Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 168 889 грн
23/04/19
17:20

Бути здоровим, як сестра! 2

Дякуємо, шановні донори, за Вашу допомогу та підтримку проекту! Низький усім уклін!
18/04/19
22:55

Недитячі випробування Ксенії

Дорогие доноры! Есть новости о Ксюшеньке: "Мы сделали свежее МРТ всех отделов позвонка что было необходимо для приема профессора ,так вот сравнив и посмотрев все Ксюнечкины снимки професор нас порадовал хорошими новостями о том что воды в головке совсем нет и шунт просто стоит ничего не качает и мозг абсолютно в порядке ,а самое главное что и со спиным мозгом все хорошо нет ни фиксации ни ущимления нигде нет, а увидев наши движения в ножках сказал и даже уверен что Ксюшенька будет ходить, просто нужно работать реабилитироваться усердно, немного не понравилось то что у нас нет ортезиков, но мы их ближайшее время сделаем, и посоветовал обратиться к хорошему ортопеду по поводу нашиз тазобедренных суставов так как у нас вывих и подвывих, но самое главное что у нас ЕСТЬ ШАНС И НАДЕЖДА! Честно говоря тот день для меня был один из самых счастливых кокгда тебе говорят с уверенностью что все будет хорошо ,да я понемаю что волшебной палочки нет ни у кого но я ВЕРЮ ЧТО ГОСПОДЬ МОЮ БУСИНКУ НЕ ОСТАВИТ СМИЛУЕТЬСЯ и ИСЦЕЛИТа мы для этого будем молиться и трудиться ,прикладывать все усилия и силы! Спасибо всем кто помогает и поддерживает нас!" - пишет мама Ксюшеньки. Низкий поклон всем неравнодушным!
16/04/19
11:34

Допоможіть не стати карликом!

Дорогие доноры! Элечка растет, но очень медленно, сильно отстает в росте от других детей. Закончили колоть гормон роста, благодаря этому немного подросли. Сейчас у нее рост 76 см. Это рост годовалого ребенка. Элечке сейчас 3,5 года. Ей нужно еще хотя бы 5 см роста. На операцию берут примерно с 80см. Осенью собираются в Харьков на консультацию и тогда будут решать на когда и у кого будут делать операцию. На сегодняшний день Элина часто и сильно болеет. В садик ходит, но часто пропускает из-за болезней. Последний раз было с осложнениями на ушко. Делают ингаляции каждый день. Из-за основного диагноза (ахондроплазия) у Элечки особенное строение носа. Слизь собирается в носу и не выходит. Каждый раз нужно снимать астматический компонент с помощью ингаляций. В марте были на Слободке у генетического невролога (Эля там на учёте) врач очень была рада тому, что никаких умственных да и других отставаний нет, кроме роста. Растет и развивается по потихоньку, если всё будет хорошо, на следующую весну пойдут на операцию. Спасибо всем за помощь и поддержку!
15/04/19
13:48

Молода матуся потребує допомоги!

Шановні донори! 13.02.2019, після отримання запланованого курсу реабілітації у НПЦР «Нодус», Ольга була виписана у задовільному стані з покращенням. Але молодій жінці ще потрібно продовжувати реабілітаційне лікування для відновлення функцій організму. Тому що стан Ольги вже не критичний, немає необхідності перебування у спеціалізованому науково-практичному центрі «Нодус». У зв’язку з тим, було прийнято рішення обрати більш доступний за ціновою політикою реабілітаційний центр «Вернигора». Сподіваємось на Вашу щиру підтримку!
08/04/19
16:01

Допоможіть не стати карликом!

Спасибо большое, дорогие доноры! За Вашу поддержку Элечки! Низкий Вам поклон! Верим, что благодаря Вашей помощи малышка обязательно поправится!