Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 192 159 грн
Ua

Групон Украина

  • Підтримка

  • 32 080 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти

Про себе

Групон Украина — ведущий сервис коллективных скидок. С groupon.com.ua вы можете посещать рестораны, салоны красоты, кинотеатры, автосервисы, медицинские центры и другие компании вашего города со скидками от 50% до 90% и выбирать лучшие для постоянного использования.

Периодически, мы организовываем не совсем обычные для нас акции - по сбору средств для тех, кто в этом нуждается (100% средств мы перечисляем на счет фонда). И мы рады, что наши пользователи очень отзывчивые и делают добровольные пожертвования. Объединившись, мы сможем сделать больше!

www.groupon.com.ua

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Подих життя

м. Київ. Стартував 17.5.2012

Мало хто з киян не знає про Інститут педіатрії, акушерства і гінекології. Багато жителів столиці тут або народилися, або «народили» своїх дітей, онуків. Фахівці інституту беруться за найскладніші випадки вагітності, і за 83 роки свого існування ІПАГ врятував тисячі дитячих життів і життя їхніх матерів. Але мало хто знає, в яких тяжких умовах і на якому «стародавньому» обладнанні доводиться працювати лікарям. Інституту потрібен новий апарат штучної вентиляції легенів для новонароджених!

Зроблено Зібрали 187 926 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відкрий дитині світ

8 міст. Стартував 16.3.2012

Своє ліжечко, коридори дитбудинку і трохи тепла від найближчих людей - вихователів... От і все, що такий малюк бачить день у день. Сироти лише здогадуються про те, що за межами їхнього крихітного світу, за парканом дитбудинку є інше життя. Дорослі дяді й тьоті рідко заглядають до них.

Зараз є можливість відправити 80 сиріт на море. Але ця поїздка так і залишиться дитячою мрією, якщо ми не зберемо гроші не оформлення документів.

Зроблено Зібрали 21 564 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн