Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 149 199 грн
13/06/19
16:23

Безцінні життя!

Шановні донори! Повідомляємо Вам, що 05.04.2019р. наш фонд придбав стернотом виробництва Б.Браун за рахунок коштів, зібраних на УББ по цьому проекту. 05.04.2019р. обладнання було передано у відділення серцево-судинної хірургії (ССХ) Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Завдяки цьому хірургічному інструменту значно зменшується ризик виникнення післяопераційних ускладнень у маленьких пацієнтів та поліпшується процес загоєння рани. Дякуємо Вам за підтриму цього проекту!
12/06/19
13:35

Дати можливість чути!

Дорогие доноры! Поддержите Кирюшу, пожалуйста, ему очень нужна Ваша помощь! Они веселый и жизнерадостный, несмотря на недуг. Но иногда и на него находит печаль. Он плачет и спрашивает у мамы когда он сможет полноценно слышать и общаться с друзьями. Мама говорит, что уже собрали половину, и что нужно подождать еще чуть-чуть до завершения сбора. И тогда можно будет приобрести необходимые слуховые аппараты. Очень просим Вас поддержать Кирилла!
12/06/19
03:37

Допоможіть встати на ноги!

Дорогие доноры! Спасибо за Вашу помощь Саше! Еще остается собрать почти 16000 грн. Сбор продвигается медленно, а время следующего курса реабилитации стремительно приближается и парня просто не станут лечить в долг, если не соберется нужная сумма. Очень просим откликнуться всех неравнодушных и поддержать проект Саши!
12/06/19
03:32

Допоможіть Кирилкові одужати! 2

Дорогие доноры! Благодарим за поддержку Кирюши! Ваша помощь малышу просто бесценна! Верим, что скоро сможем собрать необходимую сумму и оплатить следующий курс реабилитации!
12/06/19
03:30

Допоможіть розправити спину! 2

Спасибо, дорогие доноры, за Вашу поддержку Ярика! Он очень в ней нуждается! Препарат очень эффективный, но дорогой, и семье самостоятельно не справиться. Верим, что скоро получится собрать необходимую сумму и своевременно приобрести этот жизненно важный препарат для продолжения терапии. Низкий поклон всем неравнодушным и добрым людям!