Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 217 674 грн
17/04/18
14:41

Дати шанс на вільне здорове життя!

Дорогие доноры, 31 марта Лерочке сделали пересадку сердца в клинике Фортис, Индия. Мама пока с Лерочкой в реанимации, сообщить ничего не может, так как очень устала и волнуется. Говорит, как только Леру переведут в палату, сразу напишет как у них дела. Просим Ваших молитв!
10/04/18
11:16

Вірю, що зможу ходити! 4

Шановні донори, доброго дня! Дякуємо, що хвилюєтесь за дитину! В ТОП подаємо проекти з великою сумою, або термінові проекти. Дуже сподіваємось, що ця сума збереться самостійно найближчим часом.
10/04/18
09:40

Вони її не бачать, а вона їх не чує…

Дорогие доноры! Спасибо Вам за помощь! Напоминаем, что операцию Вероничке важно сделать до 5 лет, чтоб был результат, чтоб ребенок смог научится говорить. Сейчас ей 4.2 года. Поэтому очень просим Вас не оставлять ребенка своей помощью, добротой и милосердием! Ведь собрано на УББ 72 676 грн за 4 месяца, из необходимых 403 000 грн! Сбор, к сожалению, продвигается очень медленно. Но мы верим, что все получится с помощью Божией и неравнодушных людей! Поддержите Вероничку, пожалуйста!
06/04/18
11:31

Допоможіть врятувати сина!

Шановні донори, зараз у ТОПі два наших проекта, після Великодня будемо подавати вже на цей проект. Дякуємо, що піклуєтесь про дитину!
06/04/18
01:14

Допоможіть розправити спину!

Спасибо всем, дорогие доноры! Очень и очень благодарны Вам за поддержку Ярослава! На бирже остается собрать 123 718 грн! А собрано уже 520 282 грн! Вы делаете невероятное - вы помогаете чуду совершиться! Вы творите волшебство - помогаете осуществиться мечту! Благодарим Вас от всей души! В преддверии Светлого праздника Христова Воскресения желаем Вам милости Божией, мира, радости, здоровья! Храни Господь Вас и Ваших близких!