Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins252 489 796 грн
Ua

БО Благовещение

  • Підтримка

  • 785.45 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Метелик, який хоче літати! 2

Донецька обл.. Стартував 19.7.2019

Аня вже 16 років живе з бульозним епідермолізом. Чи можна звикнути до цієї хвороби? Мабуть, прагнення бути здоровим таке ж сильне, як прагнення бути щасливим. Тільки буває це недосяжно. Бульозний епідермоліз – рідкісне невиліковне захворювання, з яким живуть приблизно 200 осіб на всю Україну. Жити з цією хворобою незвичайно важко: шкіра людини настільки ніжна і тонка, що будь-яке торкання до чогось зумовлює її важке пошкодження. Дітки, які хворіють на бульозний епідермоліз, зазвичай покриті ранами, тому їх потрібно бинтувати спеціальними матеріалами, які не завдають шкоди, а також використовувати величезну кількість засобів для шкіри.

Зроблено Зібрали 87 613 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть не стати карликом!

Доброолександрівка. Стартував 26.9.2016

Чарівна красуня Елечка чудова, тендітна і дуже маленька... У свої 2 рочки вона важить і має зріст, як інші дітки у 6-7 місяців. Зараз під одягом ще можна сховати коротеньки та криві рученята та ніжки, незмінні супутники ахондроплазії, діагнозу, який було встановлено крихітці Елі ще у пологовому будинку. "Дивлячись на неї, я не можу втримати сліз. Як вона житиме далі з такою хворобою? Якщо не зробити операцію, її кінцівки скривлюватимуться дедалі ще більше… Чим я зможу їй зарадити? Адже таких грошей, які потрібні на операцію наша родина не має. Я лише притуляю до себе свою крихітку, плачу, цілую її таку рідну, знедолену і благаю Господа Бога та небайдужих людей про допомогу у цій біді!", – звертається до всіх мама Елічки.

Сплатити Потрібно 312 000 грн
Залишилось зібрати
000 080 671 грн
02/12/19
20:26

Допоможіть відновитися після травми!

Дорогие доноры! Помогите Юрию, пожалуйста, собрать недостающую сумму на лечение. Уже собрана большая часть, остается собрать 24837,00 грн, чтобы парень смог поехать на реабилитацию в центр "Вернигора" с.Модричи. Юре всего 19 лет и его самая большая мечта - ходить, как раньше, передвигаться без палочки, без инвалидной коляски. Он еще молодой и у него вся жизнь впереди. Он верит, что справиться, что сможет преодолеть последствия травмы и восстановиться! Поддержите его проект, пожалуйста!
28/11/19
18:31

Допоможіть розправити спину! 2

Спасибо огромное Украинской Бирже Благотворительности за перечисление из копилки 24013,91грн на реализацию проекта помощи Ярославу Поправке! Парень уже больше года борется со стафилококковой инфекцией, у него держится температура, сильно болит спина, нужна антибиотикотерапия. Сейчас Ярослав сдает дополнительные анализы на остеопороз, КТ шейно-грудного отдела, УЗИ мягких тканей, для определения дальнейшей схемы лечения. Спасибо всем, кто поддерживал этот проект!
14/11/19
15:45

Ангели існують, і в них є крила...

Дорогие доноры! Просим Вас поддержать проект Андрея и помочь парню выздороветь! Его организм может восстановиться и Андрей прилагает к этому максимум усилий! Врачи-реабилитологи дают хорошие прогнозы. Есть положительная динамика, но лечение еще не окончено. Обязательно нужно двигаться дальше и работать на результат. Для восстановления нужно время и деньги, которых у семьи уже нет. На спасение сына были потраченные все сбережения и теперь надежда только на неравнодушных и добрых людей. Помогите парню восстановиться!
07/11/19
17:04

Розуміти, розмовляти, спілкуватись! 2

Дорогие доноры! Поддержите, пожалуйста, Мишеньку! Он очень старается преодолеть недуг! Ему очень хочется общаться и дружить с другими детьми, познавать мир, учиться новому. Ему только нужно немного помочь выстоять в этой неравной борьбе за свое выздоровление! Низкий поклон жертвователю Олегу за такую значительную поддержку! Верим, что сможем своевременно собрать необходимую сумму и оплатить лечение!
07/11/19
12:54

Найзаповітніша мрія – одужання!

Шановні донори! У зв’язку з тим, що родина самотужки не в змозі зібрати необхідну суму на реабілітаційне лікування, по узгодженню з УББ сума збору була збільшена до 370878,30 грн, згідно наданого по проекту рахунку. Дуже просимо Вас підтримати Максима, який мріє відновитись та одужати!