Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 351 482 грн
Ua

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 785.45 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Метелик, який хоче літати! 2

Донецька обл.. Стартував 19.7.2019

Аня вже 16 років живе з бульозним епідермолізом. Чи можна звикнути до цієї хвороби? Мабуть, прагнення бути здоровим таке ж сильне, як прагнення бути щасливим. Тільки буває це недосяжно. Бульозний епідермоліз – рідкісне невиліковне захворювання, з яким живуть приблизно 200 осіб на всю Україну. Жити з цією хворобою незвичайно важко: шкіра людини настільки ніжна і тонка, що будь-яке торкання до чогось зумовлює її важке пошкодження. Дітки, які хворіють на бульозний епідермоліз, зазвичай покриті ранами, тому їх потрібно бинтувати спеціальними матеріалами, які не завдають шкоди, а також використовувати величезну кількість засобів для шкіри.

Зроблено Зібрали 87 613 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Зроблено Зібрали 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
24/06/20
17:25

Недитячі випробування Ксенії

Дорогие доноры! В связи с карантином, Ксюшенька не могла поехать на реабилитацию, но сейчас уже возможно будет отправиться на лечение. Ксюша записана на 26 июля, еще есть время собрать необходимую суму. Просим поддержать проект и помочь девочке с реабилитацией!
24/06/20
15:34

Молода матуся потребує допомоги!

Дорогие доноры! В связи с карантином Ольга не смогла поехать на реабилитацию, как было запланировано, поездку пришлось отложить до 25 мая. Оля прошла курс реабилитации длительностью 30 дней. Сегодня она уже приехала домой, занятия в центре были очень результативными. Оля по-немногу восстанавливается, не теряет надежды на полное выздоровление и благодарит всех кто поддерживает ее!
24/06/20
14:18

Вони її не бачать, а вона їх не чує... 2

Дорогие доноры! В связи с карантином центр слуха и речи, где Вероничка проходит реабилитацию, был закрыт и занятия не проводились. Сейчас центр уже возобновил свою работу. Вероника сможет приступить к занятиям в июле. Благодарим всех за поддержку этого проекта!
05/06/20
19:34

Реабілітація завдовжки в життя. 5

Спасибо огромное, дорогие доноры, за такое оперативное закрытие сбора! Низкий поклон за поддержку и участие!
27/05/20
19:59

Допоможіть нам ходити! 2

Спасибо большое, дорогие доноры, за такое оперативное закрытие сбора! Верим, что лечение очень скоро принесет желаемые результаты!Низкий поклон за помощь мальчикам!