Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 266.10 грн
  • благодійні внески
  • 3
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 208 826 грн
18/07/18
19:57

Допоможіть не стати карликом!

Спасибо Вам огромное, за помощь, поддержку, за то, что не оставляете нас с нашей бедой!
16/07/18
12:29

Допоможіть розправити спину!

Доброго дня, шановні донори! Дякуємо, що турбуєтесь за Ярослава. Операція була дуже складна, тривала 6 годин. І хоча повністю випрямити хребет не вдалося, але після операції його стан значно покращився - зникла задишка, судоми, біль у спині. Але говорити про повне одужання ще рано. На момент виписки йому діагностували нижній монопарез зліва - іншими словами - ліва нога поки не працює і доводиться пересуватися за допомогою ходунків. Але лікарі впевнені, що це мине. Потрібна реабілітації та медикаментозне підтримуюче лікування. Незважаючи на трунощі, Ярослав вірить, що буде ходити самостійно. Адже вже стільки всього пройдено і докладено так багато зусиль! Про новини будемо повідомляти додадково.
03/07/18
10:36

Мамо, я хочу, щоб ти жила!

Шановні операторы УББ! Дякуємо, за розміщення проекту в ТОП! Сподіваємось на щиру підтримку донорів!
01/07/18
00:35

Дати шанс на вільне здорове життя!

Шановні донори, Лерочка вже в Одесі, повернулась з лікарні з новим серцем. Просимо Ваших молитв, адже період реабілітації ще триває. Дитина буде знаходитися під наглядом лікарів, також потрібні будуть повторні візити до клініки для контролю за пересадженим органом. Дякуємо Вам за допомогу!
28/06/18
23:35

Повернути зір музикантові. 2

Дорогі оператори УББ! Щиро дякуємо за таку підтримку проекту, за виділення коштів зі скарбнички здоровья! Сподіваємось на швидке одужання молодого музиканта!