Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 52.25 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Элечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 277 641 грн
19/01/18
12:19

Допоможіть врятувати сина!

Добрый день, дорогие доноры! Сообщаем вам о том, что нами подано письмо на биржу об увеличении суммы сбора по этому проекту. Надеемся на положительный ответ!
07/01/18
23:11

Допоможіть не стати карликом!

Дорогие доноры! В эти светлые Рождественские дни поддержите красавицу Элечку, пожалуйста! Сбор практически не движется, а помощь ей очень нужна! Она удивительная и невероятно славная малышка!Помогите ей быть здоровой!
07/01/18
23:06

Вони її не бачать, а вона їх не чує…

Поддержите малышку Вероничку! Она- мамина и папина радость, самая родная и любимая! Они очень хотят, чтоб она могла слышать их речь, знать их голоса. Подарите ей мир звуков, пожалуйста, и мамину колыбельную! Ведь еще не поздно, еще можно помочь восстановить слух маленькой Нике!
07/01/18
22:56

Підгузки для діточок-інвалідів

Спасибо,дорогие доноры, за Вашу поддержку! Помощь в приобретении подгузников для малообеспеченных семей всегда актуальна и очень важна! Поддержите проект, пожалуйста!
07/01/18
21:59

Рецидив... Врятуйте Кірочку від лейкозу!

Спасибо, дорогие друзья, дорогие доноры, за то, что не оставляете Кирюшу! Ваша помощь невероятна и значит очень много! Мы чувствуем Вашу доброту и желание помочь! В светлый праздник Рождества помолитесь, пожалуйста, за Кирочку (она крещена Кирой). Пусть благословит Вас Господь!