Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 135 728 грн
14/08/19
20:05

Вірю в одужання!

Спасибо огромное, дорогие доноры, за такое оперативное закрытие сбора! Вы дарите ребенку шанс встать на ноги и начать снова ходить! Благодарим всех кто не прошел мимо и поддержал Георгия!
09/08/19
10:32

Вірю, що зможу ходити! 7

Шановні донори! Повідомляємо вам, що реабілітація Тіночці, запланована на період з 2.09.-13.09.2019р, через сімейні обставини, переноситься на грудень. Дуже дякуємо усім, хто підтримував проект!
31/07/19
16:39

Здолати рак! 2

Спасибо большое, дорогие доноры за Вашу поддержку батюшки! Она ему очень нужна, после перенесенных множественных химий, лучей, операций все же есть надежда на выздоровление, на восстановление организма! Очень просим поддержите этот проект помощи, пожалуйста!
30/07/19
15:36

Допоможіть Кирилкові одужати! 2

Шановні донори! Реабілітація Кирила з серпня переноситься на жовтень. Дуже просимо вас відгукнутися і підтримати цей проект, допомогти хлопчикові одужати і мати шанс на повноцінне життя!
22/07/19
23:40

Жити заради дитини!

Дуже дякуємо, шановні оператори УББ, за розміщення інформації про Альону на фейсбуці! Чим більше людей дізнається про молоду жінку, тим більше в неї шансів отримати необхідне лікування та зупинити хворобу! Шановні донори! Вже зібрана велика частина коштів, але ще потрібно зібрати решту. І Ваша підтримка вкрай необхідна! Усі рідні Альони - батьки, чоловік та маленький синочок бажають бачити її здоровою! Підтримайте, будь-ласка, молоду матусю!