Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 799 193 грн
Ua

PERSONALSHOPPER

  • Підтримка

  • 3 600 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти

Про себе

Проект PERSONALSHOPPER – це сервіс преміум шопінг послуг. Ми представляємо послугу персонального шопінгу в Україні з 2007 року, крім основного напрямку роботи з приватними клієнтами, також розвиваємо освітні програми у сфері іміджу та стилю.
Засновник проекту PERSONALSHOPPER, Катерина Орєхова, член експертної групи української премії моди Best Fashion Awards. Перш ніж почати власний шопінг-бізнес, присвятила 5 років моднію журналістиці та стилізму, працювала в оргкомітеті Українського Тижня Моди, пізніше – у компанії Helen Marlen Group, де займалася маркетингом у сфері моди і люкса.

Серед послуг, які надає студія PERSONALSHOPPER: консультації по стилю, колірне тестування, шопінг супровід, ревізія і створення гардеробу, шопінг тури за кордоном, майстер-класи про моду.

На прохання наших клієнтів, студія PERSONALSHOPPER розширила свою діяльність і на благодійність. В рамках відкритих днів в студії проходить продаж модних речей наших клієнтів. Кошти, отримані від приватних продажів, ми передаємо благодійним організаціям.

Студія PERSONALSHOPPER знаходиться в Києві. Детальна інформація про нас на сайті:
www.personalshopper.com.ua 

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Хочу їсти-3

Київ. Стартував 21.8.2014

Мета проекту – зібрати гроші на харчування діткам з Центру допомоги «Місто Щасливих Дітей». Тут живуть сироти, діти «з вулиці», діти, які пережили трагедії. У Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку і реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування. Ми збираємо суму, якої нам вистачить, щоб забезпечити харчуванням діток Центру на місяць.

Зроблено Зібрали 45 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сміливий Павло також плаче

Київ. Стартував 21.8.2014

«Метелик-красуня на кухні варить шоколад, пригощає всіх дитят», - любить співати маленький Пашка. Як пояснити чотирирічному хлопчику, який просто хоче бути здоровим і робити оці звичайні хлоп'ячі дитячі штуки, що він серйозно хворий?

Зроблено Зібрали 274 204 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Все буде добре. 2 етап зборів

Київ. Стартував 9.9.2014

Вперше ми познайомилися з Катрусею, коли їй був один рік. Вона була така тендітна, що хотілось пригорнути її і не випускати з рук ніколи. І це було зрозуміло, бо дітки з ДЦП потребують саме такого догляду і опіки у будь-якому віці. Тоді їй дуже допомогла реабілітація в Міжнародній клініці відновного лікування у Трускавці. Сьогодні їй уже 3 рочки і вона змінилась завдяки безперервній праці батьків і лікарів. Результати більш ніж переконливі. Проте до повного одужання потрібно пройти ще досить тривалий і важкий шлях…

Зроблено Зібрали 6 860 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн