Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 204 970 грн
19/10/18
19:53

Допомогти нейрохірургічному відділенню

Шановні донори! Підтримайте, будь-ласка, наш новий проект допомоги нейрохірургічному відділенню ООКЛ. Разом ми можемо зібрати необхідну сумму і придбати для хворих лікарні такі необхідні речі!
19/10/18
15:39

Допоможіть знову ходити! 3

Шаановні донори! Богданчик - щира, відверта та лагідна дитина, він дуже потребує на реабілітацію. Це лікування - його єдиний шанс на повноцінне життя! Просимо Вас надати допомогу та підтримати цей проект!
18/10/18
12:01

Допоможіть розправити спину!

Шановні донори! Повідомляємо Вам, що на реабілітацію та лікування Ярослава у період з 15 серпня по 3 жовтня 2018р.було витрачено 83297,84грн. Дякуємо усім небайдужим!
18/10/18
01:29

Життя для тата!

Шановні донори! Завдяки реалізації цього проекту та зібраним на біржі коштам у розмірі 40 000,00грн, ми змогли оплатити курс лікування у медичному реабілітаційному центрі «Гута», м. Запоріжжя з 01.08.2018р. по 18.08.2018р. У центрі Лаврентій отримував курс відновної кінезотерапії, з використанням спеціальних тренажерів, проходив зайняття ЛФК, курс масажу, зайняття в басейні, курс вертикалізації, курс навчання ходьби у брусах. Завдяки отриманому лікуванню у Лаврентія відмічається позитивна динаміка, прогрес в руховій активності, покращилася координація. Дякуємо усім, хто підтримував цей проект!
10/10/18
17:23

Вони її не бачать, а вона їх не чує…

Вероничка уже вернулась домой, скоро будут ехать в Киев на настройку аппарата. Впереди у нее еще долгий путь, нужно многому будет учится, но главное - она уже может слышать, а значит, научится и говорить! Спасибо всем, кто помогал собрать средства на мечту! Родители верят, что скоро смогут услышать от доченьки первые слова!