

pomogaem.com.ua

БФ "Свічадо"

БФ "СВІЧАДО" – фонд матеріально-технічної допомоги відділенням неонатології дитячих лікарень та перинатальним центрам України.

http://svichado-fund.org/  

БФ "Сподіваюсь і вірю"

Членами фонда являются люди, большинство из которых сами прошли сложный путь лечения своих детей от онкологических заболеваний либо являющиеся волонтерами. Фонд является членом Украинской открытой ассоциации волонтеров "Жити завтра" и членом Европейской ассоциации онкологических пациентов ECPC.

ucccf.com

 

БО «Місто щасливих дітей»

Благодійна організація «Місто щасливих дітей» розпочала свою роботу у 2007 році, головною місією якої є створення та забезпечення функціонування Центрів допомоги дітям.

mistoditey.org

БФ "Скарбниця Надії"

Все почалося в грудні 2009 року. Намагання допомогти півторарічній дівчинці привело у відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, а побачене там страждання і розпач, вже не дозволили піти звідти, не зробивши нічого для інших тяжкохворих дітей. За три місяці нас було п'ятеро і ми стали волонтерською групою.

http://skarbnitsya.org/ 

 

Громадський центр «Волонтер»

 

Свою діяльність Центр розпочав у 1997 році на базі Київського туристичного клубу “ДЮК-78”.

Ініціативна група молодих людей, серед яких були педагоги, психологи, службовці, історики, журналісти об’єдналась заради спіль но ї реалізації своїх ідей та поширення засад добровільництва в Україні на благо розвитку суспільства. Ще до офіційної реєстрації організації у організації діяв ряд програм, які потім сформувались у три основних напрямки діяльності Центру.

 

volunteer.kiev.ua

БФ "День творіння"

Ми вважаємо допомогу іншим у порядку речей. Добрі справи доступні абсолютно кожному: одяг, гроші, продукти, гігієнічні товари, донорська кров або півгодини вашої уваги. Наша мета одна – надати допомогу будь-якими способами в будь-якому доступному форматі. 

Напрямки роботи:
- робота з дитячим онкологічним відділенням Національного інституту раку
- гуманітарна допомога для дому ветеранів на Маршала Жукова, 2
- робота з дитячими будинками (регулярне проведення творчих майстер-класів)
- допомога у зборі коштів для лікування онкохворих (кілька проектів)

http://dentvorenia.com.ua/category/blagotvoritelnost/