Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 463 934 грн
Ua

Виктор Некрутенко

  • Підтримка

  • 3 240.32 грн
  • благодійні внески
  • 16
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Зоряна хоче бачити!

Полтавська обл.. Стартував 31.7.2019

Зоряні рік і чотири місяці. Вона – перша та бажана дитина. Дівчинка – улюблениця і розумниця. Попри малий вік, Зоряна вже має і музичні уподобання: дуже любить рок-н-рол Елвіса Преслі. Все було б нічого, та під час огляду в дільничого лікаря було виявлено, що дитина дещо погано реагує на рух іграшки: чує звук, але погано вирізняє зором іграшку у просторі. А при подальшому огляді у Полтавській ЦРЛ у Зоряни виявлено катаракту. Діагноз підтвердився в "ОХМАТДИТі" у Центрі мікрохірургії ока. Діагноз лікарів батьків не втішив: щоб дівчинка могла вести повноцінний спосіб життя, їй потрібна офтальмологічна операція на обох очах. 

Сплатити Потрібно 25 312 грн
Залишилось зібрати
000 014 986 грн

Творчість без болю

Дніпропетровська обл.. Стартував 8.5.2019

Дані 14 років, вона чудовий художник, і вона мріє одного разу випрямити спину. Сколіоз – ідіопатичне захворювання. Це означає, що лікарям невідомо, чому спина Даночки у 5 років почала скривлюватися. Не допомогли масажі, корсет і ЛФК, сколіоз прогресує. По-зрадницькому викривлений хребет загрожує назавжди посадити Дану в інвалідний візок. Врятувати дитину може операція в Міжнародному центрі нейрохірургії. З 200 000 грн, необхідних для операції, залишилося зібрати 70 00 грн. 

Зроблено Зібрали 70 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть врятувати єдину донечку! 4

Дніпропетровська обл.. Стартував 22.7.2019

Попри свій малий вік, Сонечка Збара встигла побачити вже дуже багато болю. У віці майже 5 років у дитини було діагностовано рак крові. Захворювання надовго вирвало зі звичного життя дівчинку та її маму. Майже рік Сонечка з мамою Юлею жили в Дніпропетровській ОДКЛ. Важкі блоки хіміотерапії, як і виснажливі сеанси променевої терапії, вже давно позаду, але лікування ще далеко не закінчено. При лікуванні лейкозу практично завжди виникають ускладнення, викликані вживаними препаратами. І ситуація з Сонею не є винятком.

Зроблено Зібрали 7 181 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Аби посмішка не згасла

Волинська обл.. Стартував 21.5.2019

"Нам здавалося, що ми тримаємо хворобу під контролем, але другий супутній діагноз – цироз печінки, ускладнений портальною гіпертензією, вибив землю з-під ніг. Знову біль, розпач, усвідомлення власної безпорадності", – розповідає мама. Тато дівчинки втратив здоров’я на важкій фізичній роботі, заробляючи на черговий день життя своєї доні, і отримав інвалідність, зараз може працювати лише мама. Але основне захворювання Христини – муковісцидоз – не дозволяє жодних перерв лікування. І обладнання, і ліки потрібні тут і зараз, безперебійно. І вони дуже дорогі. Допоможи зараз зробити життєво необхідний запас для Христини. 

Зроблено Зібрали 20 019 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн