Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 202 098 грн
18/12/18
15:17

Інфузомати у дитяче відділення гематології

Дорогие доноры! Спасибо за помощь! Остается собрать 1500грн, чтоб успеть приобрести оборудование по старой цене! Время идет быстро, но мы очень надеемся, что получится собрать сумму и купить до подорожания один инфузомат! Поддержите проект, пожалуйста!
17/12/18
12:14

Інфузомати у дитяче відділення гематології

Дорогие доноры! На покупку одного инфузомата не хватает 5181,5грн. После Нового года ожидается повышение цены. Поэтому обращаемся ко всем с просьбой помочь собрать необходимую сумму, чтобы успеть приобрести хотя бы один инфузомат по старой цене. Это очень важное и необходимое оборудование для отделения детской гематологии спасет жизнь не одному ребенку! Поддержите проект, пожалуйста!
11/12/18
13:52

Важкий шлях до одужання

Шановні донори! Наступний курс реабілітації Вітюши було заплановано на грудень. Але у зв’язку з тим, що дитина зараз часто хворіє, лікування відбудеться у період з 03.02.- 13.02.2019р. Кошти перераховані на клініку. Дякуємо усім хто допомагав!
10/12/18
08:43

Зупинити рідкісну хворобу! 2

Шановні донори! Дякуємо Вам за реалізацію цього проекту! 7 грудня передали Лерочці 3 уп. октаплекса! Це значно полегшить життя дівчини. Низький уклін усім, хто допомагав, хто не лишався байдужим!
06/12/18
14:20

Мамо, я хочу, щоб ти жила!

Шановні донори! У зв'язку з тим, що за даними ПЕТ-КТ обстежень, у Катрини збільшились розміри новоутворень, тому ударну хімію та ТКМ довелося відтермінувати і призначити стандартну хіміотерапію препаратом Бендамустин-Віста, до зупинення зростання пухлини. Катрина отримала два таких курси, але краще їй не становилось, пухлина продовжувала зростати. У зв’язку з чим лікарі призначили пройти повторне розгорнуте обстеження та з’ясувати можливість отримання Катриною променевої терапії. За результатами обстеження в клінічній лікарні «Феофанія» та «Українському центрі томотерапії» Катрині в променевій терапії було відмовлено по медичним показанням. Було призначено препарат «Зарсіо» та препарат «Ластет». Лікарі сподіваються, що завдяки цій хімії вдасться зменшити пухлину і потім опромінити її. Дякуємо усім, хто допомагає Катрині одужати!